Jump to content
RavikPL

BR#2 RavikPL

Recommended Posts

1. Wiek: 15.4 lat

2. Adres E-mail: [email protected]

3. SteamID oraz namiary: STEAM_0:1:110078998 steam

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem Administratorem/Operatorem aczkolwiek myślę że patrząc na to co robią inni Administratorzy coś wiem o niektórych komendach.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym zostać administratorem gdyż jestem na serwerze codziennie po kilka godzin i widzę jak często są operatorzy i administratorzy i chciałbym pomóc w tym. Kiedy widzę że niektórzy piszą reporty a nie ma żadnego administratora, to często mówię że to nie ma sensu bo nie ma administratora. Chętnie pomagałbym innym graczom którzy mają problemy z innymi. Jak wspominałem jestem bardzo często na serwerze i staram się jak najdłużej, a przez to słyszę kiedy gracze wyzywają innych, RDM'ują i łamią regulamin w inny sposób. Nie kłócę się z innymi graczami, ale gdy już się zacznie kłótnia to staram się nie odzywać lub po prostu unikać jej. Regulamin zawsze mam włączony w tle a w wolnym czasie go po prostu czytam. Gram od 3 miesięcy na serwerze codziennie i po kilka godzin bo gra mi się naprawdę przyjemnie a tym bardziej rozmawia z innymi. Mam nadzieję że zostanę przyjęty na Operatora serwera Breach.

6. GameTracker: https://cache4.gametracker.com/player/RavikPL/193.110.121.82:2302/ jeśli tu nie pisze że gram przez miesiąc codziennie to jest jeszcze opcja by wejść na serwer i zapytać którąś z osób które też są codziennie (ViP, Im Prorock, verSe) oni powinni potwierdzić że jestem codziennie. Dziękuje odgórnie za przeczytanie moich wypocin ale naprawdę moim marzeniem jest zostanie nawet operatorem serwera.

Edited by Łebski
poprawki

Witam.

Pierwsze co to muszę (bo inaczej byłbym chory) zapytać czy naprawdę musiałeś podawać to ".4" w wieku? :/ Jak dla mnie jest to dziwne lecz może zaczę względem podania.

6 godzin temu, RavikPL napisał:

Nigdy nie byłem Administratorem/Operatorem aczkolwiek myślę że patrząc na to co robią inni Administratorzy coś wiem o niektórych komendach.

Komendy to najmniejszy problem bo i tak zostaniesz ich nauczony. 

jestem na serwerze codziennie po kilka godzin i widzę jak często są operatorzy i administratorzy i chciałbym pomóc w tym.

Pomóc w tym że jesteś często na serwerze czy w widzeniu? xD 

Kiedy widzę że niektórzy piszą reporty a nie ma żadnego administratora, to często mówię że to nie ma sensu bo nie ma administratora.

"maślane masło, masło maślane" - chociaż przyznaję że czasem nie ma Administracji i kończy się to nierozwiązanym reportem bo któraś ze stron "konfliktu" opuści serwer to jednak jest możliwość napisania reportu na Discordzie co będzie miało więcej sensu. (wzorując się na twojej wypowiedzi "nie ma sensu pisać report gdy nie ma Administracji")

Chętnie pomagałbym innym graczom którzy mają problemy z innymi.

Nie wiem czemu lecz "problem z innymi" kojarzy mi się z serialem "Gra o Tron". A wracając do tematu - czyli nie pomagałbyś osobom które mają inny problem niż z graczem? 

jestem bardzo często na serwerze i staram się jak najdłużej,

Starasz się jak najdłużej co? Po prostu się starasz dobrze grać? Starasz się długo przebywać?

staram się jak najdłużej, a przez to słyszę kiedy gracze wyzywają innych, RDM'ują i łamią regulamin w inny sposób.

Z tego co rozumiem to:
- Starasz się więc gracze wyzywają innych, RDM'ują oraz łamią regulamin.
- Znasz jakiś inny sposób na łamanie regulaminu.
- Dzięki tobie Administracja ma więcej pracy

Nie kłócę się z innymi graczami, ale gdy już się zacznie kłótnia to staram się nie odzywać lub po prostu unikać jej.

