Jump to content
Miniorek

BR#2 Just Billy

Recommended Posts

1. Wiek: Prawie 21 (wiem, staruch ze mnie).
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:29129010 || Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/miniorek/ || Discord Tag: Miniorek#5736
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem adminem w GModzie, aczkolwiek kilka lat temu, jeszcze jako piszczący nastolatek, byłem adminem serwerów CS:Source oraz Minecraft.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Nadeszła pora na rozprawkę. Zdaję sobie sprawę, że większość tych argumentów będzie powtarzalna i tożsama z argumentami pozostałych kandydatów, ponieważ trudno jest zaoferować coś, czego nikt wcześniej jeszcze nie napisał. Po pierwsze, mimo pokaźnej ilości operatorów i administratorów, którzy codziennie odwiedzają serwer, nadal zdarzają się momenty, gdy żadnego po prostu nie ma (najczęściej przed godziną 13 w środku tygodnia oraz po godzinie 20). Mam ostatnio dużo wolnego czasu i jestem w stanie spędzać wiele, wiele godzin na serwerze, praktycznie każdego dnia. Obecność operatora na serwerze zapewnia, że panuje porządek i przestrzegany jest regulamin. Zdaje mi się, że stali bywalcy serwera "dobrze ze mną żyją", w miarę możliwości staram się nikogo nie obrazić oraz nie rozpoczynać kłotni, ale wiadomo, że każdemu czasem puszczają nerwy. Z doświadczenia zauważyłem, że lubiany administrator na serwerze nie ogranicza wolności graczy i pozwala im nadal "być sobą"; wiele razy zdarzało mi się grać na serwerach, gdzie wszyscy zachowywali się naturalnie, a w momencie wejścia admina serwer zamieniał się w kościół. Regulamin oczywiście jest ważny i należy go przestrzegać, ale pozytywna atmosfera trzyma graczy blisko serwera i zachęca do częstych powrotów. Jako mój ostatni i najsłabszy argument powołam się na mój wiek (choć wiem, jak zły ma to wydźwięk). Młodsi gracze (których na serwerze nie brakuje) zachowują się dojrzalej gdy jest wśród nich osoba starsza, a szczególnie na znaczącej pozycji. Można to nazwać pewnego rodzaju autorytetem. Oczywiście nie wspominam nawet o znajomości regulaminu, bo jest to rzecz  potrzebna zanim w ogóle składa się podanie na administratora. W ramach podsumowania podania chciałbym powiedzieć, że chcę służyć temu serwerowi jak najlepiej z uwagi na powolne wymieranie Breacha w GModzie (które ten serwer powstrzymuje - duża aktywność graczy i system poziomów i różnych klas D i MTF dodaje żywotności serwerowi) oraz unikatową atmosferę. Z góry dziękuję za rozpatrzenie podania i jego pozytywne rozstrzygnięcie.
6. Gametracker:  https://www.gametracker.com/player/Just Billy/193.110.121.82:2302/  (Gametracker obecnie pokazuje około 20 dni przegranych na serwerze, toteż piszę podanie "na przyszłość"; zauważyłem, że podania na administratora wiszą na tym podforum przez dłużej niż tydzień, więc do czasu rozstrzygnięcia podania będę miał już przegrany miesiąc na serwerze.)

 

///

Poprawienie GT oraz link do Steam (nie trzeba kopiować - wystarczy kliknąć)
NavySealPL :)

Edited by NavySealPL
Link to post
Share on other sites

Witam :)
Chyba czas się wypowiedzieć
Tak więc

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Nigdy nie byłem adminem w GModzie, aczkolwiek kilka lat temu (...)

Pytanie jest ogólne. Bycie Administratorem to nie tylko znajomość komend.

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Nadeszła pora na rozprawkę.

Ty chyba jeszcze moich wypowiedzi nie czytałeś xD

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Zdaję sobie sprawę, że większość tych argumentów będzie powtarzalna i tożsama z argumentami pozostałych kandydatów, ponieważ trudno jest zaoferować coś, czego nikt wcześniej jeszcze nie napisał.

