Jump to content
Sign in to follow this  
ViP240

BR#2 ViP

Recommended Posts

1. Wiek: 15 lat

2. Adres E-mail: [email protected] 

3. SteamID oraz namiary:  STEAM_0:1:20607544  oraz id do discord'a-VIPERS76#7029 

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak byłem administratorem na serwerze Team Fortress 2. Mam średnie doświadczenie jako admin, wiem co robić.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ jestem graczem aktywnym gram codziennie i chciałbym wesprzeć innych operatorów i administratorów. Często nie ma kogoś kto mógłby sprawdzić reporty oraz zażalenia, a aktywność to moja mocna strona. Z przyjemnością wsparł bym nowych graczy i pokazał im jakie błędy popełniają i czego nie mogą robić. Często spotykam się z sytuacjami jak gracze zaczynają się obrażać ,a ja nic nie mogę z tym zrobić, w takich momentach stanę po stronie osoby na którą wyzwiska zaczęła rzucać inna osoba. Chciałbym również zająć się osobami które RDM'ują i łamią regulamin w inny sposób. Bardzo dobrze znam regulamin czytam go w razie zmian raz w tygodniu.

6. GameTracker: https://cache4.gametracker.com/player/ViP/193.110.121.82:2302/

Dziękuje za przeczytanie mojego podania, bardzo chciałbym zostać operatorem.

1. No comment, lecimy dalej

4. Admin w TF2, hmm no okej.

5. Pomaganie nowym graczom, osobom w którą stronę lecą wyzwiska oraz zajęcie się ludźmi którzy RDM'ują innych i łamią regulamin może pomóc serwerowi. Ale niestety nie znam twojego zachowania, ponieważ nie było mnie przez ostatni czas na serwerze więc to moja wina.

6. Aktywność nawet spoczko. : )

Moja odpowiedź to NEUTRALNY poczekam na odpowiedź innych, a potem podejmę decyzje.

Pozdrawiam Zelazko

Też sobie ocenię podanko, a co :3
No to zaczynając; jak na standardy Breacha to wiek jest   g i t , nie ma się o co przyczepić. Tak samo aktywność. Serio podziwiam, że jesteś w stanie tyle godzin tam spędzać dziennie X D.
Więc za te dwa punkty masz plusika (wypisywanie plusów i minusów o t a k).

Ale co do podania to ugh...
Możesz tłumaczyć innym graczom co mogą/czego nie mogą, bez rangi. Serio nie potrzebujesz jej do tego. To, że znasz regulamin to raczej oczywiste. Każdy gracz powinien go znać (ale czytanie go co tydzień mnie bawi XD, odpalasz go sobie do obiadu w niedzielę i czytasz XDD?). Osobami, które RDM'ują i łamią regulamin w inny sposób też możesz się zająć. Wystarczy, że zgłosisz ich na discordzie Strefy Gier w kanale Breacha. Więc do zajmowania się takimi osobami ranga też nie jest zbytnio potrzebna ¯\_(ツ)_/¯.
Chyba nie muszę pisać, że to podanie mnie nie przekonało i za to masz    m i n u s a   ? 

No to czas na ostatnią cegiełkę. 
Doszły mnie słuchy, że rozpowiadasz ciekawe rzeczy o banowaniu ludzi xD.
"Jeśli rozprawa jest na dachu przy gate A i ktoś wejdzie na wieżę słuchać to ma otrzymać bana za to samo co oskarżony" < serio skąd taki pomysł X D D D. Przecież żaden admin nigdy tak nie banował. To by było idotyczne.
"Za pierwszy RDM nie dawać bana, a za każdy kolejny dowolna kara" < tak samo. Pomysł wyssany z palca xD. Nie tak działa banowanie graczy.

