Jump to content
nonejm

Przeterminowane warny

Recommended Posts

W tym temacie można odwoływać się od warnów zgodnie z zasadami ujętymi w poście załączonym poniżej. Czas rozpatrzenia podania nie jest powiedziany. Będziemy starać się robić na bieżąco, w przypadku gdy podanie nierozpatrzone wisi powyżej tygodnia proszę o ponowne przypomnienie się w tym temacie składając jeszcze raz podanie.

Regulamin ponownie wklejam poniżej:

Spoiler

1. Warny będą dawane na okres 12 miesięcy - po czym automatycznie wygasną. 
2. Wyjątkiem od pkt. 1 są ciężkie naruszenia regulaminu - tu warn pozostaje w mocy na czas nieokreślony.
3. Osoby, które notorycznie łamią regulamin / ukrywane są ich posty / ostrzegane - dostaną ograniczenie dodawanej zawartości
Zawartość dodana przez użytkownika do wskazanego czasu będzie musiała zostać ręcznie zatwierdzona przez moderatora, zanim będzie można ją wyświetlić.

3. Warny będą dawane w ostateczności, przede wszystkim będą wykorzystywane inne narzędzia moderacyjne. Jednakże od tej reguły stanowią wyjątki.

Zostanie utworzony dodatkowy temat "Przeterminowane warny" - gdzie będzie można odwołać się od warnów danych z przed dnia 20.03.2019. 
-W przypadku gdy warn bezterminowy został dany w terminie 12 miesięcy wstecz od dnia 20.03.2019 - zostanie on przemianowany na warn terminowy z datą wygaśnięcia 12 miesięcy od chwili go nadania.
-Warny nadane powyżej okresu 12 miesięcy zostaną wycofane

Administracja zastrzega, że każdy warn zostanie rozpatrzony indywidualnie i nie jest zasadą, że zostanie on usunięty.

Krótki wzór podania o odwołanie:

Data nadania warna wraz z powodem: (w przypadku kilku wypisujemy wszystkie które chcemy usunąć)
np.
1. 19.01.2018 - spam na czatbox

2. 20.02.2018 - offtopic

itd.
Decyzja: - tu pozostawiamy puste pole dla moderatora/administratora który odpisze czy daną czynność wykonał czy też nie.  W przypadku odmowy zdjęcia przeterminowanego warna będzie to uzasadnione. 

Cytat

Data nadania warna wraz z powodem:

Decyzja:

Dobry wieczór.

Data nadania warnów wraz z powodami:

- August 26, 2017, spam (§ 2.16 § 2.18).

- May 7, 2017, używanie czerwonego kolorku jako zwykły użytkownik forum (tylko trzy znaki, dragonfly pls).

-  May 7, 2015, niewłaściwy język.

- January 29, 2015, niewłaściwy język.

Decyzja: 

Wszystkie cofnięte. Niestety nie widzę możliwości usunięcia 1 punktu ostrzeżenia (pod względem technicznym)

Cóż, warny są całkiem stare, więc liczę na ich usunięcie.

Pozdrawiam.

Archeolog roku, 8 Lipiec 2015 - odkopanie starego tematu z coda

15 Lipiec 2015 , Spam  Pisanie bezsensownych postów.,-  napisanie czegoś tam na forum placyku w odpowiedzi

Obrażanie innych użytkowników

Obrażanie innych użytkowników forum na shoutboxie 11 Sierpień 2017  - "obraza" 1 użytkownika z bricza
Decyzja:  Obraza innych użytkowników pozostaje w mocy. Reszta została cofnięta .

Daty warnów wraz powodami:

Spam Dość. Nie będę tolerował trollingu na forum. Warned by Remzo, March 23, 2013 (za dwa dni minie 6 lat)
Spam Pisanie bezwartościowych postów, służących jedynie autorowi do zwiększania licznika postów. Warned by Remzo, March 24, 2015 (za 3 dni miną 4 lata)

Myślę, że tak błahe powody wygasają po tylu latach. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie, pozdrawiam

Oba zostały cofnięte.

