Jump to content
TamrielH

<BR#2> TamrielH

Recommended Posts

1. Mam 16 lat

2. Email - [email protected]

3. Steam ID - STEAM_0:0:129493866 i kontakt to nie wiem, ID do discord'a - TamrielH#8233 (podaję discord'a bo zawsze mam go włączonego gdy jestem na komputerze)

4. Byłem moderatorem na jednym z serwerów TTT i sądzę iż mam doświadczenie na operatora.

5. Chcę być operatorem z tego względu, iż jestem codziennie i czasem nie ma odpowiedniego gracza z odpowiednimi uprawnieniami by ukarać trolla/RDM'iarza itp. Dlaczego ja ? Czemu nie ¯\_(ツ)_/¯. Jestem na serwerze praktycznie co dziennie, sądzę, iż jestem kulturalny, ogarniam tryb i napewno szybko mi się nie znudzi tryb Breach, tym bardziej jak będę mógł podtrzymywać porządku. 

Kolejnym argumentem jest to, iż mam doświadczenie jako koleś, który ma uprawnienia do odczytywania reportów i osądzania oskarżonego, a jest to niezbędne do zostania operatorem na tym serwerze. A i znam dobrze regulamin. Tak dla jasności :).

6. Jedyne wymaganie, którego nie spełniam jest to 2 punkt,  czyli nie gram od miesięcy tylko gram przez ok. 2 tygodnie, ale tak czy siak napisałem i mam nadzieje, że przynajmniej dostane jakiś "okres próbny" czy coś takiego.

Gametracker:

https://www.gametracker.com/player/TamrielH/193.110.121.82:2302/

Edited by TamrielH

1. Wiek gut lecimy dalej.

2. Ta aktywność trochę słaba no ale powinno być 30 dni.

4. Doświadczenie nawet jest też gut.

5. Argumentacja tak 5/10

Moja odpowiedz to NEUTRALNY

Pozdrawiam Żelazko

Witam 

Po przemyśleniu twojego podania mimo iż nie masz jeszcze przegranego miesiąca, ale widzę że szybko starasz się to nadrobić ;) 

Na serwerze nie sprawiasz żadnych problemów, starasz się wspomóc trochę administrację jak widzisz coś niepokojącego, masz dobre stosunki z innymi graczami 

Doświadczenie jakieś masz więc potrafił byś się szybko odnaleźć jako administrator.

Więc myślę że warto jest dać tobie szansę na okres próbny-jestem na TAK 

Pozdrawiam Mr.Black

Wpadłem sobie na taki pomysł, żeby wskrzesić te podania, więc się wypowiem.

1. Wiek sztos

5. Sama treść podania wydaje mi się całkiem mierna, chociaż moje też nie jest lepsze xD Jest jeden błąd ortograficzny i trochę nieskładne zdania, ale to nie egzamin z języka polskiego.
Przejdę do sedna - z Tamrielem gram praktycznie od miesiąca i nie mogę mu nic zarzucić. Jest bezkonfliktowy, dzieli się swoją wiedzą o trybie i komendach, pomaga w miarę możliwości nowym graczom i nie zakłóca porządku na serwerze. Z mojej strony nic do zarzucenia, toteż jestem na TAK.

Dobry, 

Podanie wizualnie wygląda średnio, w samej treści jest sporo powtórzeń, nie mówiąc o momentalnie źle odmienionych wyrazach. 

Przechodząc do samej treści:

Cytat

Chcę być operatorem z tego względu, iż jestem codziennie i czasem nie ma odpowiedniego gracza z odpowiednimi uprawnieniami by ukarać trolla/RDM'iarza itp. 

No spoko, ale to jest żaden powód. Na upartego to gracz z takimi uprawnieniami nawet nie istnieje, but whatever, widziałem gorsze teksty. Pomagać możesz jako gracz, stały, zaufany.... Wystarczy tylko dać reporta, serio, administracja w swoim czasie powinna rozpatrzyć go na discordzie/forum/w grze.

Cytat

napewno szybko mi się nie znudzi tryb Breach, tym bardziej jak będę mógł podtrzymywać porządku

Co to za argumentacja, przepraszam? Czyli mam rozumieć, że tryb ci się nie znudzi, bo będziesz mógł karać i pomagać innym(ale pewnie głównie karać)? Jak nie dostaniesz się do administracji, to co? Tryb ci się znudzi? Z pełnym szacunkiem do ciebie, ale coś takiego tylko mówi o tym, jak bardzo masz w d*pie osoby, które spędziły nawet po tysiąc godzin nie prosząc o żadnego operatora.

Cytat

Kolejnym argumentem jest to, iż mam doświadczenie jako koleś, który ma uprawnienia do odczytywania reportów i osądzania oskarżonego, a jest to niezbędne do zostania operatorem na tym serwerze

First of all, to nie jest argument, bo takie doświadczenie to praktycznie nic, nawet zaufany może się pochwalić znajomością systemu i jak przebiegają "rozprawy", a nie jest w Administracji. 

