Jump to content
Sign in to follow this  
skate036

BR#2 skate036

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Wiek (preferowany <=16) 13

2. Adres e-mail: [email protected] 

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:216451871

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie, nie byłem nigdy administratorem na żadnej serwerowni (w sumie miałem range na jednym serwerze ale serwer był for fun) 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym zostać administratorem breacha ponieważ sam chce pomóc administracji (wiem ze moge im pomóc pisząc reporty lecz administracja nie zawsze jest na serwerze) bardzo denerwuję mnie to jak ktoś łamie regulamin z premedytacją i chciałbym coś z tym zrobić. Mam dobry kontakt z graczami i bardzo dobrze znam regulamin 

6. https://www.gametracker.com/player/skate036/193.110.121.82:2302/

Edited by azuspl

Podanie napisane na szybko
-Wiek(Skate ma 13 lat ale kolega azus mu zmienił na 16 widać tu przykład kolesiostwa albo troll podania)
-Brak doświadczenia
-Sam na discordzie powiedział "Pisałem byle co by było"
+Godziny na serwerze 
+Znaja go gracze
Jestem na NIE

Pozdrawiam Szuma 

Przypominam, że kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji nonejm.

Posted (edited)

Hejka!
Znam Skate'a z serwera i jest idealnym kandydatem na Operatora. Jest bardzo dojrzały (ma te 16 lat). Często reportuje graczy na discordzie i jest godny zaufania (Potwierdza to rangą ZAUFANY). Aktywność jest średnia, ale można przymknąć na to oko. Podanie jest średnio napisane, ale każdemu można dać szansę!
Kończąc jestem na TAK

Dobra a teraz tak na poważnie. Podanie napisane ,,na odwal się''. Jest próba argumentacji (normalnie jak Pani od Polskiego), ale te argumenty są słabe. 
Do zachowania na serwerze nie mam nic przeciwko. 
Kończąc jestem na NIE.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłości! 
Natsuki.

Edited by SCP-Natsuki
:D

Tak więc według mnie
- Za wiek, bo słyszałem że tak naprawdę masz 13
-Brak doświadczenia
-Przyznał się że napisał "na odwal"
+Dużo przebywa na serwerze
+Znają go gracze

Jestem na NIE

Pozdrawiam Troloyuro

Przypominam, że kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji. 

Za samo kłamstwo w sprawie wieku podanie powinno zostać z miejsca zamknięte, ale to nie moja brożka. Oprócz tego, Skate jest bardzo porywczy i często "mówi zanim pomyśli", szczególnie gdy dzieje się coś ciekawego na serwerze. Oprócz tego obawiam się, że gdyby otrzymał uprawnienia administratorskie to mogłoby to skonczyć się tym, że używałby ich w celu zabawy z kolegami (których na serwerze i Discordzie ma wielu), więc jestem na NIE.

Witam!

Co tu dużo mówić podanie jest... Nawet nie jestem pewien czy można powiedzieć, że jest. Kompletnie nie postarałeś się aby w głównej części podania zawrzeć cokolwiek. Masz tam dwa zdania w których nie podałeś żadnego argumentu za przyjęciem cię do administracji, poza standardowym: "Nie ma administracji na serwerze."

Kojarzę cię jako miłą i pomocną osobę z serwera natomiast aktualnie jestem na NIE.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że nad następnym podaniem chociaż trochę się postarasz Gaspcio

Posted (edited)
26 minut temu, Miniorek napisał:

Za samo kłamstwo w sprawie wieku podanie powinno zostać z miejsca zamknięte, ale to nie moja brożka.

Nie wiem dlaczego ale Azus mi ten wiek napisał i se to edytować zapomniałem we. 

Oprócz tego, Skate jest bardzo porywczy i często "mówi zanim pomyśli", szczególnie gdy dzieje się coś ciekawego na serwerze 

Ta bo lubie się czasami pośmiać i teź próbuje dać troche życia na serwer bo jakby na serwerze nie były takie dziwne i niezręczne rozmowy to atmosfera na serwerze była by nie miła jak na moje. 

Oprócz tego obawiam się, że gdyby otrzymał uprawnienia administratorskie to mogłoby to skonczyć się tym, że używałby ich w celu zabawy z kolegami (których na serwerze i Discordzie ma wielu), więc jestem na NIE.

Ta będę sie bawił na serwerze z kolegami na discordzie czyli z byłą i aktualną administracją, a na serwie nie mam żadnych 'kolegów' i nie ma mowy że miałbym sie z nimi jak kolwiek bawić komendami. 

Kończąc nie umiem pisać podań i tak napisałem tak żeby było, tak jak tu napisał gaspcio następnym razem bardziej o tym pomyśle i napisze coś z sensem

Edited by skate036

Co ten azus tak edytuje te twoje podanie? ;/

Well, podanie to dno i nie ma o czym pisać, bo wiadomo jaki będzie rezultat.

(Jakbyś nie zrozumiał - NIE ) Wszystko zostało wymienione przez przedmówców.

40 minut temu, Miniorek napisał:

Oprócz tego, Skate jest bardzo porywczy i często "mówi zanim pomyśli"

Jakieś przykłady/ dowody? Bo jeśli stwierdzasz, że ktoś jest "[...]bardzo porwyczy[...]" oraz "[...] często [...]" nie powinieneś mieć jakiegoś dowodu? Bez tego jest to po prostu rzucanie słów na wiatr, które nic nie znaczą, ziom. 

45 minut temu, Miniorek napisał:

Oprócz tego obawiam się, że gdyby otrzymał uprawnienia administratorskie to mogłoby to skonczyć się tym, że używałby ich w celu zabawy z kolegami (których na serwerze i Discordzie ma wielu)

Czyli teraz stwierdzasz, że nie powinien dostać uprawnień, bo ma kolegów? Bo tak to wygląda. "Skoro ma kolegów, to pewnie będzie sie z nimi bawił komendami" samo podanie to dno, więc rozumiem twój werdykt, ale po co te dodatki?

44 minuty temu, skate036 napisał:

Kończąc nie umiem pisać podań i tak napisałem tak żeby było, tak jak tu napisał gaspcio następnym razem bardziej o tym pomyśle i napisze coś z sensem

Skoro twierdzisz, że podanie napisałeś bez sensu, Twoja kandydatura również jest bez sensu.

Widać przewidywać przyszłość umiesz bo patrząc na posty innych 

44 minuty temu, skate036 napisał:

następnym razem

doczekasz chyba następnego razu i wykorzystaj to mądrze.

Co do Twojej kandydatury. Nie znam Cię, Nie gram na Gmodzie, ale zważywszy na to jak podszedłeś do pisania podania - nie widzę Cię w gronie administracji.

Posted (edited)

Sieam

Skate powiem ci że się nie popisałes tym podaniem....

Jest krótkie, napisane na kolanie, nie ma prawie żadnych powodów do przyjęcia. Gdybyś napisał to porządnie to wiesz po znajomości dałbym na tak (bo wiesz kolesiostwo) ale niestety jest jak jest.

Za zachowanie na serwerze miałbyś na Tak, jednak na chwilę obecną z ogromną przyjemnością daje ci na NIE.

Pozdrawiam Makk

Edited by Makklowicz ♥

Podanie odrzucone

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this