Jump to content
Sign in to follow this  
Matelooooo

Zablokowanie spam boxa.

Recommended Posts

Niedawno temu wszedłem sobie na forum strefy gier, przejrzałem spam boxa i widziałem tam jakąś kłótnie w którą nie miałem zamiaru interweniować, chciałem sobie spokojnie tylko popatrzeć co tam się dzieje, zjechałem trochę niżej i zobaczyłem post moderatora @VargasOgnisty złamał on w tym momencie regulamin, pisząc wiadomość pod wiadomością tworząc tym samym flood, który jak przejrzałem regulamin jest zabroniony.

Tutaj post moderatora: vargas.png

A tutaj regulamin spam boxa, który przejrzałem.

spambox.png

Dodatkowo mój post upominający moderatora został natychmiast usunięty, nie rozumiałem dlaczego więc napisałem ponownie na spam boxie wiadomość o treści 

Cytat

MateloooooDziś 19:16

vargas, dlaczego kasujesz mi posty na tym komunikatorze?

A moderator vargas odpowiedział mi taką odpowiedzią cytuje: 

Cytat

VargasOgnistyDziś 19:20

Oficjalnie mnie wkurzyli. Szanse były ale się skończyły. Matelo i Minorek żegnają się z KrzykSkrznką. Prosiłem ale nie słuchali.

Przeglądając dalej regulamin forum, nie znalazłem punktu o tym że nie wolno zwracać uwagi moderatorowi który łamie regulamin i nie znalazłem także punktu że moderator ma zawsze racje, więc proszę o zdjęcie mi blokady używania spam boxa, ponieważ kara jest nadana emocjonalnie a osoba pełniąca tak ważną funkcje, nie powinna kierować się emocjami - pozdrawiam i tutaj przedstawiam dowody które wszystko wyjaśniają.

Drodzy moderatorzy forum, jak już niejednokrotnie Mateło udowodnił- jedynym skutecznym rozwiązaniem jest całkowite zbanowanie go na forum, i o to też wnioskuje.

Nie uważam, żeby ta wypowiedź dotyczyła ciebie więc ja wnioskuje o ukaranie ciebie - tak wiem, że dalej cie to boli że kilka miesięcy nazwałem cie randomem, zapisałeś sobie to w pamiętniczku i wyżalasz się do tego - rozumiem xD.

Nie widzę twojego problemu. Dostałeś proste i jasne ostrzeżenie (nawet kilka) od moderatora, nie zastosowałeś się do niego, więc otrzymałeś blokadę. Also wytykasz Vargasowi regulamin, który ciągle łamiesz lol

Będąc osobą postronną w całym zdarzeniu, zachowanie mateło w ostatniej godzinie odebrałem jako prowokacje w stronę moderatora forum. W planach chyba miałeś napisanie prośby o UB na TTT za niecały rok, więc dam Ci przyjacielską radę. Zastanów się nad swoim zachowaniem i przestań pajacować/prowokować, bo i ta możliwość zostanie CI odebrana. Tak... pajacować/prowokować, inaczej po prostu nie da się opisać incydentów związanych z tobą, gdzie potrafisz z najmniejszej drobnostki zrobić dramę na forum w którą zamieszasz przy okazji 10 innych osób. 

Pozwolę ci coś wyjaśnić mateloo. 

Próbujesz mnie łapać za słowa i zasadę której nie złamałem. Cytując "Flood" to jest zalewanie czatu tym samym tekstem / pojedynczymi literami co sprawia że przesuwa ważniejsze / normalniejsze rozmowami. Przykład w spoilerze:

Spoiler

Derp
Derp
Derp
Derp

lub. 

Mateloo lubi wkurzać Mateloo lubi wkurzać Mateloo lubi wkurzać

Ostatni raz to ty podpadłeś nam jak i innym swoimi śmiesznymi postami które zostały ukryte a ty postowałeś to samo ponownie. Robiłeś z siebie klauna. I nadal ci to wychodzi.

Teraz próbowałeś zabłysnąć próbując mi wytknąć złamanie zasady której nie złamałem. Więc czemu ty się dziwisz że teraz masz blokadę? 

Nie planuję ci zdejmować tej blokady dopóki naprawdę nie zobaczysz gdzie popełniłeś błąd i nie przeprosisz i nie okażesz skruchy. A za ten aktualny cyrk lądujesz z permem po wywnioskowaniu całej sytuacji wraz z Nonejmem.

Spoiler

HnAjhfq.png 

Niestety Twój całokształt działalności jest przeciw tej społeczności. W związku z tym opuścisz dom wielkiego brata.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this