Jump to content

Restricty   

19 members have voted

1. 1. Jesteś ZA czy PRZECIW restrictom na Placu Zabaw?

Recommended Posts

Ostatnio spotkałem się z wieloma opiniami na temat restrictów na serwerze. Jedni mówią, że to tylko psuje radość z gry a inni że to poprawia zachować balans. Tylko w jaki sposób to ma poprawić ten balans ? Kiedy w jednej drużynie AWP ma ktoś go ogarnia temat a w drugiej jakiś random, który ją podniósł bo była lepszą bronią od tej której posiadał albo po prostu myśli że umie z nią grać? Wiadomo, że wynik ma małe znaczenie na tym serwerze a liczy się zabawa. W takim razie wychodzę z inicjatywą całkowitego usunięcia restrictów na AWP(te na autosniperki niech zostaną bo to kompletny syf a nie broń więc najchętniej bym je wgl zablokował :) ) Na prawdę nie widzę sensu ograniczania swobody graczom na serwerze 4 fun gdzie tak jak już wspominałem liczy się dobra zabawa, a takowej może nie być kiedy jesteśmy zmuszani do grania bronią, której nie lubimy bądź nie umiemy z niej grać. Liczę na jakąś ciekawą dyskusję i ostatecznie decyzję administracji co do sprawy. Proszę o głosowanie w ankiecie na ZA czy PRZECIW ...

Edited by Don Al Bercikone

2 hours ago, Don Al Bercikone said:

te na autosniperki niech zostaną bo to kompletny syf

2 hours ago, Don Al Bercikone said:

Na prawdę nie widzę sensu ograniczania swobody graczom na serwerze 4 fun

czy Ty czasem czytasz te posty przed wysłaniem? X D

Restricty fajna sprawa i tak pozostanie, pan Jezus w biblii ma to zapisane.

Edited by Jesus

2 minuty temu, Jesus napisał:

czy Ty czasem czytasz te posty przed wysłaniem? X D

Restricty fajna sprawa i tak pozostanie, pan Jezus w biblii ma to zapisane.

To była tylko moja opinia ... Emotka i ton wypowiedzi podkreśla też że to nie było kompletnie na serio ...

2 godziny temu, Don Al Bercikone napisał:

Ostatnio spotkałem się z wieloma opiniami na temat restrictów na serwerze. Jedni mówią, że to tylko psuje radość z gry a inni że to poprawia zachować balans. Tylko w jaki sposób to ma poprawić ten balans ? Kiedy w jednej drużynie AWP ma ktoś go ogarnia temat a w drugiej jakiś random, który ją podniósł bo była lepszą bronią od tej której posiadał albo po prostu myśli że umie z nią grać?

"Poprawia zachować balans" Warto też dodać, że obecnie może dojść do tak kurjozalnej sytuacji, że kilka osob będzie miało wykupiony "brak restrictów", a wtedy nie bedzie żadnego balansu, ponieważ co to za balans gdy w jednej druzynie są np. 3 awp'y, a w drugiej 1? Tak więc teoria "balansowców" obalona. 

Ogólnie też jestem zdania, że nie powinno być w ogóle restriktów, ktoś mi w ogóle wytłumaczy czemu one mają służyć?

Pozdrawiam.

Edited by Rzuf

Dokładnie, restricty to głupota. Szczególnie jestem ciekaw jaki jest powód restrictów na automatyczne snajperki, tak zwane "autokampy"? Jest ta broń w grze, dlaczego z niej nie korzystać? P90 też zrestrictujecie, bo przecież "tO bRoŃ dLa LaMuSóW"?

1 hour ago, Rzuf said:

"Poprawia zachować balans" Warto też dodać, że obecnie może dojść do tak kurjozalnej sytuacji, że kilka osob będzie miało wykupiony "brak restrictów", a wtedy nie bedzie żadnego balansu, ponieważ co to za balans gdy w jednej druzynie są np. 3 awp'y, a w drugiej 1? Tak więc teoria "balansowców" obalona. 

Ogólnie też jestem zdania, że nie powinno być w ogóle restriktów, ktoś mi w ogóle wytłumaczy czemu one mają służyć?

Pozdrawiam.

Całkowicie zapomniałem, że teraz restricty można wykupić.