Ogólnie to bym Ci dał neutral, ale przez te wspaniałe wypowiedzi o banowaniu z wielką ochotą moją ocenę zmienię na negatywną.
Na    N I E

Z góry przepraszam za pisanie pod moim podanie, ale muszę to napisać. Maxus mam sprawę co do tej ostatniej cegiełki ponieważ zostałem źle zinterpretowany. Po pierwsze za podsłuchiwanie rozprawy powiedziałem że  osoba podsłuchując powinna dostać slay'a a nie bana . Po drugie kapi czy jak on tam miał powinien  dostać bana za już drugi rdm w kolejnej rundzie, a nie mówiłem że on nie powinien dostać bana za pierwszym .

Hejka!

Zacznę od Twojej aktywności, do której nie mam nic do dodania, bo jest bardzo dobra (mam tylko nadzieję, że cały czas będzie taka dobra, skoro "aktywność to Twoja mocna strona").

W dniu 22.02.2019 o 09:39, ViP240 napisał:

Z przyjemnością wsparł bym nowych graczy i pokazał im jakie błędy popełniają i czego nie mogą robić.

Tak jak maxus napisał powyżej, to możesz robić bez rangi.

Często spotykam się z sytuacjami jak gracze zaczynają się obrażać ,a ja nic nie mogę z tym zrobić,

Trzeba było napisać podanie na Zaufanego, wtedy mógłbyś coś z tym zrobić. 

w takich momentach stanę po stronie osoby na którą wyzwiska zaczęła rzucać inna osoba.

Jak już będziesz administratorem i będzie taka sytuacja, to staniesz po stronie osoby wyzywanej? Przepraszam, ale jakoś tego nie widzę. Chcę tu przytoczyć sytuację z graczem X. Z tego co słyszałam, gracz X zaczął pierwszy obrażać innych graczy, ci odpowiadzieli tym samym. Dzięki ich odpowiedzi powstało przezwisko stworzone z połączenia słów "menel" i "X". Mimo moich ostrzeżeń gracze nadal używali tego przezwiska, a wśród na na 100% byłeś Ty. Zamiast być neutralny do tej sytuacji lub zbierać dowody na tamtego gracza czy powiedzieć o tym administracji, dołączyłeś do grupy, która go obrażała, "bo on zaczął". Zaznaczę, że to nie było całkiem dawno (1/2 tygodnie temu). Mogłeś wykazać w tej sytuacji, ale tego nie zrobiłeś :/.

Chciałbym również zająć się osobami które RDM'ują i łam regulamin w inny sposób.

Zbierz dowody/świadka i napisz o danej sytuacji na forum w odpowiednim dziale, na discordzie lub na priv do administratora, to naprawdę wystarczy :).

Podsumowywując, Twoje podanie jest nawet ok, przekonuje mnie, dlaczego chciałbyś zostać administratorem, ale myślę, że jak na razie się na niego nie nadajesz. Jestem na Nie. Moim zdaniem powinieneś trochę popracować nad swoim zachowaniem (i przestać robić bindy z wypowiedzi innych graczy). 

Pozdrawiam cieplutko,

Anielica

#edit Vip zmienił swoje zachowanie. Stara się pomagać graczom, uspokoił się z tymi bindami, nie wtrąca się w kłótnie. Udowodnił, że sytuacja z X była jednorazowa. Myślę, że obecnie nie sprawia problemów administracji. Zmieniam odpowiedź na Tak.

Spoiler

P.S

W dniu 23.02.2019 o 17:19, ViP240 napisał:

Po pierwsze za podsłuchiwanie rozprawy powiedziałem że  osoba podsłuchując powinna dostać slay'a a nie bana .

What? Wiele razy się zdarzało, że była rozprawa, np. w pokoju na respie klasy D, gracze stali sobie obok drzwi tego pokoju i słuchali. Dlaczego niby mieliby dostać slay? Póki nie zaczęliby przeszkadzać, mogliby tam stać. Jak obserwatorzy podsłuchują rozprawy, to też powinni dostać slay'a/bana? 

