Skocz do zawartości
Tracer050

[ban] [#2] TVP_Not Tracer

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

nick: TVP_Not Tracer 
steam id: https://steamcommunity.com/profiles/76561198451142663/  
STEAM_0:1:245438467
link do bana http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:245438467&advType=steamid&Submit
Opis sytuacji: Otwieram gate A i nagle widzę 2 ludzi w vescie zaczynam strzelać bo myślę że to mtf i nagle kolega mi dzwoni na discordzie i mi zagłuszył walkę zgoniłem i odebrałem i zaczęła się nowa runda i nie zauważyłem kim byli ci co mnie zabili.
Coś od siebie: przepraszam nie wiedziałem

///
Poprawiono nazwę tematu oraz wyzualnie
Dopisano Steam ID

NavySealPL :)

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Rozumiem że pomyliłeś nas z MTF ale nawet jak ktoś ma vest'a na sobie i nie wiesz kim on jest to nie możesz go zabić, to zalicza się pod RDM. Też w pewnym momencie walki zdjąłem vest'a a ty nadal do mnie strzelałeś aż zginąłem. Więc mam tera 2 pytania. Po pierwsze interesuje mnie jak mogłeś nie wiedzieć kim jesteśmy (zwłaszcza w następnej rundzie) gdy podczas walki ściągnąłem vest'a ? A drugie moje pytanie jest takie, czy nie wydawało ci się dziwne że przy gate A jest 2 MTF, a z nimi gruby klasy 2 i oni do niego nie strzelają ? 

Edytowane przez Utsubyo
Postanowiłem zadać te 2 pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie zauważyłem grubego ściągnąłeś vesta ale nie wiadomo czy przestałbym strzelać gdyż mogłem nie zauważyć lub nie zdążył bym przestał strzelać to była kwestia sekund więc przepraszam [*]  

Edytowane przez Tracer050

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak troche przekłamujesz ;/

Otworzyłeś gate A, gdzie były TRZY osoby. Dwie w vescie i jeden gruby klasy D, a ty, nie zwracając uwagi na to, że wśród dwóch "mtf" jest klasa D i nie prowadzą ze sobą walki nie wydało ci sie może podejrzane? Nie możesz strzelać do osób w vescie, jeśli te nie zaczeły do ciebie strzelać widząc kim jesteś, lub nie zareagowały na komende "pokaż id", zabiłeś @Utsubyo, co poskutkowało również twoją śmiercią.

Tu też napomne 

Cytat

19. RDM jest liczony również jeśli zabijesz kogoś w pancerzu. Upewnij się do kogo strzelasz poprzez proste zbindowanie "Pokaż ID". Nieświadomość nie usprawiedliwia. Utrudnianie gry swojej klasie również może zostać uznane za RDM jeśli osoba której utrudniłeś rozgrywkę zginie przez Ciebie

A to, że kolega do Ciebie zadzwonił średnio kogoś interesuje, tak samo jak to, kim byli twoi mordercy, jeśli ty zacząłeś do nich strzelać. 

Cytat

Coś od siebie: przepraszam nie wiedziałem

czyli przyznajesz sie do nieznajomości regulaminu, ten czas mógłbyś teraz przeznaczyć na zapoznanie sie z nim, a nie cwaniakowanie jak tu sie wywinąć od bana.

Spoiler

Pisze to na szybko, więc w razie jakiś literówek, błędów gramatycznych, przepraszam ziomy

///Ban wygasł. Temat zamykam.

Edytowane przez Łebski
zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.