Jako Administrator nie możesz nie reagować podczas "kłótni". Chwali Ci się to że nie wdajesz się w awantury jako gracz lecz jako Administrator będziesz musiał interweniować. 

Regulamin zawsze mam włączony w tle a w wolnym czasie go po prostu czytam. Gram od 3 miesięcy

Rozumiem że możesz nie znać regulaminu więc go czytasz lecz od 3 miesięcy powinieneś znać chociaż podstawowe zasady (zwłaszcza że nie masz banów) albo dobrze się ukrywasz xD 
Tak swoją drogą - jako Administrator powinieneś znać regulamin. Będąc na serwerze tylko zabierzesz sobie i innym czas rozgrywki gdy każdy pkt będziesz sprawdzał na bieżąco.

gra mi się naprawdę przyjemnie a tym bardziej rozmawia z innymi.

Kto rozmawia z innymi? 

Mam nadzieję że zostanę przyjęty na Operatora serwera Breach.

Możesz zostać przyjęty do Administracji. Operator to ranga (serwerowy odpowiednik wojskowego "szeregowego") 

jeśli tu nie pisze że gram przez miesiąc codziennie to jest jeszcze opcja by wejść na serwer

Nie sądzę by każdy chciał wchodzić na serwer tylko po to by zapytać czy naprawdę tak długo grasz. 

7 godzin temu, RavikPL napisał:

moim marzeniem jest zostanie nawet operatorem serwera.

Szczerze? Zazdroszczę marzeń. 

Podsumowując:
Nie chce mi się rozpisywać więc powiem że jestem na TAK.

Często jesteś na serwerze, nie masz banów, nie sprawiasz problemów (chyba że dobrze się ukrywasz przy Administracji) oraz dogadujesz się z graczami.
Miło będzie Cię powitać w Administracji. :D

1. Hmm 15,4 okeeeej

4. Musi być ten pierwszy raz co nie :)

5. Jak grałem na serwerze przed moją przerwą widziałem ciebie często na serwerze i rzeczywiście starałeś się pomagać innym graczom, a czasami jak ja byłem na serwie i nie miałem czasu odpowiedzieć to mówiłeś graczom żeby poczekali, dlatego myślę że należy się tobie choć ten okres próbny.

Jestem na TAK.

Zelazko

Witam 

Zacznijmy od tego że na serwerze jesteś dość często, jesteś dość komunikatywną osobą co jak najbardziej jest na plus, na serwerze jako gracz nie zauważyłem byś sprawiał jakieś problemy. Napisałeś że zawsze masz odpalony w tle regulamin co mi się wydaje lekko naciągane ale nie wnikam. A marzenia czasem się spełniają.

Może się za bardzo nie rozpisałem ale nie miałem się za bardzo do czego przeczepić :D Więc jestem na Tak 

Pozdrawiam Mr.Black

1. Ale młodzieniec z Ciebie, no nie wiem, nie wiem... xD
4. Brak doświadczenia nie jest problemem w tym przypadku, każdy gdzieś musi zaczynać

5. Powody do zostania administratorem tak jak w każdym innym podaniu, sam bym takie napisał...

Argumentacja tych podań najczęściej sprowadza się do napisania że chce się pomóc i że jest się bezkonfliktową osobą, ale samo podanie nic nie mówi. Grałem z Ravikiem juz pare dni i myślę, że jest dobrym kandydatem na operatora czy kogokolwiek tam innego. Jakby zostawił to podanie puste i podał tylko podstawowe informacje to nie zmieniłoby mojej opinii o jego kandydaturze. Jestem na nie TAK.

EDIT: Ravik uświadomił mnie że pod podaniami powinna wypowiadać się jedynie administracja, ale myślę, że głos ludu nie zaszkodzi w ocenie podania.