W dniu 23.02.2019 o 17:19, ViP240 napisał:

Po drugie kapi czy jak on tam miał powinien  dostać bana za już drugi rdm w kolejnej rundzie,

W obecnej chwili jesteś tylko graczem, więc o tym, czy gracz powinien dostać bana/slay'a decyduje administrator, nie Ty. 

//Na prośbę użytkownika edytuję post. ~Łebski

Edited by Łebski

14 godzin temu, maxus6 napisał:

Wystarczy, że zgłosisz ich na discordzie Strefy Gier w kanale Breacha. Więc do zajmowania się takimi osobami ranga też nie jest zbytnio potrzebna ¯\_(ツ)_/¯.

+

7 godzin temu, Anielica napisał:

Tak jak maxus napisał powyżej, to możesz robić bez rangi.

+

Trzeba było napisać podanie na Zaufanego, wtedy mógłbyś coś z tym zrobić. 

+

Zbierz dowody/świadka i napisz o danej sytuacji na forum w odpowiednim dziale, na discordzie lub na priv do administratora, to naprawdę wystarczy :).

Wy słyszycie samych siebie? Dodam tylko cytat pewnej osoby bo sam teraz napisałbym coś podobnego:

W dniu 25.02.2017 o 18:13, DragonFly napisał:

Napisze to tylko pod jednym podaniem, bo prawie wszędzie to widać. Treść jest skierowana do osób piszących "POMAGAĆ MOŻNA BEZ ADMINA, WYSTARCZY, ŻE DO NIEGO NAPISZESZ"- jak ma napisać do admina kiedy nie ma administracji, albo jest ona strasznie uboga??? Po co w ogóle jest rekrutacja, jak admina może mieć tylko [email protected], a reszta będzie do niego pisać. Każdy kto tak pisze jest cofnięty w rozwoju( Moim zdaniem). Ludzie czy duża ilość administracji w czymś przeszkadza? No nie, bo wtedy jest porządek na serwerze. Roboty na BR nie brakuje, 46 osób ciężko jest ogarnąć w pojedynkę, w dodatku, fajnie jest jak przez cały czas jest przynajmniej jeden administrator. Nie wiem w czym Wy widzicie problem ludzie... Jakby nie było potrzeba administracji to rekrutacja byłaby off. (...)

A teraz zajmę się podaniem a resztę niedociągnięć dodam "spoiler" na sam dół.
Tak więc zaczynam.

aktywność to moja mocna strona.

Tylko? Nie sądzisz że to trochę słabo? 

Z przyjemnością wsparł bym nowych graczy i pokazał im jakie błędy popełniają i czego nie mogą robić.

Odesłanie do regulaminu tak średnio pod to podchodzi xD 

Często spotykam się z sytuacjami jak gracze zaczynają się obrażać ,a ja nic nie mogę z tym zrobić, w takich momentach stanę po stronie osoby na którą wyzwiska zaczęła rzucać inna osoba.

Ty chcesz być administratorem czy ochroniarzem? Jako administrator nie możesz brać pod uwagę tylko kto zaczął lecz również okoliczności. Każde twoje działanie jako Administrator musi być obiektywne. Osobiście dodam że za

dołączyłeś do grupy, która go obrażała, "bo on zaczął"

z chęcią nadałbym Ci bana lecz nie ma dowodów by to zrobić. Może i ten "Mr.X" zaczął awanturę lecz zamiast powstrzymać kogokolwiek dołączyłeś do "zabawy" co nie świadczy o tobie dobrze :) (nie odbieraj tego jako agresję lecz jako metaforę że twój czyn był naganny)

łamią regulamin w inny sposób

Kolejny zna metodę "innego łamania regulaminu". Chyba trzeba będzie się przyjrzeć dokładniej kandydatom :/ 

czytam go w razie zmian raz w tygodniu.