Restricty są spoko, jeśli są po równo dotyczą każdego. Skoro blokadę można za ziemniaki znieść, to faktycznie, jest totalnie bezsensu, a więc restricty wypieprzyć, a autokampy upaństwowić.

pozdrawiam, J.

Moim zdaniem restricty powinny zostać, gdyż wprowadzają one harmonie w rozgrywce. Pamiętam gdy na serwerze nie było jeszcze restrictów i co druga osoba latała z awp co według mnie uniemożliwiało grę innymi broniami.

Cytat

@Rzuf sporo grasz na placyku, a nie zauważyłeś, że gdy dwie osoby mają awp i trzecia, która ma wykupiony brak restrictów podniesie/kupi awp to na początku rundy jednej z osób jest ona zabierana i zwracane jest 4750$

Owszem, przez chwile (od podniesienia awp przez trzecią osobę do końca rundy) balans będzie nieco zakłócony, lecz w nowej rundzie znów wszystko będzie tak jak należy.

Myślę również, że "rzecz", która można kupić w serwerowym warzywniaku za 5000 ziemniaków powinna dawać chociaż najmniejszą przewagę.

Cytat

A co do tej opcji z sklepiku, która daję możliwość kupienia "braku restriktów" Szczerze nawet nie zastanawialem się czy daje ona przewagę, czy nie, a nawet jeśli to mi osobiscie tak jak chyba większości graczy to nie przeszkadza.

Pragnę również przytoczyć twoje słowa z przed dwóch tygodni. ^

Pozdrawiam,

Maksimus 🐧

57 minut temu, Maksimus napisał:

Moim zdaniem restricty powinny zostać, gdyż wprowadzają one harmonie w rozgrywce. Pamiętam gdy na serwerze nie było jeszcze restrictów i co druga osoba latała z awp co według mnie uniemożliwiało grę innymi broniami.

A ja pamiętam że gdy na serwie nie było restrictów, to grało więcej graczy X'D. Moim zdaniem nie powinno ich być, bo każdy powinien grać czym chce, co niestety restricty ograniczają. W moim przypadku jest to awp, którym uwielbiam grać, i irytuje mnie to, gdy nie mogę grać tą wspaniałą bronią.

Rzuf sporo grasz na placyku, a nie zauważyłeś, że gdy dwie osoby mają awp i trzecia, która ma wykupiony brak restrictów podniesie/kupi awp to na początku rundy jednej z osób jest ona zabierana i zwracane jest 4750$

Owszem, przez chwile (od podniesienia awp przez trzecią osobę do końca rundy) balans będzie nieco zakłócony, lecz w nowej rundzie znów wszystko będzie tak jak należy.

Myślę również, że "rzecz", która można kupić w serwerowym warzywniaku za 5000 ziemniaków powinna dawać chociaż najmniejszą przewagę.

Tak, zauważyłem to. Bardziej chodzi mi o to gdy np. 3 osoby będą miały wykupiony brak restrictów, wtedy nawet jeśli dostaną "zwrot kosztów" to i tak mogą jeszcze raz kupić awp i tak w kółko....

Pragnę również przytoczyć twoje słowa z przed dwóch tygodni. ^

To, że coś mi nie przeszkadza =/= że nie daje przewagi. Z resztą jak zauważyłeś to moje słowa z przed dwóch tygodni.*

*-Tylko krowa nie zmienia zdania.

Pozdrawiam, rzuf.

Edited by Rzuf

29 minut temu, Rzuf napisał:

A ja pamiętam że gdy na serwie nie było restrictów, to grało więcej graczy. 

Dużo graczy odeszło w ostatnim czasie, ale myślę, że z innych powodów. 🙄

29 minut temu, Rzuf napisał:

Tak, zauważyłem to. Bardziej chodzi mi o to gdy np. 3 osoby będą miały wykupiony brak restrictów, wtedy nawet jeśli dostaną "zwrot kosztów" to i tak mogą jeszcze raz kupić awp i tak w kółko.... 

Niby masz racje, ale przyznaj, iż rzadko zdarza się, że 3 osoby, które maja wykupione brak restrictów są w jednej drużynie.

Pozdrawiam,
Maksimus 🐧

Edited by Maksimus

Guest
This topic is now closed to further replies.