1) "większość tych argumentów będzie powtarzalna i taka sama z argumentami pozostałych kandydatów"... czyżby to było znów coś jak "maślane masło - masło maślane" ?? 
2) Nie wiem jak to widzisz ale zdajesz sobie sprawę że przyjęcia na Administratora nie są takie same jak w jakiejś firmie? Nie ma tu ograniczonej liczby miejsc więc porównywanie Cię do kogoś nie ma najmniejszego sensu.

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

mimo pokaźnej ilości operatorów i administratorów, którzy codziennie odwiedzają serwer

Przemilczę ... przynajmniej się postaram xD 

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

nadal zdarzają się momenty, gdy żadnego po prostu nie ma (najczęściej przed godziną 13 w środku tygodnia oraz po godzinie 20)

Niestety ale są osoby które się uczą lub pracują przez co mało osób będzie w tych godzinach dostępnych.

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Mam ostatnio dużo wolnego czasu i jestem w stanie spędzać wiele, wiele godzin na serwerze, praktycznie każdego dnia.

To bardzo dobrze dla serwera choć niepokojące że chcesz tyle czasu poświęcać na serwer.

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Obecność operatora na serwerze zapewnia, że panuje porządek i przestrzegany jest regulamin.

???? Teraz nie wiem czy piszesz podanie czy wzięło Cię na 'filozoficzne' gadki w stylu 'przebywając długo pod wodą zabraknie Ci tlenu'.

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Zdaje mi się, że stali bywalcy serwera "dobrze ze mną żyją"

Biorąc pod uwagę ostatnie sytuacje aż za dobrze.

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

w miarę możliwości staram się nikogo nie obrazić oraz nie rozpoczynać kłotni, ale wiadomo, że każdemu czasem puszczają nerwy.

"w miarę możliwości"?? "staram się"?? Nie wiem czy umoralnić czy pochwalić szczerość ale na pewno tego nie zapomnę :)

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Z doświadczenia zauważyłem, że lubiany administrator na serwerze nie ogranicza wolności graczy i pozwala im nadal "być sobą"

Ciężko jest pozwolić graczom "być sobą" oraz pilnować regulaminu jednocześnie. Bardzo często ktoś łamie regulamin "byciem sobą" przez co musisz podjąć decyzję bez dobrego wyboru - albo pozwalasz "być sobą" aż serwer zamieni się w istne zoo albo pilnujesz regulaminu. Świetnym przykładem tutaj są rozmaitego rodzaju "toksyczne" osoby które chyba by umarły gdyby nie zaczęły obrażać wszystkich i wszystkiego za to że "zabrakło jednej kuli w magazynku".

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

wiele razy zdarzało mi się grać na serwerach, gdzie wszyscy zachowywali się naturalnie, a w momencie wejścia admina serwer zamieniał się w kościół.

To jest skutek gdy Administrator pilnuje regulaminu. 

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Regulamin oczywiście jest ważny i należy go przestrzegać, ale pozytywna atmosfera trzyma graczy blisko serwera i zachęca do częstych powrotów.

Regulamin został napisany by była dobra atmosfera (+ kilka zakazów i nakazów by zbalansować rozgrywkę i dać każdemu szansę). Poza tym mam dziwne wrażenie że pisząc to miałeś na myśli "regulamin ważny ale łamanie go daje 'dobrą atmosferę' i trzeba na to pozwalać". 

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Jako mój ostatni i najsłabszy argument

A był jakiś wcześniej??

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

mój ostatni i najsłabszy argument powołam się na mój wiek

??? Nie bym obrażał czy coś ale.... jakby to powiedzieć... "trafiłeś tym argumentem jak kulą w płot"... to chyba najtrafniejsze stwierdzenie.

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Młodsi gracze (których na serwerze nie brakuje) zachowują się dojrzalej gdy jest wśród nich osoba starsza, a szczególnie na znaczącej pozycji.

Wybacz ale muszę - są starsi od Ciebie na stanowiskach Administracyjnych i jakoś nikt nigdy nie zauważył by ktoś zachowywał się "dojrzalej" z tego powodu :/ 

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Można to nazwać pewnego rodzaju autorytetem.

Który każdy ma w poważaniu. Nikt nie będzie biegał do twojego podania by sprawdzić ile masz lat a jakoś nie wyobrażam sobie byś wchodząc na serwer pierwsze co mówił to "Witam. Mam <tyle> lat".