Nie nudzi Ci się to? Pytam bo regulamin ma datę od kiedy jest ważny znajdującą się pomiędzy częścią czysto informacyjną (te kolorowe wykrzykniki) a prawowitym regulaminem (pierwszym pkt). Oczywiście głupio by było nie wspomnieć o informacjach na serwerze jak i o "dzienniku zmian" pod regulaminem.

bardzo chciałbym zostać operatorem.

Gdybyś nie chciał to byś nie napisał (całego postu a nie tych kilku słów). 

To teraz czas na podsumowanie:
Tylko nawet nie wiem jak zacząć :/ 

Może tak - Jesteś dość rozpoznawalny na serwerze gdyż przebywasz dość często. Lubisz wygłupiać się z znajomymi na serwerze w ... jakby to ująć... dość niegroźne zabawy które rozweselają cały serwer lecz niestety może to być miecz obusieczny na zasadzie "jak karać kolegów?". Z tego co można wywnioskować to bardziej zamiast bronić kogokolwiek wolisz trzymać się w grupie więc moje podejrzenia nie są bezpodstawne. Twoje wypowiedzi względem karania... jakby to powiedzieć... zależy od sytuacji- jeśli mówiłeś to publicznie na zasadzie "ja tak myślę" to nie mam nic przeciwko (nikt nie zabrania dyskutować na ten temat) natomiast jeśli było to na zasadzie "tak jest" lub pisanie do Administratora "masz tak robić" to chyba [CENZURA]. Oczywiście teraz gdybyś miał na to odpowiadać to każdy wie jaka to będzie odpowiedź. Lubisz czasem nagiąć regulamin lecz zazwyczaj kończy się to Slay'em. 
Tak więc na podstawie moich obserwacji oraz twojego podania jestem dość sceptycznie nastawiony lecz poczytam dokładnie obecne komentarze w których jest:

Błagam... powiedz ktoś że jest to ukryta kamera.

@maxus6 który rozpisał się o niczym. Chyba jedyne co miało sens to ta "cegiełka" bo jakoś "wiek", "obecność", "zamiast składać podanie to napisz do Administratora" oraz "nie przekonanie podaniem" nie mogę zaliczyć nawet za coś potrzebnego tutaj. Takie byle by było sporo.
@Anielica która zrobiła to samo. Jedyne co mogę wywnioskować na temat podania z tej wypowiedzi to ta sprawa z "Panem X" oraz "niepokojące bindy z wypowiedziami innych osób"  bo reszta to znów "obecność" oraz "zamiast składać podanie to napisz do Administratora".
@ZelazkoGaming12 który .... on nie dał nawet jednego argumentu za czy sprzeciw -_- To jest tylko podsumowanie podania (czyli nabijanie sobie postów).

Spoiler

To był zły pomysł zaglądać w odpowiedzi innych do tego postu

Tak więc... yyy... dużo mi nie powiedziały te posty. 

Myślę że mógłbyś nadawać się na Administratora jeśli zaczniesz pracować nad swoimi "żartami". Czasem poniesie Cię chwila co nie zawsze dobrze się kończy. Z powodu tej sytuacji o której wspomniała Anielica wstrzymam się jeszcze od głosowania aż nie upewnię się w przekonaniu. Jeśli dowiem się że to był jednorazowy przypadek i nic więcej negatywnego nie usłyszę to będę popierał twą kandydaturę. 
Tu pojawi się mój głos jak tylko rozwieje wątpliwość.

To co obiecałem prawie na samej górze: 

Spoiler

Nie będę wklejał całych powyższych wypowiedzi.

Edited by NavySealPL
Literówka

Witam 

Zaczynając od tego aktywność masz sporą co jest jak najbardziej na +, napisałeś że czytasz co tydzień regulamin ale śmiem wątpić czy go rozumiesz po tym jak często miałeś zwracaną uwagę że coś źle robisz, i nie zauważyłem żebyś jakoś pomagał nowym graczom więc jestem na nie

Witam

Zacznijmy, pierwsze 4 punkty są tak naprawdę nie ważne, wiec przejdźmy dalej.

ponieważ jestem graczem aktywnym gram codziennie

Fakt ze jesteś aktywny jest plusem, ale jest tez wymaganiem wiec nie zaliczałbym tego jako powód do przyjęcia.

chciałbym wesprzeć innych operatorów i administratorów. Często nie ma kogoś kto mógłby sprawdzić reporty oraz zażalenia, a aktywność to moja mocna strona.

