Jump to content
VirusBob

[ban] VirusBob

Recommended Posts

1. Virus Bob

2. STEAM_0:1:59504685

3. zostałem zbanowany przez : CONSOLE

4. link do sourcebana : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&hideinactive=true&searchText=Virus Bob

5. ok 1-2 dni przed dostaniem bana zastanawiałem się, dlaczego ludzie używają cheaty w różnych grach myślałem ,że jest jakiś większy powód niż niszczenie komuś zabawy, wiec tak dla ciekawości poprałem pliku, z niedozwolonym oprogramowaniem, i zacząłem je testować na LAN'e z, botami pograłem tak ok. 1-2 godzin i uznałem że to jest bez sensu ,i postanowiłem usunąć pliki gry potem za chciałem pograć na serwerze TTT zostałem powiadomienie, że dostałem permanentnego bana za niedozwolony plik okazało się, że zapomniałem usunąć jednego pliku, i postanowiłem odinstalować gry , usunąć wszystkie pliki gmod'a i zainstalować ponownie.

6. coś od siebie: przepraszam to była moja wina, niesprawdzeniem dokładnie wszystkich plików i zrozumiem jeżeli odpowiecie mi negatywnie.

I tak dostałeś bana 17 stycznia wiec trochę poczekałeś

Chłop zasługuje na unbana.

A i tak jakby chciał ponownie oszukiwać w gry to antycheat znowu go złapie.

Wszystko myślę że zostało opisane w TYM odwołaniu więc zapewne nie dostaniesz ub :(

Kurczę, kolejny który zapomina usunąć plików z haxami... czy już nie ma "uczciwych" haxerów?? każdy twierdzi że zapomina usunąć pliki... czy nie można napisać że celowo oszukiwałeś ale jednak chcesz znowu zagrać ale teraz na "normalnych" zasadach że prosisz o tą ostatnią szansę i obiecujesz że nigdy już tego nie zrobisz?? czy to nie brzmi lepiej od "eee zapomniałem usnąć haxy, moja wina że ich nie usunołem..." (mogłeś ich nie instalować)

37 minut temu, edzio72 napisał:

Kurczę, kolejny który zapomina usunąć plików z haxami... czy już nie ma "uczciwych" haxerów?? każdy twierdzi że zapomina usunąć pliki... czy nie można napisać że celowo oszukiwałeś ale jednak chcesz znowu zagrać ale teraz na "normalnych" zasadach że prosisz o tą ostatnią szansę i obiecujesz że nigdy już tego nie zrobisz?? czy to nie brzmi lepiej od "eee zapomniałem usnąć haxy, moja wina że ich nie usunołem..." (mogłeś ich nie instalować)

jestem jedno z tych osób która umie się przyznać do cheatów, piractwa, wyzywania adminów, łamanie regulaminu, ale tylko jedna z tych sytuacji mi się zdarzyła na serwerach strefy nawet lubię szczerze np. pograć w breacha po ciężkim dniu w szkole

Edited by VirusBob
literówka

5 hours ago, VirusBob said:

6. coś od siebie: przepraszam to była moja wina, niesprawdzeniem dokładnie wszystkich plików i zrozumiem jeżeli odpowiecie mi negatywnie.

Mam rozumieć że przepraszasz za to że nie udało ci się odinstalować wszystkich plików czy że je posiadałeś??

PS: Przyznanie się a płacz o to że się dostało bana, to 2 różne rzeczy... niby się przyznajesz do cheatów... ale wiedz że już każdy wie że hakowałeś... ty się nie przyznajesz tylko piszesz odwołanie... jest ci tylko żal że nie można pograć :((((

24 minuty temu, edzio72 napisał:

Mam rozumieć że przepraszasz za to że nie udało ci się odinstalować wszystkich plików czy że je posiadałeś??

PS: Przyznanie się a płacz o to że się dostało bana, to 2 różne rzeczy... niby się przyznajesz do cheatów... ale wiedz że już każdy wie że hakowałeś... ty się nie przyznajesz tylko piszesz odwołanie... jest ci tylko żal że nie można pograć :((((

miałem namysły to że podczas odinstalowania nie zauważyłem, wyobraź sobie że nie każdemu siedzi 1 godziny przy plikach i sprawdza jeden po drugim

Pomyśl że nie każdy posiada haki i nie każdy ma takie same problemy co ty...

Chciałeś sprawdzić jak działają haki to teraz dostajesz to co każdy posiadacz haków powinien dostać.

Jeżeli tak łatwo idzie ci instalowanie haków to powinno łatwo ci je usunąć... Bez obrazy, jesteś debilem, modyfikujesz grę bez kopii zapasowej... Widać że informatykiem nie jesteś... 

5 godzin temu, edzio72 napisał:

Pomyśl że nie każdy posiada haki i nie każdy ma takie same problemy co ty...

Chciałeś sprawdzić jak działają haki to teraz dostajesz to co każdy posiadacz haków powinien dostać.

Jeżeli tak łatwo idzie ci instalowanie haków to powinno łatwo ci je usunąć... Bez obrazy, jesteś debilem, modyfikujesz grę bez kopii zapasowej... Widać że informatykiem nie jesteś... 

niestety ale wiesz jakie są instalatory, program wie gdzie zainstalować, ale jak chodzi o odinstalowanie to usunie pliki typu exe, ale jak chodzi o notatki i pliki gry to musisz robić na własną rękę 

I po co ściągają te cheaty same problemy, moim zdaniem nie powinien dostać unbana. Niepotrzebnie je pobiera testuje i marnuje 2 h życia i dostaje bana. Co w takich przypadkach należy zrobić miał cheaty i koniec kropka p ban jest i trudno niech szuka innego serwera do grania tyle odemnie :)

21 godzin temu, AmazingJucie napisał:

I po co ściągają te cheaty same problemy, moim zdaniem nie powinien dostać unbana. Niepotrzebnie je pobiera testuje i marnuje 2 h życia i dostaje bana. Co w takich przypadkach należy zrobić miał cheaty i koniec kropka p ban jest i trudno niech szuka innego serwera do grania tyle odemnie :)

i tak, i nie, tak bo trochę bez sensu pobierałem, i nie z tego że jestem jedno z osób która lubi eksperymentować i zadawać pytania z kategorii np. dlaczego osoba posiadająca cheaty ogóle je używa, co widzi taki cheater, i co próbuje ty zyskać. Osobiście znam kilku chearów KTÓRZY nie używają i do niszczenia gry wręcz przeciwnie starają się znaleźć np. csgo osobę używającego na chama cheatów w rodzaj aimbot, wallhack, i psują grę tę osobie

Edited by VirusBob
literówka

Witam,

tak jak w odwołaniu Zangerego otrzymujesz ostatnią szansę, następne takie przewinienie skończy się banem permanentnym bez możliwości odwołania.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...