Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek: Prawie 21 (wiem, staruch ze mnie).
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:29129010 || Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/miniorek/ || Discord Tag: Miniorek#5736
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem adminem w GModzie, aczkolwiek kilka lat temu, jeszcze jako piszczący nastolatek, byłem adminem serwerów CS:Source oraz Minecraft.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Nadeszła pora na rozprawkę. Zdaję sobie sprawę, że większość tych argumentów będzie powtarzalna i tożsama z argumentami pozostałych kandydatów, ponieważ trudno jest zaoferować coś, czego nikt wcześniej jeszcze nie napisał. Po pierwsze, mimo pokaźnej ilości operatorów i administratorów, którzy codziennie odwiedzają serwer, nadal zdarzają się momenty, gdy żadnego po prostu nie ma (najczęściej przed godziną 13 w środku tygodnia oraz po godzinie 20). Mam ostatnio dużo wolnego czasu i jestem w stanie spędzać wiele, wiele godzin na serwerze, praktycznie każdego dnia. Obecność operatora na serwerze zapewnia, że panuje porządek i przestrzegany jest regulamin. Zdaje mi się, że stali bywalcy serwera "dobrze ze mną żyją", w miarę możliwości staram się nikogo nie obrazić oraz nie rozpoczynać kłotni, ale wiadomo, że każdemu czasem puszczają nerwy. Z doświadczenia zauważyłem, że lubiany administrator na serwerze nie ogranicza wolności graczy i pozwala im nadal "być sobą"; wiele razy zdarzało mi się grać na serwerach, gdzie wszyscy zachowywali się naturalnie, a w momencie wejścia admina serwer zamieniał się w kościół. Regulamin oczywiście jest ważny i należy go przestrzegać, ale pozytywna atmosfera trzyma graczy blisko serwera i zachęca do częstych powrotów. Jako mój ostatni i najsłabszy argument powołam się na mój wiek (choć wiem, jak zły ma to wydźwięk). Młodsi gracze (których na serwerze nie brakuje) zachowują się dojrzalej gdy jest wśród nich osoba starsza, a szczególnie na znaczącej pozycji. Można to nazwać pewnego rodzaju autorytetem. Oczywiście nie wspominam nawet o znajomości regulaminu, bo jest to rzecz  potrzebna zanim w ogóle składa się podanie na administratora. W ramach podsumowania podania chciałbym powiedzieć, że chcę służyć temu serwerowi jak najlepiej z uwagi na powolne wymieranie Breacha w GModzie (które ten serwer powstrzymuje - duża aktywność graczy i system poziomów i różnych klas D i MTF dodaje żywotności serwerowi) oraz unikatową atmosferę. Z góry dziękuję za rozpatrzenie podania i jego pozytywne rozstrzygnięcie.
6. Gametracker:  https://www.gametracker.com/player/Just Billy/193.110.121.82:2302/  (Gametracker obecnie pokazuje około 20 dni przegranych na serwerze, toteż piszę podanie "na przyszłość"; zauważyłem, że podania na administratora wiszą na tym podforum przez dłużej niż tydzień, więc do czasu rozstrzygnięcia podania będę miał już przegrany miesiąc na serwerze.)

///

Poprawienie GT oraz link do Steam (nie trzeba kopiować - wystarczy kliknąć)
NavySealPL :)

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :)
Chyba czas się wypowiedzieć
Tak więc

7 godzin temu, Miniorek napisał:

Nigdy nie byłem adminem w GModzie, aczkolwiek kilka lat temu (...)

Pytanie jest ogólne. Bycie Administratorem to nie tylko znajomość komend.

Nadeszła pora na rozprawkę.

Ty chyba jeszcze moich wypowiedzi nie czytałeś xD

Zdaję sobie sprawę, że większość tych argumentów będzie powtarzalna i tożsama z argumentami pozostałych kandydatów, ponieważ trudno jest zaoferować coś, czego nikt wcześniej jeszcze nie napisał.