Wszystko spoko jednak wspierać administracje może każdy i zawsze, a o aktywności już mówiłeś.

Skoro robiłbyś to z przyjemnością czemu nie robisz tego teraz? No ale mówią ze liczą się chęci.

Często spotykam się z sytuacjami jak gracze zaczynają się obrażać ,a ja nic nie mogę z tym zrobić, w takich momentach stanę po stronie osoby na którą wyzwiska zaczęła rzucać inna osoba.

Skoro to się dzieje tak często to czemu tak rzadko jest to zgłaszane na Discordzie? Co do twojego stawania po "właściwej" stronie to @Anielica chyba zamknęła temat.

Bardzo dobrze znam regulamin czytam go w razie zmian raz w tygodniu.

Współczuje XDD.

Dobra skoro już omówiłem temat informacji zawartych w podaniu, przejdę do moich własnych obserwacji.

-Zachowujesz się hmm dobrze, przynajmniej wtedy gdy jest administracja... co do sytuacji kiedy jej nie ma to już podobno trochę gorzej.

-Lubisz się bawić z kolegami na serwerze co może być przeszkoda w momencie w którym coś przeskrobią no ale nie wiadomo.

-Niepokojące były te strzępki informacji o jakimś serwerowym "Woodstocku" no, ale nie było mnie przy tym niestety wiec nie będę się czepiał.

Edit: Po głębszym przemyśleniu swojej decyzji i jeszcze głębszym przyjrzeniu się zachowaniu Vipa chciałbym jednak dać mu szansę na wykazanie się więc zmieniam głos na Tak.

Pozdrawiam Makklowicz

Edited by Gaspcio
Zmiana głosu na prośbę Makka

Posted (edited)

Sveiki.

Zacznijmy od tego że podanie na pierwszy rzut oka wygląda okej, jakieś doświadczenie tu i tam, aktywność nawet ok.

Ale:

Podanie ma to samo co wszystkie inne, niczym się nie odróżnia od innych (miecz obosieczny ofc)

W dniu ‎23‎.‎02‎.‎2019 o 17:19, ViP240 napisał:

Po pierwsze za podsłuchiwanie rozprawy powiedziałem że  osoba podsłuchując powinna dostać slay'a a nie bana

A  skądś tyś to wziął? Gdzieś to jest w regulaminie, że nie możesz sobie słuchać jak administrator sobie robi rozprawę xD? Przecież ludzie są ciekawi, i tak pooglądają jako obserwator, bądź jako np. NTF (Jeśli rozprawa dzieje się np na dachu placówki.) to sobie wejdą na wieże, popatrzą posłuchają, jeśli administrator im nie zwróci uwagi, nie widzę w tym nic złego. To ma być tryb do zabawy a nie jakiś tryb z zaostrzonym rygorem gdzie nie możesz sobie posłuchać jak jakiś admin robi rozprawę. Chcesz slayować wszystkich którzy jak to pięknie ująłeś "podsłuchują"? To slayuj obserwatorów, bo oni też pewnie oglądają rozprawę. Życzę powodzenia w tym ciekawym zadaniu.

W dniu ‎23‎.‎02‎.‎2019 o 17:19, ViP240 napisał:

Po drugie kapi czy jak on tam miał powinien  dostać bana za już drugi rdm w kolejnej rundzie, a nie mówiłem że on nie powinien dostać bana za pierwszym .