///
To źle Cię uświadomił. Każdy ma prawo się wypowiedzieć w podaniach bo nie wszystko sama Administracja jest w stanie zobaczyć a "głos ludu" zawsze wytknie niechciane zachowanie. 
PS - Czerwony tylko dla Administracji (zamieniłem go na pomarańcz) 

Pozdrawiam NavySealPL :) 

Edited by NavySealPL

Witam!
Komend administratorskich się nauczysz więc to nie jest problem. Zacznę od twojej aktywności, ponieważ jest bardzo dobra nie to co ja. Na serwerze wydajesz się spokojny, często zgłaszasz tych  którzy łamią regulamin. Teraz na breachu #2 jest mało administracji więc można dać ci szansę, jednakże wczoraj kiedy wszedłem na server usłyszałem, że zrobiłeś sobie z kolegą ,,Koncert'' gdzie ty grałeś na harmonijce czy na flecie a twój kolega na flecie lub na harmonijce. Jako administrator także jako gracz, takie zachowanie jest niedozwolone. 
Jestem skłonny dać ci to TAK z racji tego, że każdy może popełnić błąd.
Pozdrawiam Natuski.

Witam 

Pana RavikPL bardzo dobrze kojarzę z serwera i nie zauważyłem u niego żadnych nieprawidłowości odnośnie regulaminu lub zachowania do innych graczy. Pomaga często i gęsto nowym lub niedoinformowany graczom a czasami zgłasza różne rzeczy w reporcie jak i na czacie administracji. Aczkolwiek zauważyłem u niego zachowania skłonne do tak zwanego "śmieszkowania" z graczem "Im ProRock" co  w przyszłości za jego namową mogłoby się przerodzić w niewłaściwe wykorzystanie komend, które posiada administrator. @RavikPL nie wiem czy dobrze robię ale zaufam ci i poprę twoją kandydaturę na administratora. Nie zawiedź mnie i mam nadzieję że pojawisz się w naszym gronie ;).

Z poważaniem 

Łebski

No jesteś najbardziej bezkonfliktowym graczem jakiego spotkałem. Świetnie pokazuje to Twoje wczorajsze zachowanie na Discordzie SG (Prowokacje po otrzymaniu bana na Breachu zawsze spoko). Dałeś taki pokaz swojej bezkonfliktowości, że z radością dam Ci wielkie NIE. Liczę na to, że nigdy nie pojawisz się w gronie administracji ^^/

Nie pozdrawiam.

Witam

Otoz gracz ravik przez ostatnie dni stal sie bardziej konfliktowy (przykladem jest ta nie mila sytuacja na discordzie o ktorej wspomnial maxus) tez jego nastawienie na zostanie tym administratotem sa marne i kontaktuje sie na serwerze z konfliktowymi graczami (np live) z czego na serwerze mogloby sie zrobic zamieszanie z naduzyciem komend przez pana ravika 

Z tego powodu jestem na NIE

**Poprawki ortografii - Azus

Edited by azuspl
W dniu 14.03.2019 o 22:27, skate036 napisał:

kontaktuje sie na serwerze z konfliktowymi graczami (np live) z czego na serwerze mogloby sie zrobic zamieszanie z naduzyciem komend przez pana ravika 

Z tego powodu jestem na NIE

Widzę że ty masz problem do mnie, tak samo jak ty z mną gadasz to co utrata zaufanego ?? bo słowo do mnie powiesz

a co do rawika to spoko gość miły aktywny pomocny ja mu daje wielkie TAK

Pozdro LIVE

Edited by kebab123

Ravik to chyba (aktualnie) najbardziej rozpoznawalna, oraz najpopularniejsza persona na Breachu #2, każdy zna go z dobrej strony, jako miłego, pomocnego oraz dobrego gracza, bo drugiej nigdy nie ukazał. Zawszę zachowuje się jak przystoi, mimo tego lubi sobie ironicznie pośmieszkować, między innymi ze mną, ale to chyba nie jest żaden powód, aby skreślać go od razu. Chyba każdy od razu wyczuje sarkazm w wcześniej wymienionych "żarcikach". Ravik to bardzo pozytywna, energiczna oraz mile nastawiona osoba do nowych, nie raz widziałem, oraz słyszałem jak pomagał nowym (i nie koniecznie), przedstawiał im zasady gry, regulamin. Jak dla mnie Ravik, mimo stosunkowego młodego wieku to dobry kandydat do ekipy, który zasilając jej szeregi, na pewno wprowadzi jakąś nowość, oraz pomoże, jak to napisał w podaniu. Nie muszę chyba dodawać, iż mój głos jest za kandydaturą, pozdrawiam. 

Hejka!

Jako że często z Tobą gram, zdecydowałam, że też się wypowiem.