Daty warnów wraz powodami:

Spam  j/w(Ostrzeżony przez Kare 10 Styczeń) (nadać termin)
Niewłaściwy język Wulgaryzmy - to nie podwórko. (Ostrzeżony przez Remzo 29 Listopad 2014)

Spam Dość. Nie będę tolerował trollingu na forum. (ostrzeżony przez Remzo 2 Kwiecień 2014)

Ostatni warn za spam został nałożony przez moje niedopatrzenie, gdyż zagłosowałem w podaniu na administratora nie podając uzasadnienia.

Oba zostały cofnięte. Spam został zdjęty i ponownie nałożony z datą wygaśnięcia 10.01.2020

Ostrzeżenie - Pisanie bzdur na shoutboxie (Ostrzeżenie udzielone przez Remzo 18 Lipiec 2014)

Spam - Pisanie bzdurnych postów po raz n-ty (Ostrzeżenie udzielone przez Remzo 22 Sierpień 2014)

Decyzja: Warny zostały cofnięte.

Spam - Wiemy jak bardzo masz wywalone w breach. Ale już nie zawalaj nimi tematów takimi tekstami. (Ostrzeżony przez VargasOgnisty Monday o 16:45)
Ostrzeżenie - Brak sensownej argumentacji + mizerna próba prowokacji. (Ostrzeżony przez Remzo 5 Luty) 

Prosiłbym, jeśli jest taka możliwość, o nadanie daty wygaśnięcia warnów.

Decyzja:

Zwarzywszy na Twoje zachowanie wobec użytkowników gmoda oraz warunek, żaden z warnów na tą chwilę nie zostanie usunięty lub zmieniony na warn czasowy. Przypominam Ci umowę z Kare: 

"Działanie na szkodę sieci oraz serwerów Breach + obrażanie użytkowników forum
Usunąłem blokadę na forum, żeby mógł napisać odwołanie - ustalone ze mną po discordzie. W razie jakiegokolwiek wybryku banować z miejsca." 

18 Marzec 2019 Offtopic

Decyzja: został zdjęty i ponownie nałożony z datą wygaśnięcia 18.03.2020

30.09.2018 Reklama - Został mi nadany przez DragonFly'a za "reklamę serwera". Wykupiłem wtedy serwer do Minecrafta i chciałem ściągnąć ludzi ze Strefy i sobie z nimi ot tak pograć przez jakiś miesiąc, pobawić się w jakieś wojny gildii, survival czy coś, a zostało to odebrane jakbym chciał ściągnąć ludzi na jakąś inną serwerownię czy coś. Moje intencje były bardziej w ramach jakiejś integracji i czystej zabawy, ale well, zostało to odebrane jak zostało.

Decyzja: zasady to zasady. Nie reklamujemy i nie będziemy na to przyzwalać. Można było wcześniej się skonsultować czy jest zgoda na taką reklamę. Póki co zostaje byś pamiętał czego nie robić. Może za jakiś czas zostanie Ci zmieniony na czasowy. 

12.05.2018 -Spam

13.05.2018 - Trolling

05.06.2018 - Offtopic

30.07.2018 - Trolling, Działanie na szkode serwerowni.

Pierwsze trzy zostały usunięte. Działanie na szkodę serwerowni pozostaje. 
W związku z Twoją recydywą dostajesz warunek. W przypadku gdy zostanie złamany regulamin dostaniesz warna z 3 lub więcej punktami. 
n.

Dzień dobry, jako iż niestety mam permbana spowodowanego zbyt dużą ilością warnów, a ostatnie wydarzenia na ts pokazały, że nie myliłem się co do jednego byłego moderatora mam nadzieję, że chociaż niektóre zostaną ściągnięte i będę mógł wrócić do wspaniałej społeczności SG.

2 Maja 2017- § 2.13 w

20 Kwietnia 2018 - Spam: Debilne posty w dyskusji ogólnej

13 Maja 2018 - Trolling

22 Maja 2018 - Fejkowe zgłoszenie.

7 Stycznia 2019 Spam "Jestem na tak bo Marcinek lubi pić gorzką herbatkę tak samo jak ja." - Po moim odwołaniu został chyba zdjęty ten warn, niestety wciąż mi go pokazuje.

10 Stycznia 2019 Prowokacje https://imgur.com/a/ouBvHmh

Minęło trochę czasu, pozwoliłem sobie go odbanować i dać jeszcze jedną szansę na normalne korzystanie z forum. Wszystkie powyższe ostrzeżenia zostały usunięte.

P.