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Oczywiście nie wspominam nawet o znajomości regulaminu, bo jest to rzecz  potrzebna zanim w ogóle składa się podanie na administratora.

I tak wspomniałeś.... kilka razu....

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

W ramach podsumowania podania chciałbym powiedzieć, że chcę służyć temu serwerowi jak najlepiej z uwagi na powolne wymieranie Breacha w GModzie oraz unikatową atmosferę.

Zawsze myślałem że "podsumowanie" to ogólne i zwięzłe przedstawienie jakichś spraw a Ty 'podsumowałeś' swoje wypowiedzi czymś czego nie było widać w reszcie wiadomości. 

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Z góry dziękuję za rozpatrzenie podania i jego pozytywne rozstrzygnięcie.

Jeszcze rozumiem dziękowanie za rozpatrzenie bo trzeba będzie to zrobić lecz stwierdzenie z góry że zostanie ono pozytywnie rozpatrzone to DELIKATNA przesada... nie sądzisz? 

 

7 godzin temu, Miniorek napisał:

piszę podanie "na przyszłość"

Nie ma czegoś takiego. Od momentu jak wyślesz podanie na forum jest sprawdzana twoja aktywność do 30 dni wstecz.
PS - to jest "regularna aktywność" a nie "stała aktywność" :P

 

To teraz może czas na normalne podsumowanie:
Napisałeś wiele z czego część jest o niczym. Z argumentów masz tylko "brakuje Administracji". Masz zbyt duże mniemanie o sobie i trochę spaczoną wizję "dobrej atmosfery". Lubisz pomylić pojęcia lub nie znasz ich znaczenia (nie wiem które bardziej). Nie dostałeś żadnego bana więc sądzę że znasz regulamin (nie liczę tych banów 4-5 lat temu). Dość długo przebywasz na serwerze co też nie umknie ocenie.
Tak więc - mam dylemat. Z jednej strony nie widzę nic poważnego co przeszkodziło by Ci w zdobyciu uprawnień lecz z drugiej strony nie widzę nic być je dostał. Napisałeś długie neutralne podanie z przekonaniem że zostanie ono zaakceptowane lecz ciężko je ocenić same w sobie. 
Trudno... zaryzykuję i postaram się Ci zaufać dlatego jestem na TAK lecz jeśli moje podejrzenia (których nie wymieniałem bo mam za mało dowodów/argumentów by je poprzeć) będą słuszne to będę pierwszym który zacznie głosować za wydaleniem Cię z tego grona :)
Tak więc miło Cię będzie powitać "na pokładzie" :D 

Link to post
Share on other sites

Kolega świetnie się wczoraj bawił na discordzie SG z @RavikPL  (nie muszę chyba tego opisywać. Wystarczy zobaczyć kanał Breach). Nie sądzę, żeby taka osoba nadawała się do bycia administratorem ;x

Oczywiście, że na nie

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o Billa to jestem w 100% na TAK
Bardzo często go widuję na serwerze i jak dotąd nie zauważyłem niczego co by o nim świadczyło w jakikolwiek sposób źle
Wręcz przeciwnie
-Zawsze chętnie pomaga i tłumaczy
-Zna regulamin i go przestrzega
-Nie jest w żaden sposób toksyczny
-Rozdał 10 w charyzmę

 

Link to post
Share on other sites

Billy to znana mi persona na serwerach Breacha od plus minus miesiąca, od tamtego czasu kandydat nigdy nie sprawiał kłopotów, zawsze był uprzejmy dla nowych graczy i nie tylko. Stara się nauczać nowych graczy na serwerze, chętnie tłumaczy im zasady gry oraz przedstawia im najważniejsze punkty w regulaminie, przykłady? Proszę bardzo, dzisiaj na serwer dołączyła osoba, która na pewno nie była polakiem, przywitała się po angielsku, oraz popytała o kilka rzeczy, a Billy od razu jej odpowiadał, w dodatku posługiwał się naprawdę dobrze językiem angielskim, co według mnie również jest na plus, gdyż osoba znająca inny język na takim poziomie może z każdym się dogadać, a gracz, który na breachu nie mówi po polsku, to jakieś odświeżenie, coś nowego (Za pewne coś nowego dla świeżych graczy, pewnie dochodziło do takich sytuacji nie raz). Podobnie było z rosyjskim graczem, który po otrzymaniu bana na... A jakże rosyjskim serwerze dołączył do nas (o dziwo przestrzegał zasad) Zapytał się o kilka rzeczy, a Billy mu je przedstawił. Nie będę wywodził się tu nad jego wiekiem, ponieważ jest to wiadomy plus, zawsze przyda się starszy gracz w ekipie, trzeźwo myślący, niekierujący się tym, że dostał rangę i pozwala sobie na wszystko, a na pewno Billy by tak nie zrobił, poznałem go dość dobrze, przez ostatni okres czasu. Co mogę jeszcze dodać? Podanie jest według mnie kompletne, oczywiście treść zawiera w sobie błędy, które wypisał Navy, ale jest to jedno z lepszych (aktualnie) podań do ekipy breacha #2. Pozdrawiam, oczywiście mój głos jest pozytywny, za kandydaturą.