No i fajnie no i cześć, Kapi ten Niegodziwiec powinien od razu zostać zamknięty w celi, za to że zabił kogoś (prawdopodobnie przypadkowo xD) sobie w rundzie na tak powiedzmy 5 miesięcy, kara taka długa bo dodałem % podsłuchiwanych rozpraw ;//. Było miło poznać Kapi czy jak ci tam. Dobrze że jesteś prawilnym ZioMal(l)em i obroniłeś go od wielkiej ręki sprawiedliwości! A tak na poważnie, to to jest tak samo potrzebne jak te trzy zdania co przed chwilą napisałem (czyli w ogóle nie potrzebne xD). Wepchane głupio i na siłę, jak chciałeś już żeby ten zły Kapi dostał bana to było to zgłosić, a nie wypominać temu biedakowi o tym w twoim podaniu.

W dniu ‎22‎.‎02‎.‎2019 o 09:39, ViP240 napisał:

Z przyjemnością wsparł bym nowych graczy i pokazał im jakie błędy popełniają i czego nie mogą robić

Rób to jako gracz, a nie tracisz czas i czekasz na rangę, możesz to robić już od dawna, od momentu kiedy już coś rozumiałeś w tej grze :P.

W dniu ‎22‎.‎02‎.‎2019 o 09:39, ViP240 napisał:

Mam średnie doświadczenie jako admin, wiem co robić.

Mam nadzieję, bo sądząc po tym że chcesz dawać slaye za słuchanie rozpraw, to coś w to nie wierzę xD.

Powiedzmy sobie szczerze, Te podanie niczym się ciekawym nie wyróżnia, typowe jak każde inne. Dałbym na Neutral, albo nawet na Tak gdybyś chociaż dał ciekawą odpowiedź do @maxus6, a to ci niezbyt wyszło xD. Wybacz ale jestem zmuszony dać Ci na Nie, Powodzenia następnym razem!

A teraz wisienka na torcie, czyli piękne bycie Hipokrytą przez pewnego administratora ; -     D. (To tylko moja opinia, rozumiem jak ktoś się nie zgodzi z nią)

(Robię w spojlerze, bo nie każdego to pewnie może interesować, jedynie jest to by pokazać ciekawe zachowanie :P 

Spoiler

W dniu ‎24‎.‎02‎.‎2019 o 06:57, NavySealPL napisał:

Wy słyszycie samych siebie? Dodam tylko cytat pewnej osoby bo sam teraz napisałbym coś podobnego:

A czy ty siebie słyszysz, czy już niezbyt, przez Believer w trakcie Loadingu na Bricza? Przecież sam pisałeś do osób które chciały tą rangę, które robiły podania że jej nie potrzebują, bo przecież mają forum/discord i tam mogą pomóc administracji, robiąc skargi etc. Naprawdę, aż tak macie słabo w tej administracji że schodzicie tak nisko że aż kłamiecie, chowając przeszłość i wcześniejsze własne zdanie pod dywan, by ktoś dołączył do administracji? Rozumiem ludzie mogą zmienić swoje poglądy, oczywiście, ale są ludzie którzy też lubią trzymać się tylko jednego poglądu. A i tak dobrze wiemy że za miesiąc czy dwa, kiedy administracja będzie miała już "większą liczbę" administratorów to jak ktoś będzie chciał zrobić podanie to  właśnie będzie odsyłany że nie musi mieć rangi by pomagać administracji. I żeby nie było że daje słowa na wiatr, dam z dwa screeny tego co Navy pisał w czyiś podaniach. Pewnie byłoby ich więcej, ale nie chce mi się szukać xD 

Żeby nie było, do samego Navy'ego nic osobiście nie mam, to nie żadne "wypowiedzenie wojny" czy "publiczny lincz" : ). Do kogokolwiek innego bym tak napisał, jeśli by się popisał taką hipokryzją.

https://imgur.com/a/2VWeoq5

https://imgur.com/a/ojlTCqv

Jeszcze ofc odniosę się do tych screenów, i może przy okazji powiem swój tok rozumowania:

