Jump to content
Sign in to follow this  
Koperek122

odwolanie od bana

Recommended Posts

1. Nick w grze, na który została nałożona kara: Koperek

2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:113312429

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:113312429&advType=steamid&Submit

4. Na ile dostałeś bana i od kogo: permban od Nex

4. Opis sytuacji:  jeden z graczy obwinial mnie o uzywanie cheatow, konkretnie wh, po tych oskarzeniach jeszcze bardziej probowalem wygladac jak bym je mial, na wszystko wychodzilem z pre firem, raz zabilem typa, wczesniej kiedy gracz przeciwnej druzyny zostal sam chcialem go rushowac, jednak zobaczylem  go na radarze i sie cofnalem i go zabilem, po tych 2 akcjach byly najwieksze spiny, nwm czemu dostalem bana za autobh :DD, jak na serwerze bhop jest ulatwiony :D

5. Coś od siebie: ja traktuje to z dystansem, bo to tylko potwierdza, ze jestem dobry
6. Dlaczego akurat ja powinienem dostać unbana?: bo nie posiadam cheatow

Ban był za wh i autobh, a dostałeś go bo podczas przeskakiwania przez okno podskoczyłeś ponad 6 razy w ciągu kilku sekund. Oglądaliśmy Cię również wcześniej i też wyglądałeś podejrzanie.

Nex, mam skok na scroll i jak raz pociągnę w dół to kilka razy podskoczy, poza tym gram dużo na serwerach typu kz oraz HNS, więc w miarę umiem bunnyhopa widać to między innymi na serwerze bhop cs soplica gdzie wr na stylu legit (scroll) na kilku mapach należą do mnie, poza tym widziałem, że siedzisz na spectatorze wiec tylko idiota dalej by używał cheatow, próbowałem chyba z 10 razy przeskoczyć ten skok przez okno tylko 1 mi się udał, działa to na tej samej zasadzie co skok na mirage do jungle z ct, spróbuj sam i się przekonasz, że kilka razy ci skoczy, a co do wh nie przyznaję się, bo go nie posiadam, na 100% też miałeś kilka akcji, które były podejrzane. Proszę o  szybką odpowiedź.

Edited by Koperek122

Po obejrzeniu demka stwierdzam, że ban został nałożony jak najbardziej słusznie, skoki wychodziły Ci cały czas, mimo że nie powinny, wcelowywałeś się też perfekcyjnie w przeciwników (nawet jak ich wcześniej nie widziałeś/nie słyszałeś), do tego dochodzi dziwnie przeskakujący celownik w różne miejsca...

Zamykam i żegnam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this