Edited by (L)obert Kubica
Link to post
Share on other sites

Witam!
Aktywność masz dobrą, tylko te ostatnie 3 ale można na to przymrużyć oko.

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Po pierwsze, mimo pokaźnej ilości operatorów i administratorów, którzy codziennie odwiedzają serwer

12 osób to pokaźna ilość?

 

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

nadal zdarzają się momenty, gdy żadnego po prostu nie ma (najczęściej przed godziną 13 w środku tygodnia oraz po godzinie 20)

Można po prostu zreportować ich na Discordzie Strefy Gier ;v

 

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Z doświadczenia zauważyłem, że lubiany administrator na serwerze nie ogranicza wolności graczy i pozwala im nadal "być sobą"; wiele razy zdarzało mi się grać na serwerach, gdzie wszyscy zachowywali się naturalnie, a w momencie wejścia admina serwer zamieniał się w kościół. 

Trafne porównanie (XD).

 

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Młodsi gracze (których na serwerze nie brakuje) zachowują się dojrzalej gdy jest wśród nich osoba starsza, a szczególnie na znaczącej pozycji. Można to nazwać pewnego rodzaju autorytetem.

Em... to ci się tylko wydaje. Gracze by się tak samo zachowywali nawet jakbyś miał te 30 lat.
Podsumowując, żaden z podanych przez ciebie argumentów nie przekonał mnie żeby poprzeć cię na stanowisko administratorskie. Również to co napisał Maxus czyli twoje ,,śmieszkowanie'' razem z Ravikiem na discordzie Strefy. Na serverze zachowujesz się raczej spokojnie (?). Tylko raz widziałem, że coś odwaliłeś czyli ta ,,Koalicja na Ravika''.
Kończąc jestem na NIE.
Pozdrawiam Natsuki.

Link to post
Share on other sites

Ja to generalnie mu daje na tak

=bo to dobry gracz prawie pro player

=miły szanuje ludzi i życie

=pomaga nobom serwerowym takim jak ja

=prawie 21lat to się szanuje ze taki dziadek gra w gry dla 6 latków

pozdro live

Edited by kebab123
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Postanowiłem, że sobie dorzucę te parę groszy do tego podania, bo why not? ;3

 

Okej zacznijmy od wieku, 21 lat i piszesz, że staruch? Eee....zabrzmiało to tak jakbyś w tym 21 zawarł sobie jakieś 40 kappa.

 

 

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem adminem w GModzie, aczkolwiek kilka lat temu, jeszcze jako piszczący nastolatek, byłem adminem serwerów CS:Source oraz Minecraft. 

No jest to doświadczenie, wszakże sam od Minecraft'a zaczynałem.

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Nadeszła pora na rozprawkę. Zdaję sobie sprawę, że większość tych argumentów będzie powtarzalna i tożsama z argumentami pozostałych kandydatów, ponieważ trudno jest zaoferować coś, czego nikt wcześniej jeszcze nie napisał. Po pierwsze, mimo pokaźnej ilości operatorów i administratorów, którzy codziennie odwiedzają serwer, nadal zdarzają się momenty, gdy żadnego po prostu nie ma (najczęściej przed godziną 13 w środku tygodnia oraz po godzinie 20). Mam ostatnio dużo wolnego czasu i jestem w stanie spędzać wiele, wiele godzin na serwerze, praktycznie każdego dnia.

