Jump to content
Fliper (SirFliper)

[PERMBAN] SirFliper

Recommended Posts

1. Nick na który została nałożona kara: SirFliper

2. Steam ID: STEAM_0:0:47512221

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:47512221&Submit (Nie wiem jak wejść w link typowo do bana dlatego wrzucam wszystkie)

4. Opis sytuacji: Omijanie kb

5. Trochę mnie tu nie było, minął rok od mojego perma i chciałbym wrócić na serwer. Nie będę już omijał ani logował się z drugiego konta gdzie perm może zostać, chciałbym tylko wrócić na serwer. Liczę na pozytywne rozpatrzenie odwołania ze względu na czas i historie, zmądrzałem przez czas bana i teraz będę przykładnym graczem.

Edited by Fliper (SirFliper)

2 godziny temu, Wachu napisał:

Nie wyraziłeś skruchy, nawet nie zajrzałeś do regulaminu działu- podanie jest niezgodne z obowiązującym wzorem. 

Pozdrawiam

Kurcze pisałem z pamięci nie wiedziałem, że jest zmieniony wzór podania. Już edytuje

Edit: nie mogę edytować lecz karę nałożył @Gerard aka Max Payne

@Wachu - wyrażam skruchę zawaliłem sprawę i chciałbym wrócić bo zależy mi na sg

Edited by Fliper (SirFliper)

2 godziny temu, Sir. Danken Lore napisał:

Ban sobie może zostać, fliper nie wnosi nic ciekawego na serwer. Martwi mnie także post od użytkownika, którego konto było robione w niedzielę. Not susp at all

@Sir. Danken Lore no ja wiem, że inteligencją nie grzeszę, ale nie robiłbym konta żeby sobie pisać o ub. W dodatku utworzonego dwa dni wcześniej.

Niech wraca skoro i tak wszyscy z 2017 roku się zbierają to i Filiper znajdzie dla siebie miejsce lol, odsiedział swoje chłopaczyna, a Ślepy Kruk to Amazing o ile się nie mylę i nie jest mulciakiem ; - )

Edited by Tácõ

Guest
This topic is now closed to further replies.