Jump to content
StopRasizm

[BAN] StopRasizm

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick, na który została nałożona kara: StopRasizm
2. Steam ID:  STEAM_0:1:220797539
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:220797539&Submit
4. Opis sytuacji: dostałem bana za trolling na 12 godzin 
5. Coś od siebie: czekam już 24 h i dalej mnie nie odbanowali Pozdrawiam! 

Edited by Makklowicz ♥
Poprawa steamid i linku do bana

Posted (edited)

Ban na 12h którego otrzymałeś już się skończył. Według SB został jeszcze ban na 2 tygodnie od @Batumen ^^

Edited by Makklowicz ♥
Nieuwaga xD

Nie dostałeś bana na 12h za trolling, ale za zbyt małą karme, za trolling oberwałeś dwa tygodnie ziom

Na serwerze wtedy mnie nie było ale dostałem informacje o tym że jeden typ rdm'uje a drugi obija ludzi to wszedłem na serwer sprawdziłem reporty i zbanowałem. O resztę sytuacji pytać się @edzio72 , Setrax'a i Mordulca ( nie mogę ich kont znaleźć )

Wszedłem na serwer może 5 minut przed @Batumen, to ja jego zawołałem. Po wejściu na serwer usłyszałem "cześć edzio" od mordulca i setrixa, po chwili zapytali się mnie czy mogę zaprosić kogoś z administracji, ponieważ przed chwilą wyszedł gracz który zabił paru zdrajców, inno i detektywa (z ich opisu zdarzenia)... drugi gracz też podobno kogoś zabijał czy obijał... tu moja wiedza się kończy, może koledzy się wypowiedzą.

Jako że nie wiadomo jaka była dokładnie sytuacja a od bana minął już tydzień to go zdejmuje.

Do zamknięcia.

Guest
This topic is now closed to further replies.