Jump to content
Sign in to follow this  
koks123pl

odwołanie

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: buchal

2. Steam ID: STEAM_0:1:220067430

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=buchal&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Na moją osobę została nałożona kara w postaci permanentnej banicji z serwerowni Strefa Gier, a w głównej mierze z serwera 4fun Plac Zabaw. Wcześniej wymieniona kara została nadana słusznie, za definitywne złamanie regulaminu jakim było wejście na konto (wtedy jeszcze) świeżego i nowego administratora o nicku profeska na system pod nazwą SourceBans i banowanie ludzi. Nie działałem pod niczyją presją, nie mam pojęcia dlaczego to zrobiłem. Zrobiłem coś głupiego bez pomyślenia o konsekwencjach. Plac zabaw był dla mnie drugim domem, od wielu lat jeszcze za czasów Counter-Strike Source grałem prawie całymi dniami na serwerze. Zawszę będzie częścią mojego życia i zostanie w moim serduszku.

5. Coś od siebie: Chciałbym bardzo przeprosić całą administrację, Remza, Profeskę, a w szczególności wszystkich graczy poszkodowanych za swe czyny. Jest mi bardzo przykro z tego powodu i wstydzę się za swoją osobę. Chciałbym prosić o ostatnią szansę (tzw. ultimatum) dla mnie. Raczej byłem lubianym graczem, wiele osób bardzo dobrze wspominam i myślę, że te osoby ucieszyły by się na mój powrót. Na serwerze poznałem wiele wspaniałych osób, z którymi pomimo mojej banicji dalej utrzymuję kontakt. Na placyku zawsze była super atmosfera, niespotykana na innych serwerach społeczności. Cała społeczność związana z serwerem to była (i dalej jest) jedna wielka rodzina, bez żadnych randomów. Każdy siebie zna i nie zamyka się przed innymi osobami. Proszę o niezamykanie tematu bez możliwości podjęcia dyskusji, ponieważ bardzo mi zależy aby dalej móc należeć do społeczności tego jakże wspaniałego serwera jakim jest Plac Zabaw. Dziękuję.

Pozdrawiam, buchal.

Jacy wy wszyscy mądrzy po szkodzie... A gdzie mózg był wcześniej? Dziwne, że dopiero teraz się włączył. Kategoryczne nie.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this