Jump to content
Nfz

[ban]Nfz/EyeZo

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: EyeZo

2. Steam ID: STEAM_0:0:144847495

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=EyeZo&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Byłem na serwerze (dziwne żeby mnie nie było) i jak dobrze pamiętam dostałem mute za coś tam i napisałem pewną złą rzecz na czacie i za to dostałem bana <---- nie chce cytować co napisałem.

5. Coś od siebie: No mogę tu tylko powiedzieć "Przepraszam Tomato (Pomidor)" Nie wiem czy zasługuje na drugą szanse wy zdecydujcie (Administracja)

Pozdrowienia

Toxic Nfz.

Godzinę temu, Nfz napisał:

się lepiej nie wypowiadaj

Pomimo tego że przeprosiłeś to dalej nie zmieniłeś swojego zachowania. Pokazałeś to odpowiadając suppowi który zwrócił Ci tylko uwagę. Na serwerze jesteś zapamiętany jako marny, atencyjny szkodnik. Zastanów się nad sobą i swoim zachowaniem. Chcę Ci też przypomnieć że to co napisałeś było bardzo dziecinne jak całokształt twojego dotychczasowego zachowania na serwerze.

Jeszcze raz zrobicie sobie syf i kłótnię to polecą warny. Czyszczę temat ze zbędnej treści.

2 godziny temu, Nfz napisał:

Byłem na serwerze (dziwne żeby mnie nie było) i jak dobrze pamiętam dostałem mute za coś tam i napisałem pewną złą rzecz na czacie i za to dostałem bana <---- nie chce cytować co napisałem.

To tylko jedno z twoich grzeszków. Już kilka razy ponosiły cię emocję,wyzywałeś kogoś i uciekałeś z serwera a później wracałeś i mówiłeś że się zmieniłeś. Widać jak bardzo działałeś graczom na nerwy bo jeszcze za czasów kiedy grałeś na serwerze to większość odwołań i skarg była właśnie o tobie a nie grałeś jakoś długo co mówi samo za siebie. Być może się zmieniłeś ale kara musi być a 2 miesiące za to że zepsułeś krew tylu graczom to zbyt mało w mojej opinii :) Na razie na NIE być może kiedyś będę na tak ale z tego co widziałem co pisałeś do sup_foxa to nie widać żadnej poprawy no więc ...

55 minut temu, Garzki napisał:

Pomimo tego że przeprosiłeś to dalej nie zmieniłeś swojego zachowania. Pokazałeś to odpowiadając suppowi który zwrócił Ci tylko uwagę. Na serwerze jesteś zapamiętany jako marny, atencyjny szkodnik. Zastanów się nad sobą i swoim zachowaniem. Chcę Ci też przypomnieć że to co napisałeś było bardzo dziecinne jak całokształt twojego dotychczasowego zachowania na serwerze.

3 minuty temu, Don Al Bercikone napisał:

To tylko jedno z twoich grzeszków. Już kilka razy ponosiły cię emocję,wyzywałeś kogoś i uciekałeś z serwera a później wracałeś i mówiłeś że się zmieniłeś. Widać jak bardzo działałeś graczom na nerwy bo jeszcze za czasów kiedy grałeś na serwerze to większość odwołań i skarg była właśnie o tobie a nie grałeś jakoś długo co mówi samo za siebie. Być może się zmieniłeś ale kara musi być a 2 miesiące za to że zepsułeś krew tylu graczom to zbyt mało w mojej opinii :) Na razie na NIE być może kiedyś będę na tak ale z tego co widziałem co pisałeś do sup_foxa to nie widać żadnej poprawy no więc ...

okej dzięki

temat można zamknąć

Guest
This topic is now closed to further replies.