Jump to content
Letmego1

PermBan Letmego1

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Letmego1

2. Steam ID:  STEAM_0:1:148124595

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:148124595&advType=steamid

4. Opis sytuacji: Jeżeli chodzi o ghosting to przepraszam za to ale wtedy coś we mnie wstąpiło wtedy gdy mnie typek (już nie pamiętam za co bo to dawno było) zdenerwował to chciałem się na nim zemścić i podpowiedziałem graczowi. A jeżeli chodzi o bugowanie śluzy to nic takiego nie wystąpiło nie bugowałem śluzy Mój błąd że Regulaminu nie sprawdziłem :( a zapomniałem powiedziano mi że dostane unbana po pół roku a miną rok i nie dostałem dotąd. 

5. Coś od siebie: Chciałem powiedzieć że każdemu komu sprawiłem kłopoty to PRZEPRASZAM nie chciałem być taki proszę każdego o wyrozumiałość i wybaczenie każdy ma prawo do ostatniej szansy więc chciałbym powiedzieć jeszcze raz że każdego przepraszam mam nadzieje że wybaczycie mi.

Jest to chyba najlepsze odwołanie pod względem skruchy. Jestem pod wrażeniem, gratuluję.

Permban, jak sama nazwa mówi, jest permanentny. Nie ma jakiejś reguły że dostaniesz po pół roku unbana (chyba że jest to Ban właśnie na pół roku). Napisałeś odwołanie i będzie ono odpowiednio rozpatrzone, ale patrząc po tym, że żałujesz to raczej wrócisz na serwer.

Odczekałeś swoje oraz chcesz wrócić na serwer, więc jestem na Tak.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Skoro nadałem bana to postanowiłem się wypowiedzieć. 
O ile w odwołaniu widać skruchę to widać też, że jest ono praktycznie identyczne jak poprzednie. Poza drobną różnicą. W poprzednim odwołaniu napisałeś, że zbugowałeś śluzę, bo wiele osób tak robiło, więc czemu Ty miałbyś tak nie robić. Śmieszne, że w tym odwołaniu zmieniasz zdanie i piszesz, że to nie Ty (a doskonale pamiętam, że to zrobiłeś ;x).
O ile ghosting byłbym skłonny wybaczyć, tak kłamanie w odwołaniu to lekka przesada. 
No serio .-. 
Jak już piszesz odwołanie to przynajmniej w nim nie kłam i nie przepisuj starego odwołania 1:1 plz

Chyba oczywiste, że jestem przeciwny odbanowaniu tego osobnika ;/?

Z tego co pamiętam raczej nie zachowałeś się zbyt dobrze gdy odmówiono Ci odwołania. Nawet dopytywałeś się o możliwość kupna unbana poprzez "wsparcie serwera" na co otrzymałeś jednoznaczą odpowiedź nie. Co do powodów według mnie były one słuszne a sprawe zredagowałem żeby sobie przypomnieć co mniej więcej zaszło kiedy otrzymywałeś banicję. W związku z tym odwołanie odrzucam a ban pozostaje. Polecam Ci jeszcze trochę odczekać jeśli realnie jesteś zainteresowany ponowną grą na serwerze a tym bardziej przemyśl swoje zachowanie. (Kopiuj wklej jest tu realne)

Temat zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...