Jump to content
DnCiak

<TTT> DnCiak

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Wiek: 17
2. Adres e-mail:
[email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:57646047
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem już administratorem na naszym TTT przez około rok.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Przez mój okres zabawy na serwerze doszedłem do wniosku, że niezmiernie mi się on podoba, głównie przez atmosferę. Dlatego pilnowanie porządku było dla mnie dość przyjemnym zadaniem. Niestety, musiałem je rzucić przez brak czasu i nadmiar obowiązków. Zrzuciwszy większą część z nich, mogę przeznaczyć więcej wysiłku na TTT. Chociaż chłopakom z ekipy nie mogę niczego zarzucić, to często można odczuć brak admina na serwerze we wczesnych godzinach, kiedy wszyscy wracają szkoły/pracy; wtedy osoba z dostępem do komendy "gag" wydaje się święta. Z mojej kadencji wyniosłem na tyle doświadczenia, żeby bez trudności wskoczyć z powrotem do działania. Nie potrafię też przytoczyć większych problemów z moim adminowaniem (chociaż racjonalne uwagi są zawsze przeze mnie mile widziane) czy zwad z poszczególnymi osobami. Dlatego po przemyśleniu sprawy, wzorem Szejdiego składam podanie, licząc na powrót do administracji TTT. Mam nadzieję, że obaj się dostaniemy ; )

Trzymajcie się

DnCiak

Edited by DnCiak

Troll, troll i jeszcze raz troll, nie widzę jakiegokolwiek sensu w odrzucaniu jego kandydatury, posiada więcej ilorazu inteligencji niż wszyscy obecni razem wzięci i pomnożeni przez 0. na Tak

Miłej porannej kawusi

Puta 

Posted (edited)

odpowiedzialny oraz miły brudas i jako jeden z nielicznych kandydatów potrafi powiedzieć 'rabarbar'. na tak

Pozdrów rodzinkę 
Tako 

Edited by PutaMadre

Dnciaka wspominam bardzo dobrze, nigdy nie sprawiał problemów, wywiązywał się z obowiązków i w przeciwieństwie do mnie był znany i lubiany.

Na TAK

Swoje zdanie na temat bycia administratorem zmieniasz szybciej, niż puta i tako nastawienie do brichowców. Wellp, jestem w takiej sytuacji że muszę dać TAK, nie ważne co. Czuję się zobowiązany po wspólnym wypiciu soczku i głupio byłoby dać co innego (To i jeszcze fakt, że możesz mnie pobić za jakieś NIE). 

Jeśli tylko przestaniesz rzucać we mnie HE granatami [PATRZ: WCZORAJ] to jak najbardziej na TAK.

Guest
This topic is now closed to further replies.