Jump to content
Rzuf

usuniecie "snieznych kulek zla"

Recommended Posts

Witam, wnoszę o usuniecie śnieżnych kulek zła, ponieważ jak chyba każdy już wie za niedługo początek kalendarzowej wiosny, a tak na poważnie,  kulki te utrudniają rozgrywkę na naszym kochanym mundialu, wystarczy iż ktoś rzuci śnieżką w piłke, a efekt jest taki sam jak gdyby ktoś ją uderzył z kosy przez co mecz na mundialu da się rozstrzygnąć w kilka sekund.

pozdrawiam, rzuf

Posted (edited)

A wiec tak. Rzuf ma 100 procentową racje co do śnieżnych kulek. Mundial nie ma sensu jak jakiś gracz posiada takie kulki. USUNĄĆ ŚNIEŻNE KULKI!!

pozdrawiam, Rothen

Edited by Rothen

Zabawa ze śnieżkami była fajna ale faktycznie przy graniu map typy football ten przedmiot jest zbyt mocny. Jeżeli ktoś się przyłoży to rzuci śnieżką wraz z rozpoczęciem rundy co może być zabójcze dla niezorientowanych graczy biegnących przed siebie. Po 2 to tryb piłki jest chyba trochę imitacją tego sportu a z tego co wiem to w prawdziwym footbolu nie mamy żadnych śnieżek czy przedmiotów do rzucania w piłkę :) Jestem ZA usunięciem.

pozdro

jakis randm

Śnieżki same w sobie są dobrym urozmaiceniem (można rzucać ludziom między oczy hehe). Za cenę 5t ziemniaków musi dawać przewagę (chociaż najmniejszą) wśród innych.

Kule zła powinny być Zostawione!

Ps: Piłka jest ch***wa.

Pozdro,

Siurek

Posted (edited)

Całkowicie zgadzam się z tym co napisał @MaXiuR .
@Rzuf idąc twoim tokiem myślenia powinno się również usunąć brak restrictów, bo przecież daje on przewagę na mapach typu surf i FFA

Pozdrawiam,
~Maksimus

Edited by Maksimus
mały błąd

Posted (edited)

Chyba nie da się wyłączyć tych "śnieżek" na mapy, na których znajduje się mundial(?), dlatego jestem za ich wywaleniem, bo jeśli jest taka możliwość to (imo) mogą zostać, nie licząc tego co się dzieje na mundialu, to ów śnieżki mi nie przeszkadzają.

@Maksimus Według mnie w ogóle nie powinno być restriktów na serwerze, ale już był o tym temat i zapadła decyzja taka, a nie inna...

A co do tej opcji z sklepiku, która daję możliwość kupienia "braku restriktów" Szczerze nawet nie zastanawialem się czy daje ona przewagę, czy nie, a nawet jeśli to mi osobiscie tak jak chyba większości graczy to nie przeszkadza.

Spróbuję Cię uprzedzić zanim napiszesz, że te "śnieżki" również nie przeszkadzają większosci graczy, na pewno byłeś świadkiem tego co się dzieje na mundialu kiedy są używane i sam wysuń wnioski, czy to w ogóle ma sens?

Pozdrawiam, rzuf...

Edited by Rzuf

@Rzuf Po dłuższym zastanowieniu się i obserwacjach sytuacji na mundialach w 100% zgadzam się z tym co napisałeś.

Tak jak wspomniałeś śnieżki powinne zostać usunięte całkowicie lub tylko na mapach, na których jest mundial. Jestem w 99.9% pewny, że możliwe jest usunięcie ich tylko z tych map, lecz nasuwa mi się pytanie czy osoba, która pisze pluginy będzie chciała poświęcić te kilka godzin albo nawet więcej na zrobienie tego. Myślę, że łatwiejszą opcją będzie usunięcie ich całkowicie.

Pozdrawiam,

~Maksimus

Z uwagi na wzrost temperatury śnieżne kulki uległy roztopieniu i nie są już dostępne w sklepie, w razie problemów prośba o DM.

Guest
This topic is now closed to further replies.