Jump to content
Sign in to follow this  
SaJeR

[ban] SaJeReK

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: X_SaJeR_X                                (chyba)
2. Steam ID:  STEAM_0:1:90785385
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=X_SaJeR_X&Submit=Search
4. Opis sytuacji: To chyba było 2 lata temu lecz dla beki napisałem na chacie /pm {i już nie pamiętam do kogo} on jest na górze przy windzie
5. Coś od siebie: Przepraszam za to i mam wielką ochote by pograć na waszym serverze :)

9 hours ago, SaJeR said:

To chyba było 2 lata temu

7 miesięcy...

9 hours ago, SaJeR said:

dla beki napisałem na chacie /pm {i już nie pamiętam do kogo} on jest na górze przy windzie

Najwyraźniej nie tylko to.

2Ops1PH

Jest to nawet w opisie bana.

Dostałeś jednego bana na miesiąc za ghosting.
A kilka miesięcy potem następny ban za ghosting tylko że permanenty.

Cytat

1. Nick, na który została nałożona kara: X_SaJeR_X                                (chyba)

Na sourcebans jest napisane dokładnie (sam linka dałeś...)

Cytat

4. Opis sytuacji: To chyba było 2 lata temu lecz dla beki napisałem na chacie /pm {i już nie pamiętam do kogo} on jest na górze przy windzie

2 września 2018, ja nie wiem czy to mi wygląda na dwa lata.

Jak dla mnie ban powinien zostać gdyż w ogóle się nie przyłożyłeś pisząc odwołanie a sam ban trwa ledwo pół roku bodajże?
Przy okazji ta perełka w opisie bana

Spoiler

unknown.png

Pozdrawiam Troloyuro

Edited by Troloyuro
zapomnialem coś dodać

Doberek 
Po pierwsze

12 godzin temu, SaJeR napisał:

1. Nick, na który została nałożona kara: X_SaJeR_X                                (chyba)

Masz napisane na sourcebans

Po drugie

12 godzin temu, SaJeR napisał:

09-02-18 20:55 czyli bana dostałeś 2 września 2018 więc od bana minęło 6 miesięcy i 28 dni.

Po 3 

Takie odzywki w stylu "czemu maxus jest takim grubasem" lub "nie chce miec w znajomych osob z niskim poziomem iq" możesz se do kolegów pisać, a nie do administracji.

Na NIE

Pozdrawiam

Bo napisał "(chyba)" gdzie w zasadzie ma wszystko opisane na sourcebans?
Jak dla mnie nawet nie przeczytał opisu bana zanim napisał odwołanie tylko leci z pamięci niepotrzebnie.
No i podkreślam

Cytat

To chyba było 2 lata temu

to mnie jeszcze bardziej przekonuje że nawet nie przeczytał to co podlinkował.

Moshi Moshi Snajper Desu, 

Pierwotnie miałeś perma, dałeś odwołanie, więc maxus się zlitował i zmienił ci na parę miesięcy,lecz dla ciebie to nadal było za dużo.

W sumie nie wiem czemu wysłałeś mi zaproszenie i napisałeś coś takiego, skoro na serwerze miałem/mam(pewnie już nie 😕) opinie tego surowego admina, może chciałeś wrócić na perma? Po naszej bardzo krótkiej rozmowie zrobiłem screen jako dowód i zmieniłem bana przy okazji informując @maxus6 o tym.

Twoje odwołanie w nawet 1 promilu nie ukazuje twojej skruchy, a tym bardziej kłamstwo(?)/niedopatrzenie, bo nie powiesz mi, że 7 miesięcy to 2 lata, co nie?

Osobiście jestem za zostawieniem bana, osoba odwołująca powinna postarać się(przecież to ty chcesz dostać unbana, nikt inny), a twój temat jest..... Emmm.... Ubogi niczym moja interpunkcja, w większości napisanych wypowiedzi.

Wracając , nick napisałem dobrze i napisałem chyba ponieważ w takich dniach jak sobota jestem wymęczony.  

snajper24 wytłumacz mi czy "wyzwiska" te dotarły aż tak do ciebie i uraziły maxusa ? .   Aż zapytam się maxusa czy go to uraziło

Co do skruchy , jestem troszkę innym człowiekiem , i u mnie skrucha nie wygląda tak , że będę przepraszał i prosił o wybaczenie , tylko grzecznie przeproszę raz , dwa i uważam to za skruchę

Jeszcze raz przepraszam wszystkich.

Zupełne olanie informacji zapisanych na sourcebans przy banie ✓
Pominięcie, czemu ban został zmieniony na perma ✓
Idiotyczne poczucie wyższości nad przypadkowymi osobami w internecie ✓ 
Zakrzywienie czasoprzestrzeni, gdzie 7 miesięcy to nagle 2 lata ✓
Sam decyduje, czy jego obelgi kogoś obraziły czy nie ✓

Brak zrozumienia takiego prostego terminu jak skrucha ✓ 
Szybkie odbanowanie i powrót do gry na serwerze X

Chociaż kto wie, decyzje obecnej administracji są równie nieprzewidywalne niczym ruletka w kasynie, więc mogę być w błędzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this