No raczej to rozprawka nie jest, ale przynajmniej nie dałeś tutaj typowej ściany tekstu więc chociaż tyle uff....

Racja wiele argumentów w podaniach jest podobnych, no czy ktoś wymyśli jakieś inne, nie mam pojęcia. Pokaźna ilość administracji, czyli 8 administratorów nie wliczając do tego Limbo, Alucarda oraz nowo przyjętych operatorów czyli "KidOp". Proszę Cię 8 administratorów to nie można nazwać dużą ilością, szczególnie, że nie każdy z nich wchodzi codziennie choć na 1h pilnować serwera, bo po prostu nie dadzą rady lub im się nie chce. Administrator to w końcu też człowiek, a nie jakaś maszyna, która ma rozdawać bany na prawo i lewo.

Masz dużo czasu i możesz spędzać wiele, wiele godzin na serwerze, każdego dnia...chłopie to gdzie Ty masz czas na życie codzienne, pracę (może nie masz, nie wiem), dziewczynę (może też nie masz, nie wiem), rodzinę? Zresztą Twoja ostatnia aktywność pokazała ile możesz spędzać czasu SS

Rozumiem, że nie każdy ma czas, ale jeśli piszesz, że masz sporo wolnego czasu i posiadasz tam, no powiem dość nie

małą lukę w aktywności, to można to uznać za kłamanie w podaniu.

 

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Obecność operatora na serwerze zapewnia, że panuje porządek i przestrzegany jest regulamin.

Tak sądzisz? To czemu gdy operator jest na serwerze padają bany? Przecież gdy on sam jest na serwerze nie powinien być łamany regulamin tylko przestrzegany, a jednak tak nie jest bo bany o czymś świadczą.

Jeśli obecność administratora zapewniałaby to co wymieniłeś, to administratorzy by mieli luz bo tylko by sobie siedzieli na serwerze i obserwowali nawet jedną osobę, a byliby wręcz pewni, że nikt tego regulaminu nie złamie bo w końcu ich obecność to zapewnia.

 

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Zdaje mi się, że stali bywalcy serwera "dobrze ze mną żyją", w miarę możliwości staram się nikogo nie obrazić oraz nie rozpoczynać kłotni, ale wiadomo, że każdemu czasem puszczają nerwy.

Taaa...jestem stałym bywalcem serwera, a jakoś nie "żyje mi się dobrze z Tobą" lel.

Starasz się nikogo nie obrazić i nie rozpoczynać kłótni?

To co, to znaczy?

W dniu 13.03.2019 o 09:22, maxus6 napisał:

Kolega świetnie się wczoraj bawił na discordzie SG z @RavikPL  (nie muszę chyba tego opisywać. Wystarczy zobaczyć kanał Breach). Nie sądzę, żeby taka osoba nadawała się do bycia administratorem ;x

Oczywiście, że na nie

Wyjaśniałem całą sprawę z maxusem o co dokładnie chodziło, dowiedziałem się, że była tam jakaś kłótnia no i, że tak napiszę za przeproszeniem "wkurwiałeś" graczy. Więc kolejny, który dobrze unika kłótni.

"Każdemu czasem puszczają nerwy" - a czasem, aż za dużo puszczają, w sumie jestem tego przykładem jeszcze z tamtego roku. Przecież to samo mogłem powiedzieć Alucardowi i na pewno by mnie zostawił w administracji kappa.

 

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Z doświadczenia zauważyłem, że lubiany administrator na serwerze nie ogranicza wolności graczy i pozwala im nadal "być sobą"; wiele razy zdarzało mi się grać na serwerach, gdzie wszyscy zachowywali się naturalnie, a w momencie wejścia admina serwer zamieniał się w kościół.

Iii co to ma do Twojego podania? Chcesz grać tego dobrego czy złego policjanta? Ty nie masz kogoś udawać czy coś, bo tak wysnułem z tego fragmentu. Masz być po prostu sobą, a nie żyć za maską kogoś kim nie jesteś. Jeśli gracze lubią danego administratora to dobrze, bo pewnie mają do tego powody, że się dogadują, że ten administrator jest luźny i można z nim jak z kolegą rozmawiać itp.

Serwer zamieniał się w kościół? Może dlatego, że administrator po prostu nie przypodobał się graczom i pewnie mieli do niego jakieś urazy lub go nie lubili proste, bądź ten sam administrator był bardzo rygorystyczny, albo też sprawował władzę dyktatorskie.

Administrator pozwala "być sobą" - a może zabronić komuś, żeby taki gracz nie był sobą? No pomyśl.

 

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Młodsi gracze (których na serwerze nie brakuje) zachowują się dojrzalej gdy jest wśród nich osoba starsza, a szczególnie na znaczącej pozycji. Można to nazwać pewnego rodzaju autorytetem.

No tak nie do końca. Weźmy ostatni przykład pawvlusa czy jak on tam miał. Typ młody tak jak reszta serwera i zachowywał się odpowiedzialniej czy tam dojrzalej przy osobach starszych? Otóż nie. Jest kilka takich nielicznych "dzieciaków", którzy szanują administratora jak i innych i nie chcą psuć jemu/im rozgrywki jakimiś piskami podczas używania mikrofonu, czy tam obrażaniem rodziców itp.

Autorytetem to możesz sobie nazwać własnych rodziców, mamę czy tatę, lub też jakiś bohaterów z bajek czy filmów, ale nie osoby obce. Jednak są na pewno takie osoby, które nie znają zupełnie człowieka, a stanie się on ich autorytetem, lecz na to szansa jest chyba minimalna, by jakiś typ z neta, którego wcześniej nie widziałeś i nie poznałeś, nagle stał się autorytetem dla jakiegoś gracza.

 

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Z góry dziękuję za rozpatrzenie podania i jego pozytywne rozstrzygnięcie.

Czekaj? Mam już rozumieć, że dziękujesz za rozpatrzenie podania i jego POZYTYWNE rozstrzygnięcie? To nieźle, że podczas pisania podania już miałeś nastawienie "elo benc, jestem przyjęty wariaty"

 

Podsumowując jestem na NIE.

 

Pozdrawiam!

~NeCkeR

 

 

P.S: Zdecydowałem się zapytać jednego moderatora odnośnie tej całej sprawy na discordzie, jak i o samego użytkownika i otrzymałem odpowiedź:

Spoiler

pli8Uxh1p

 

 

 

Edited by NeCkeR
Link to post
Share on other sites

Sieam, stwierdziłem ze też dorzucę swoją opinię ^^

W dniu Tue Mar 05 2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Obecność operatora na serwerze zapewnia, że panuje porządek i przestrzegany jest regulamin.

MIT, obecność operatora nie zmienia praawie nic w zachowaniu graczy

W dniu Tue Mar 05 2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Zdaje mi się, że stali bywalcy serwera "dobrze ze mną żyją", w miarę możliwości staram się nikogo nie obrazić oraz nie rozpoczynać kłotni, ale wiadomo, że każdemu czasem puszczają nerwy.

Kolejny MIT. Jestem kolejnym bywalcem z którym nie "żyjesz dobrze", a kłótnie to chyba twoja druga natura bo uwielbiasz się w nie pakować nawet jak nie masz pojęcia o co chodzi.

W dniu Tue Mar 05 2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Z doświadczenia zauważyłem, że lubiany administrator na serwerze nie ogranicza wolności graczy i pozwala im nadal "być sobą"; wiele razy zdarzało mi się grać na serwerach, gdzie wszyscy zachowywali się naturalnie, a w momencie wejścia admina serwer zamieniał się w kościół.

W kościele przynajmniej jest zachowana kultura... a na tym serwerze to czasami aż przykro.

W dniu Tue Mar 05 2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Młodsi gracze (których na serwerze nie brakuje) zachowują się dojrzalej gdy jest wśród nich osoba starsza, a szczególnie na znaczącej pozycji.

XDDD w jakim świecie żyjesz? Może się przeniosę.

W dniu Tue Mar 05 2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Z góry dziękuję za rozpatrzenie podania i jego pozytywne rozstrzygnięcie.

Lepiej brzmiałoby "Dziękuję za rozpatrzenie podania i jego EWENTUALNE pozytywne rozstrzygnięcie."

Chyba wiadomo ze jestem na NIE : ) 

Dziękuję za uwagę

Pozdrawiam Makk

 

Edited by Makklowicz ♥
Mrrauu
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...