Jump to content
Sign in to follow this  
ploxxxxx

odwolanie

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: buchal

2. Steam ID: STEAM_0:1:220067430

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=buchal&Submit=Search

4. Opis sytuacji: zostałem zbanowany permanentnie za banowanie ludzi na sourcebans

5. Coś od siebie: przepraszam Profeske, Remza, POMIDORA, oraz wszystkich poszkodowanych graczy za moje czyny. Prosze o danie mi oststniej szansy uszestnictwa w tej cudownej atmosferze panujacej na serwerze. Prosze o pozytywne rozpatrzenie odwolania i nie banowania konta do czasu oceny odwolania. Dziekuje.

Pozdrawiam, buchal.

Gościu piszesz w kółko to samo odwołanie weź się rozpisz bardziej albo coś jak będziesz na odwal pisać to cie na pewno nie odbanują

Jeszcze pomidor nie zamknął? Dziwne. Tak czy inaczej wiesz chłopie, że zrobiłeś to umyślnie i w celu uprzykrzenia innym gry więc nie wiem o co ty błagasz. Spamujesz tymi odwołaniami na 2 zdania zamiast napisać jedno porządne i okazać prawdziwą skruchę. NIE

Posted (edited)
6 minut temu, Don Al Bercikone napisał:

Jeszcze pomidor nie zamknął? Dziwne. Tak czy inaczej wiesz chłopie, że zrobiłeś to umyślnie i w celu uprzykrzenia innym gry więc nie wiem o co ty błagasz. Spamujesz tymi odwołaniami na 2 zdania zamiast napisać jedno porządne i okazać prawdziwą skruchę. NIE

Masz rację, mogłem napisać długie odwołanie, ale po co mam "bić pianę" skoro mogę być szczery i napisać krótko, zwięźle i na temat. Jeszcze raz przepraszam wszystkich poszkodowanych. 

Pozdrawiam, buchal.

PS. wcale nie jesteś lepszy sugerując graczom, że @Remzo jest nazistą. https://imgur.com/a/OIFOTBe

Edited by ploxxxxx

17 minut temu, ploxxxxx napisał:

PS. wcale nie jesteś lepszy sugerując graczom, że @Remzo jest nazistą.

Widzę, że ktoś tu nie wie co to ironia :) Ale no cóż przywykłem do tego że jak się nie ma argumentów to wyjawia się brudy, lecz coś nie trafiłeś z tym przykładem bo jest to bind napisany w prześmiewczy sposób :/

11 minut temu, Don Al Bercikone napisał:

Widzę, że ktoś tu nie wie co to ironia :) Ale no cóż przywykłem do tego że jak się nie ma argumentów to wyjawia się brudy, lecz coś nie trafiłeś z tym przykładem bo jest to bind napisany w prześmiewczy sposób :/

No tak, faktycznie prześmiewcze. Ciekawe, czy też byś się śmiał, jakby ktoś twoje dane osobowe zmienił w tak obraźliwy sposób :)

2 minuty temu, ploxxxxx napisał:

No tak, faktycznie prześmiewcze. Ciekawe, czy też byś się śmiał, jakby ktoś twoje dane osobowe zmienił w tak obraźliwy sposób :)

Śmiałbym się i przelał jeszcze hajs jakby ktoś wykazał się kreatywnością :) Zajmij się przekonywaniem reszty do twojego UB a nie praniem brudów "normalnym" (XD) graczom.

3 minuty temu, Don Al Bercikone napisał:

Śmiałbym się i przelał jeszcze hajs jakby ktoś wykazał się kreatywnością :) Zajmij się przekonywaniem reszty do twojego UB a nie praniem brudów "normalnym" (XD) graczom.

Za przeproszeniem, zesra***ś się, a nie śmiał. Spłakałbyś się na forum ze skargą i tyle :)

Pozwolę sobie dorzucić swoje 5 groszy. Ziomek daj sobie siana i nie rób już tych multikont bo jak widać UB ci nie dadzą. A ty tymi kontami sobie grabisz. Koniec kropka.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this