Podania na administratora nie są tylko po to bo chcą zostać administratorami, tylko też dlatego by ludzie nie musieli bawić się w "pozywanie" ludzi i czekanie aż administrator sobie siądzie, zaparzy herbatkę przemyśli za i przeciw, napiszę werdykt, wejdzie na SB da bana za coś co się stało x czasu temu (jeśli uwzględnimy fakt że administrator sprawdza reporta po jakimś czasie od złożenia go). Osoba która dostała bana może już nawet nie pamiętać i nie wiedzieć czemu go dostała, a tak to od administratora może dostać reprymendę, i przy okazji się nauczy na błędzie o którym będzie wiedział. Zamiast kazać ludziom robić screeny i wysyłać na discordy, dajmy im admina, by załatwiali takie sprawy na serwerze. Teraz prosisz o nową administrację, bo dość dużo osób odeszło w ostatnim czasie albo niektórzy są na "wiecznym zawieszeniu". Wcześniej mówiłeś by ludzie robili screena i reporty, teraz mówisz żeby tego nie robili. Aż zacytuję nazwę twojego tematu "Nie o takiego Bricza walczyłem!"

I czemu wtedy, kiedy pisałeś tą wiadomość pod podaniem @Makklowicz ♥ to jakoś ci nie przeszkadzało to co Dragon napisał? 

I tak, sam pisałem że ludzie mogą to robić na discordzie czy forum, bo mogą i nie potrzeba do tego rangi, lecz patrząc na to z innej strony, tak po prostu będzie szybciej, a już wcześniej pisałem że z administracją u was krucho. Ale to nie oznacza że musicie dawać wszystko pod dywan co było. 

Już nie wspomnę o ukrywaniu postów w podaniach gdzie osoba po 20 dniach gry robi podanie i ktoś jej to wypomina z graczy, gdzie ty jako dobry admin ukrywasz posta z powodem "nic nie wnosi". Jak mam być szczery to twoje ukrycie tego nic nie wniosło xD.

Mimo tego co tu napisałem chciałbym by pod tym podaniem nie było "młynu" i by moja opinia nie była poruszana już w tym podaniu, jak już to załatwimy to na discordzie, czy gdziekolwiek. Prosiłbym by ktoś tego przypadkiem nie usunął "bo nic nie wnosi"

Pamiętajcie, kochajmy się wszyscy, i bądźmy pozytywnie

Pozdrawiam~Akeno

Pozdrawiam~Akeno

Edited by Akeno
Makk mi przypomniał by dać podpis pod ukrytym więc proszę dla ciebie ;3

Posted (edited)

Witam!
Zacznę od tego, że masz dobrą aktywność, a o argumentach i dopisku o graczu Kapi i o slayach kiedy ktoś podsłuchuje rozprawę, nic nie będę pisał bo zostały to podsumowane przez moich kolegów i koleżankę wyżej. Na serwerze często coś odwalasz. Ostatnio słyszałem o  ,,Koalicji na Ravika'' nie wiem czy to ty zrobiłeś czy Just Billy, ale brałeś w tym udział i zachęcałeś mnie do dołączenia do tej ,,koalicji'' XD?. Również kiedy wszedłem na serwer to słyszałem coś o ,,Nie wydawaniu swojego kolegi ProRocka czy PlayBoya'' bo ponoć wbił na serwer nowym multi kontem. Jeżeli jakoś byś dostał rangę administratorską to musisz coś takiego zgłosić. Jeszcze ten nieszczęsny ,,Woodstock'' który organizowaliście kiedy administracji nie było na serwerze.
Podsumowując, nie jestem skłonny poprzeć twoją kandydaturę za te ,,Woodstocki'' i te ,,Koalicje''.
Oczywiście, jestem na NIE.
Pozdrawiam Natsuki

Edited by SCP-Natsuki
Anielica mnie okrzyczała >.<

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this