Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: [/b] Jablecznik сука
[b]2. Steam ID: [/b] https://steamcommunity.com/profiles/76561198417592779/
[b]3. Administrator, który nałożył karę: [/b] Arczi
[b]4. Link do bana na Sourcebans: [/b] http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=jablecznik&Submit=Search
[b]5. Opis sytuacji: [/b] Napisałem do kolegi z teamu (byłem Traitem) żeby zabił gościa obok którego przebiegł. Sytuacja powtórzyła się 2 razy i dostałem bana za ghosting
[b]6. Coś od siebie: [/b] wiem, że ban jest pernamentny ale dostałem go 2 miesiące temu i uznałem, że poprosze u zdięcie/skrócenie czasu bana gdyż za napisanie 2 razy "zabij go" uważam, że odczekałem wystarczającą ilość czasu. Nie będę się tłumaczyć bo wiem, że zasłużyłem na tego bana proszę tylko o skrócenie jego czasu 
Edytowane przez jableczniik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie powinien dostać unbana minęły już 2 miesiące a czyn którego popełnił nie był jakiś okrutny jestem za unbanem. A ode mnie nie rozumiem za co dostał bana za poproszenie teammate żeby zabił typa ? Ale jestem za unbanem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za UB, grał tu sporo nie stwarzał nigdy większych problemów, jeden dzień słabości może zdarzyć się każdemu, a czas który odczekał jest wystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem stary oraz znany gracz, swoje odsiedział. Jestem za UB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, AmazingJucie napisał:

A ode mnie nie rozumiem za co dostał bana za poproszenie teammate żeby zabił typa ? Ale jestem za unbanem

Byłem martwy i to chyba podchodzi pod ghosting

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban zdjęty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.