Jump to content
Szjdss

<TTT> The Cruelest

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam.

1. Wiek (preferowany >= 16): Siedemnaście.

2. Adres e-mail: [email protected]

3. SteamID oraz namiary: STEAM_0:0:49927330

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem już raz administratorem na naszym strefowym TTT (link do podania tutaj), obecnie jestem jeszcze na martwym serwerze JB.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Na strefowym TTT gram od sierpnia dwa tysiące czternastego roku, zazwyczaj grałem regularnie nie licząc kilku mniejszych przerw i epoki żywego JB, toteż myślę, że jestem dla wielu kojarzoną twarzą, mimo że nie odzywam się zbyt często na serwerze. Jeśli chodzi o sprawny mikrofon - posiadam takowy, lecz nie używam, bo nie czuję takiej potrzeby. Wyczuwalne są braki w kadrze, szczególnie że 10/16 administratorów i operatorów razem wziętych w ciągu ostatniego miesiąca wbiło mniej razy na serwer niż chociażby Batumen. Jako że spędzam trochę czasu na serwerze a dodatkowa para rąk do roboty zawsze jest mile widziana myślę, że mogę pomóc wypełnić chociaż trochę lukę w braku opieki na serwerze. Posiadam doświadczenie z poprzedniego okresu, gdy adminowałem i potrafię szybko sprawdzać reporty, do tego wymierzać odpowiednie kary do czynu. Ze względu na to, że nie znam się bliżej ze zdecydowaną większością serwera zapewniam obiektywizm i brak tego słynnego w gronie strefowiczów kolesiostwa. Poza tym, miłą kwestią jest zarezerwowany slot =]!

Jak zwykle pozdrawiam cieplutko,

Szejdi the Cruelest.

Edited by Szjdss
Zjadłem słowo i dopiero teraz się zorientowałem.

To czego Szejdiemu odmówić nie mogę to fakt, iż rzeczywiście na serwerze spędził już kawał czasu i jest rozpoznawanym graczem, co zdecydowanie jest na plus względem podania. Przez te kilka lat gry na serwerze zmienił się na lepsze i widać po nim, że w jakimś stopniu dorósł. Być może jego stare nawyki bycia trollem dalej gdzieś są tam upchane i czasem dają o sobie znać, aczkolwiek nie ma to takiej częstotliwości występowania, jak niegdyś. Jestem na TAK.

Spoiler

961fcc36d8ce7ea12ba559444af3409d_zpsk19rI see weirdos sticks together 

Ja to tam w sumie jestem na TAK, zawsze przyda się w administracji ktoś, kto może mnie wreszcie zbanuje za cheaty i ogólnie zabija ludzi bo go denerwują.

Bardzo dobry gracz i w ogóle Szejdi spoko jest i był, ale dodam fakt że się zmienił on i zniknął na jakiś czas, ale wrócił dobrze

Na TAK oczywiście i pozdrawiam go

Jestem na TAK często go widać na serwerze, stary gracz również dużo osób go zna idealny typ na operatora.

Na nie. Po ostatniej skardze na slaya, razem z Operativem rzucał jakieś żenujące teksty w stronę administracji TTT. Sam fakt tego, że wyłącznie ja byłem odpowiedzialny za całą sytuację to jedno, ale rzucanie tekstów że ekipa TTT jest na tak niskim poziomie że nie ogarnia tak trywialnych według niego rzeczy to drugie. Jeżeli już obrzucać kogoś błotem za tamtą sytuację to mnie, a nie całe grono administracji, i nie na shoutboxie, szczególnie jeżeli kandyduje się na w/w stanowisko. Dowodzi to tylko tego, że czujesz się lepszy, a takie zachowanie to największa żenada.

Guest
This topic is now closed to further replies.