1) "większość tych argumentów będzie powtarzalna i taka sama z argumentami pozostałych kandydatów"... czyżby to było znów coś jak "maślane masło - masło maślane" ?? 
2) Nie wiem jak to widzisz ale zdajesz sobie sprawę że przyjęcia na Administratora nie są takie same jak w jakiejś firmie? Nie ma tu ograniczonej liczby miejsc więc porównywanie Cię do kogoś nie ma najmniejszego sensu.

mimo pokaźnej ilości operatorów i administratorów, którzy codziennie odwiedzają serwer

Przemilczę ... przynajmniej się postaram xD 

nadal zdarzają się momenty, gdy żadnego po prostu nie ma (najczęściej przed godziną 13 w środku tygodnia oraz po godzinie 20)

Niestety ale są osoby które się uczą lub pracują przez co mało osób będzie w tych godzinach dostępnych.

Mam ostatnio dużo wolnego czasu i jestem w stanie spędzać wiele, wiele godzin na serwerze, praktycznie każdego dnia.

To bardzo dobrze dla serwera choć niepokojące że chcesz tyle czasu poświęcać na serwer.

Obecność operatora na serwerze zapewnia, że panuje porządek i przestrzegany jest regulamin.

???? Teraz nie wiem czy piszesz podanie czy wzięło Cię na 'filozoficzne' gadki w stylu 'przebywając długo pod wodą zabraknie Ci tlenu'.

Zdaje mi się, że stali bywalcy serwera "dobrze ze mną żyją"

Biorąc pod uwagę ostatnie sytuacje aż za dobrze.

w miarę możliwości staram się nikogo nie obrazić oraz nie rozpoczynać kłotni, ale wiadomo, że każdemu czasem puszczają nerwy.

"w miarę możliwości"?? "staram się"?? Nie wiem czy umoralnić czy pochwalić szczerość ale na pewno tego nie zapomnę :)

Z doświadczenia zauważyłem, że lubiany administrator na serwerze nie ogranicza wolności graczy i pozwala im nadal "być sobą"

Ciężko jest pozwolić graczom "być sobą" oraz pilnować regulaminu jednocześnie. Bardzo często ktoś łamie regulamin "byciem sobą" przez co musisz podjąć decyzję bez dobrego wyboru - albo pozwalasz "być sobą" aż serwer zamieni się w istne zoo albo pilnujesz regulaminu. Świetnym przykładem tutaj są rozmaitego rodzaju "toksyczne" osoby które chyba by umarły gdyby nie zaczęły obrażać wszystkich i wszystkiego za to że "zabrakło jednej kuli w magazynku".

wiele razy zdarzało mi się grać na serwerach, gdzie wszyscy zachowywali się naturalnie, a w momencie wejścia admina serwer zamieniał się w kościół.

To jest skutek gdy Administrator pilnuje regulaminu. 

Regulamin oczywiście jest ważny i należy go przestrzegać, ale pozytywna atmosfera trzyma graczy blisko serwera i zachęca do częstych powrotów.

Regulamin został napisany by była dobra atmosfera (+ kilka zakazów i nakazów by zbalansować rozgrywkę i dać każdemu szansę). Poza tym mam dziwne wrażenie że pisząc to miałeś na myśli "regulamin ważny ale łamanie go daje 'dobrą atmosferę' i trzeba na to pozwalać". 

Jako mój ostatni i najsłabszy argument

A był jakiś wcześniej??

mój ostatni i najsłabszy argument powołam się na mój wiek

??? Nie bym obrażał czy coś ale.... jakby to powiedzieć... "trafiłeś tym argumentem jak kulą w płot"... to chyba najtrafniejsze stwierdzenie.

Młodsi gracze (których na serwerze nie brakuje) zachowują się dojrzalej gdy jest wśród nich osoba starsza, a szczególnie na znaczącej pozycji.