Jest to niezbędne do zostania operatorem na tym serwerze? Niby od kiedy? Myślałem, że bardziej liczy się dogadanie z ludźmi, bycie mało konfliktowym, pomocnym oraz bycie ogarniętym.... "umiejętność" CZYTANIA REPORTÓW(xD) i osądzania to naturalna kolej rzeczy będąc w administracji.

Co do punktu 6. W zasadach jest jasno napisane, że podania niespełniające wymogu są automatycznie odrzucane, więc już dawno powinno to zostać zrobione, but whatever. 

Podsumowując, osobiście jestem na wielkie NIE. 

Pozdrawiam Snajper. 

Witam! 
Twoja aktywność jest ok, więc zacznę omawiać twoje podanie.

W dniu 21.02.2019 o 23:10, TamrielH napisał:

Chcę być operatorem z tego względu, iż jestem codziennie i czasem nie ma odpowiedniego gracza z odpowiednimi uprawnieniami by ukarać trolla/RDM'iarza itp.

Możesz ukarać tych złych Trolli/RDM'iarzy na discordzie Strefy w kanale report.

Dlaczego ja ? Czemu nie ¯\_(ツ)_/¯

XD?

Kolejnym argumentem jest to, iż mam doświadczenie jako koleś, który ma uprawnienia do odczytywania reportów i osądzania oskarżonego, a jest to niezbędne do zostania operatorem na tym serwerze.

To nie jest niezbędne do zostania operatorem na serwerze Breach, ponieważ i tak będziesz uczony komend administratorskich.

A i znam dobrze regulamin. Tak dla jasności :).

Regulamin musisz znać jako gracz, więc to nie jest żaden argument.
Podsumowując, nie widzę  żadnych argumentów które mogłyby poprzeć twoją kandydaturę na stanowisko administratorskie. Na serwerze się nie wyróżniasz, więc nie mogę ocenić jak się zachowujesz.
Kończąc jestem na NIE.
Pozdrawiam Natsuki

Jak zazwyczaj lubię cytować cały tekst fragmentami tak teraz sobie to odpuszczę i przejdę od razu do podsumowania.

Tak więc:
- Masz doświadczenie jako Administrator (szkoda że nieznanego pochodzenia).
- O godzinach chyba nie muszę się wypowiadać zwłaszcza gdy GT pokazuje czas co 200 min ( ;-; ).
- Banów nie masz.
- Niestety muszę poprzeć wiadomość wyżej że się nie wyróżniasz lecz ja to widzę jako pozytyw (jedyne na co to wpłynęło - moim zdaniem - to późne umieszczenie komentarzy z naszej strony) bo to oznacza że nie robiłeś nic podejrzanego.
- Masz chęci wsparcia serwera (pewnie tu znów zostanie mi wytknięta 'hipokryzja' bo ktoś pomyli "pomagać możesz bez rangi" z moimi wiadomościami w których odpowiadam na zwrot "nic nie mogę zrobić bez rangi")

Ogólnie nie widzę przeszkód byś mógł dostać uprawnienia. Przyznaję że pewnie mógłbym się czegoś przyczepić lecz to będzie jak szukanie dziury w całym a przez ostatnie wydarzenia nie mam sił zrobić tego nawet w żartach dlatego jestem na TAK (i widzimy się w kolejnym sezon...yyy...).  

Witam

Po twoim GT widzę że jesteś dość aktywnym graczem, nie sprawisz problemów, przestrzegasz regulamin a dodatkowo starasz się wspierać administrację zgłaszając graczy na serwerze jak i na discordzie. Jedyną moją niepewność sprawia fakt że mógłbyś wykorzystać swoje uprawnienia w niewłaściwy sposób, ale to tylko takie obawy. Podsumowując jestem za poparciem twojej kandydatury na administratora.

Z poważaniem

Łebski

Hejka!

Twoje argumenty to: nie ma czasem administracji, gram na serwerze codziennie, jestem ogarnięty, mam doświadczenie i breach mi się nie znudzi. To tak w skrócie. Nie przekonywują mnie wcale, dlaczego miałbyś zostać administratorem.

Jednakże, z tego co zauważyłam, pomagasz graczom, odpowiadasz na ich pytania, tłumaczysz regulamin, nie mieszasz się w różne, dziwne sytuacje w przeciwieństwie do innych, obecnych kandydatów. Od jakiegoś czasu starasz się także składać reporty na discordzie. 

Jestem jak najbardziej na Tak.

Kandydujący napisał naprawdę świetnej jakości post w dziale TTT, gdzie flexuje swoją inteligencją i zdolnościami detektywistycznymi. Takich właśnie ludzi potrzebuje ekipa gmoda strefy gier. Wielkie NIE.

Podanie przyjętę. Temat zamykam proszę również o kontakt na discord w celu otrzymania rangii. Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.