Głównie będzie o zachowaniu, ponieważ o samym podaniu już wcześniej NavySealPL napisał. 

Powiem prostu z mostu: myślę, że powinieneś trochę ograniczyć albo "zapanować" nad bindowaniem wszyyystkiego. Czasem robi się z tego spam na chacie i nieporozumienia (jeszcze przed stratą rangi Makk pytał się mnie, czemu grożę graczom permem :/). To samo tyczy się śmieszkowania. Chcę [także] przypomnieć o Twoim całkiem niedawnym banie.

Krążyły (A może krążą dalej?) wokół Twojej osoby różne plotki na temat jakiegoś Woodstocku na serwerze, Koalicji Antyravikowskiej. Ciężko mi stwierdzić, co to jest/było, ale nie kojarzy mi się to zbyt dobrze. 

Martwią mnie także dwie rzeczy: jakiś czas temu gracz, z którym się kumplujesz, mając na swoim głównym koncie bana, wszedł na serwer na swoim multikoncie, a Ty nie zgłosiłeś tego administracji, tylko rozmawiałeś sobie z nim, jakby gdyby nigdy nic oraz Twoje zdziwienie, kiedy dowiedziałeś się, że zreportował Cię Twój kolega, który nie miał nic wspólnego z sytuacją, za którą zostałeś zreportowany. Te dwie sytuacje ukazują, że w przyszłości mogłoby pojawić się z Twojej strony tak zwane "kolesiostwo".

Dorzucę jeszcze sprawę z X, którą opisałam w podaniu ViPa (nie zamierzam się powtarzać i jej opisywać na nowo). Wiem, że to było już dawno, mimo wszystko i tak chcę napisać, że też go przezywałeś. O sytuacji z discorda nie muszę nic pisać, ponieważ już zrobiły to dwie osoby :).

Żeby nie było, że "jesteś zły i ciągle coś odwalasz", czas na Twoje zalety! Bardzo często pomagasz graczom odpowiadając na ich pytania i tłumacząc regulamin. Świetnie dogadujesz się z innymi ludźmi. Nie przypominam sobie, żebym zauważyła, że łamiesz regulamin. Prawie codziennie na discordzie pojawiają się reporty pisane przez Ciebie. Podejrzewam, że musi Ci się już nudzić ciągłe robienie ss, szukanie Steam ID i tak daleej. Długie przebywanie na serwerze to również Twoja zaleta.

Przechodząc do podsumowania, mam poważny dylemat. Z jednej strony, przebywasz długo na serwerze, na którym administrator się zawsze przyda do robienia reportów, teleportowania graczy itp., ale czasem robisz coś głupiego. Nie wiem, jak te "głupoty" mają się/będą miały się do stażu jako administrator. Wyrażasz chęci do bycia administratorem - to fakt. Moją decyzją jest Tak. Każdemu należy się szansa :). Powodzenia!

Pozdrawiam cieplutkooo,

Anielica

Witam.

Tak więc nie przedłużając Ravika ciężko ominąć na serwerze. Z uwagi na to, że spędza tan naprawdę dużo czasu, co osobiście podziwiam. Nie oszukujmy się pomiędzy 300-500 minut codziennie to naprawdę dużo. Drugą rzeczą jest fakt, że mocno angażujesz się w życie serwera. Czasem może zbyt bardzo, zwłaszcza jeśli na serwerze znajdują się twoi serwerowi znajomi. Co może prowadzić do niepożądanych sytuacji. Natomiast z tego co zauważyłem nie przekraczasz pewnych granic i trzymasz się regulaminu serwera. Nie raz zdarzało mi się słyszeć jak pomagasz graczom poprzez tłumaczenie zasad rozgrywki oraz administracji poprzez reporty na discordzie itp. Samo podanie jest dosyć ubogie lecz to opisali moi przedmówcy więc nie będę się na ten temat rozpisywał. 

Podsumowując aktualnie jestem na Tak.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gaspcio.

Edited by Gaspcio

Witam,

Okej, od wieku, no jest to 15.4 lat, nie przyczepiam się, tylko jedna uwaga. Po co tam jest to 15.4 ?

Następnie doświadczenie. Nie masz go za wiele, ale i tak się nauczysz, lecz bycie administratorem to nie samo znanie komend, tak jak to podpatrujesz u innych.

Główna część podania:

W dniu 21.02.2019 o 22:10, RavikPL napisał:

Chciałbym zostać administratorem gdyż jestem na serwerze codziennie po kilka godzin i widzę jak często są operatorzy i administratorzy i chciałbym pomóc w tym. Kiedy widzę że niektórzy piszą reporty a nie ma żadnego administratora, to często mówię że to nie ma sensu bo nie ma administratora. Chętnie pomagałbym innym graczom którzy mają problemy z innymi. Jak wspominałem jestem bardzo często na serwerze i staram się jak najdłużej, a przez to słyszę kiedy gracze wyzywają innych, RDM'ują i łamią regulamin w inny sposób.

No owszem, aktywność masz bardzo dobrą, prawie jak ja za dawnych czasów. Argument "nie ma administracji" nie jest pierwszy raz widziany, powtarza się w wielu podaniach, well ok. I dlaczego piszesz, że nie ma sensu pisać reportów jak nie ma administratora? Owszem bugują się jak obie osoby wyjdą, lecz jeśli dużo osób reportuje jedną osobę to administrator z automatu wie, że coś jest na rzeczy. "Chętnie pomagałbym innym graczom, którzy mają problemy z innymi" - już chyba pomagasz więc argument kompletnie dziwny.

Nie kłócę się z innymi graczami, ale gdy już się zacznie kłótnia to staram się nie odzywać lub po prostu unikać jej.

Taaaa nie kłócisz się to co powiesz na to:

W dniu 13.03.2019 o 09:17, maxus6 napisał:

No jesteś najbardziej bezkonfliktowym graczem jakiego spotkałem. Świetnie pokazuje to Twoje wczorajsze zachowanie na Discordzie SG (Prowokacje po otrzymaniu bana na Breachu zawsze spoko).

W dniu 14.03.2019 o 22:27, skate036 napisał:

(przykladem jest ta nie mila sytuacja na discordzie o ktorej wspomnial maxus)

I to jest Twoje unikanie kłótni? Śmieszne. Oraz to, że obrażasz graczy już jako sam gracz i dostajesz za to bana dobrze o Tobie świadczy.

Ostatnio również się ze mną kłóciłeś na serwerze na temat jednej już dzisiaj nieistotnej rzeczy, więc unikanie kłótni wychodzi Ci niesamowicie!

Regulamin zawsze mam włączony w tle a w wolnym czasie go po prostu czytam. Gram od 3 miesięcy na serwerze codziennie i po kilka godzin bo gra mi się naprawdę przyjemnie a tym bardziej rozmawia z innymi.

A ja mam lekturę z języka polskiego oraz książkę do biologii i czytam sobie "Pana Tadeusza" oraz powtarzam sobie inżynierię genetyczną. Po co ten argument? Regulamin wystarczy przeczytać raz, a dobrze, jeśli jednak uważasz, że nie jest dobrze przeczytany czytasz go drugi raz logiczne.

Sam argument o siedzeniu na serwerze i aktywności widzę już trzy razy w tym podaniu...czyli te dwa poniżej oraz jeden powyżej.

gdyż jestem na serwerze codziennie po kilka godzin

Jak wspominałem jestem bardzo często na serwerze i staram się jak najdłużej

Jeszcze na koniec chciałbym się zapytać Ciebie drogi kolego. Ile ty ze mną grałeś? Bo tak patrząc to chyba malutko jeśli słyszę od innych graczy, że nadal według Ciebie jestem tym "toksycznym" typem co dawniej, pograj ze mną dłużej niż jakieś trzy dni na krzyż okej? A potem się wypowiadaj na mój temat. Chciałbym zauważyć, że sam niekiedy przejawiasz oznaki toksyczności na serwerze, szczególnie biorę tutaj za przykład ostatnią dyskusję ze mną, którą na moje szczęście, a Twoje nieszczęście przegrałeś :)

Podsumowując swoje powyższe rozważania na temat podania gracza RavikPL stwierdzam, iż jestem na NIE.

Pozdrawiam!

~NeCkeR

Podanie przyjętę. Temat zamykam proszę również o kontakt na discord w celu otrzymania rangii. Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...