Wybacz ale muszę - są starsi od Ciebie na stanowiskach Administracyjnych i jakoś nikt nigdy nie zauważył by ktoś zachowywał się "dojrzalej" z tego powodu :/ 

Można to nazwać pewnego rodzaju autorytetem.

Który każdy ma w poważaniu. Nikt nie będzie biegał do twojego podania by sprawdzić ile masz lat a jakoś nie wyobrażam sobie byś wchodząc na serwer pierwsze co mówił to "Witam. Mam <tyle> lat".

Oczywiście nie wspominam nawet o znajomości regulaminu, bo jest to rzecz  potrzebna zanim w ogóle składa się podanie na administratora.

I tak wspomniałeś.... kilka razu....

W ramach podsumowania podania chciałbym powiedzieć, że chcę służyć temu serwerowi jak najlepiej z uwagi na powolne wymieranie Breacha w GModzie oraz unikatową atmosferę.

Zawsze myślałem że "podsumowanie" to ogólne i zwięzłe przedstawienie jakichś spraw a Ty 'podsumowałeś' swoje wypowiedzi czymś czego nie było widać w reszcie wiadomości. 

Z góry dziękuję za rozpatrzenie podania i jego pozytywne rozstrzygnięcie.

Jeszcze rozumiem dziękowanie za rozpatrzenie bo trzeba będzie to zrobić lecz stwierdzenie z góry że zostanie ono pozytywnie rozpatrzone to DELIKATNA przesada... nie sądzisz? 

piszę podanie "na przyszłość"

Nie ma czegoś takiego. Od momentu jak wyślesz podanie na forum jest sprawdzana twoja aktywność do 30 dni wstecz.
PS - to jest "regularna aktywność" a nie "stała aktywność" :P

To teraz może czas na normalne podsumowanie:
Napisałeś wiele z czego część jest o niczym. Z argumentów masz tylko "brakuje Administracji". Masz zbyt duże mniemanie o sobie i trochę spaczoną wizję "dobrej atmosfery". Lubisz pomylić pojęcia lub nie znasz ich znaczenia (nie wiem które bardziej). Nie dostałeś żadnego bana więc sądzę że znasz regulamin (nie liczę tych banów 4-5 lat temu). Dość długo przebywasz na serwerze co też nie umknie ocenie.
Tak więc - mam dylemat. Z jednej strony nie widzę nic poważnego co przeszkodziło by Ci w zdobyciu uprawnień lecz z drugiej strony nie widzę nic być je dostał. Napisałeś długie neutralne podanie z przekonaniem że zostanie ono zaakceptowane lecz ciężko je ocenić same w sobie. 
Trudno... zaryzykuję i postaram się Ci zaufać dlatego jestem na TAK lecz jeśli moje podejrzenia (których nie wymieniałem bo mam za mało dowodów/argumentów by je poprzeć) będą słuszne to będę pierwszym który zacznie głosować za wydaleniem Cię z tego grona :)
Tak więc miło Cię będzie powitać "na pokładzie" :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega świetnie się wczoraj bawił na discordzie SG z @RavikPL  (nie muszę chyba tego opisywać. Wystarczy zobaczyć kanał Breach). Nie sądzę, żeby taka osoba nadawała się do bycia administratorem ;x

Oczywiście, że na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o Billa to jestem w 100% na TAK
Bardzo często go widuję na serwerze i jak dotąd nie zauważyłem niczego co by o nim świadczyło w jakikolwiek sposób źle
Wręcz przeciwnie
-Zawsze chętnie pomaga i tłumaczy
-Zna regulamin i go przestrzega
-Nie jest w żaden sposób toksyczny
-Rozdał 10 w charyzmę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Billy to znana mi persona na serwerach Breacha od plus minus miesiąca, od tamtego czasu kandydat nigdy nie sprawiał kłopotów, zawsze był uprzejmy dla nowych graczy i nie tylko. Stara się nauczać nowych graczy na serwerze, chętnie tłumaczy im zasady gry oraz przedstawia im najważniejsze punkty w regulaminie, przykłady? Proszę bardzo, dzisiaj na serwer dołączyła osoba, która na pewno nie była polakiem, przywitała się po angielsku, oraz popytała o kilka rzeczy, a Billy od razu jej odpowiadał, w dodatku posługiwał się naprawdę dobrze językiem angielskim, co według mnie również jest na plus, gdyż osoba znająca inny język na takim poziomie może z każdym się dogadać, a gracz, który na breachu nie mówi po polsku, to jakieś odświeżenie, coś nowego (Za pewne coś nowego dla świeżych graczy, pewnie dochodziło do takich sytuacji nie raz). Podobnie było z rosyjskim graczem, który po otrzymaniu bana na... A jakże rosyjskim serwerze dołączył do nas (o dziwo przestrzegał zasad) Zapytał się o kilka rzeczy, a Billy mu je przedstawił. Nie będę wywodził się tu nad jego wiekiem, ponieważ jest to wiadomy plus, zawsze przyda się starszy gracz w ekipie, trzeźwo myślący, niekierujący się tym, że dostał rangę i pozwala sobie na wszystko, a na pewno Billy by tak nie zrobił, poznałem go dość dobrze, przez ostatni okres czasu. Co mogę jeszcze dodać? Podanie jest według mnie kompletne, oczywiście treść zawiera w sobie błędy, które wypisał Navy, ale jest to jedno z lepszych (aktualnie) podań do ekipy breacha #2. Pozdrawiam, oczywiście mój głos jest pozytywny, za kandydaturą.

Edytowane przez (L)obert Kubica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!
Aktywność masz dobrą, tylko te ostatnie 3 ale można na to przymrużyć oko.

W dniu 5.03.2019 o 12:55, Miniorek napisał:

Po pierwsze, mimo pokaźnej ilości operatorów i administratorów, którzy codziennie odwiedzają serwer

12 osób to pokaźna ilość?

nadal zdarzają się momenty, gdy żadnego po prostu nie ma (najczęściej przed godziną 13 w środku tygodnia oraz po godzinie 20)

Można po prostu zreportować ich na Discordzie Strefy Gier ;v

Z doświadczenia zauważyłem, że lubiany administrator na serwerze nie ogranicza wolności graczy i pozwala im nadal "być sobą"; wiele razy zdarzało mi się grać na serwerach, gdzie wszyscy zachowywali się naturalnie, a w momencie wejścia admina serwer zamieniał się w kościół. 

Trafne porównanie (XD).

Młodsi gracze (których na serwerze nie brakuje) zachowują się dojrzalej gdy jest wśród nich osoba starsza, a szczególnie na znaczącej pozycji. Można to nazwać pewnego rodzaju autorytetem.

Em... to ci się tylko wydaje. Gracze by się tak samo zachowywali nawet jakbyś miał te 30 lat.
Podsumowując, żaden z podanych przez ciebie argumentów nie przekonał mnie żeby poprzeć cię na stanowisko administratorskie. Również to co napisał Maxus czyli twoje ,,śmieszkowanie'' razem z Ravikiem na discordzie Strefy. Na serverze zachowujesz się raczej spokojnie (?). Tylko raz widziałem, że coś odwaliłeś czyli ta ,,Koalicja na Ravika''.
Kończąc jestem na NIE.
Pozdrawiam Natsuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to generalnie mu daje na tak

=bo to dobry gracz prawie pro player

=miły szanuje ludzi i życie

=pomaga nobom serwerowym takim jak ja

=prawie 21lat to się szanuje ze taki dziadek gra w gry dla 6 latków

pozdro live

Edytowane przez kebab123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na szybko coś napisze. Przykro mi ale sądząc po odpowiedziach innych członków administracji, i niestety nie będę się rozpisywał oraz nie będę znów NEUTRALNY.

Moja odpowiedz: NIE

Pozdrawiam Żelazko : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi