Jump to content
Zuris

[UNBAN] zURIs :)

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Zuris

2. Steam ID: STEAM_0:0:35992815

3. Administrator, który nałożył karę: Wizio 

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:35992815&advType=steamid&Submit i weźcie sourcebany naprawcie bo miela jak sie wczytuje eh

5. Opis sytuacji: Gram na mapie gdzie jest ta winda, miny itp. Przykładnie giercuje, chodzę i szukam traitorów, chcę być idealnym graczem, a tu nagle ktoś zabija przede mną typa. Nie widząc kto to, a mając w ręku albo krzesło, albo lampę, nie pamietam już, pacnąłem go tym propem i zabiłem. Okazało się, że to Cruelest, który był w dodatku provenem i zabił traitora. Przeprosiłem go, Wizio detektyw mnie zabił, bo miał prawo, jadłem kanapeczki czekajać, aż skończy się mapa. Na następnej z początku dostałem reporta, którego zrobiłem ssa, bo wiedziałem, że zaraz zrobi się shitstorm. :) ;). Po tym dostałem bana na półtorej miesiąca za propkill w zemście, że napisał coś nie po mojej myśli w ungagu Bezspornego (który polecam zobaczyć swoją drogą!).

6. Coś od siebie: Wiem, że kolesiostwo i w ogóle, nie lubicie mnie, ale bez dowodów, że zrobiłem to umyślnie troszkę chyba nie możecie mnie za to banować. Nie obchodzi mnie, że Bezsporny dostał gaga, bo to gra o którą nikt nie dba. Zobaczyłem, że ktoś kogoś morduje, to od razu go zabiłem, bo następny w kolejce byłem ja. Przeprosiłem, powody zabójstwa wyssane z palca, proszę o rozpatrzenie sprawy. 

Spoiler

v752jF.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Witam,
 

sprawa jest prosta, widziałem jak zabiłeś Szejdiego z propa, mimo iż mówiłem na chacie, że jest proovenem i dałem mu ten tytuł. Na następnej mapie dostałem od poszkodowanego reporta. Będę szczery i powiem, że nie lubię ani Ciebie ani Twojej grupy prawiczków. Gdy tylko pojawiacie się na serwerze to siejecie zamęt i trollujecie. Trudno mi wierzyć w Twoje słowa po Twoich wcześniejszych występkach i wiecznym trollingu. Odwołanie przemyślę i poczekam na wypowiedzi innych osób, nie z powodu samej sytuacji, ale tematem będziesz Ty.

 

PS: To była czysta przyjemność.

 

Pozdrawiam

Wizio

Odpowiedź do wypowiedzi niżej: Cieszę się Twoim szczęściem Zurisie.

Edited by Wizio
Link to post
Share on other sites

Nie wiem dlaczego myślisz, że ja w ogóle słucham UWAŻNIE co macie do powiedzenia NA TEMAT ROZGRYWKI. Rozmawiam z 4 osobami na krzyż o różnych rzeczach, wykonuję kosy jak są powiedziane, nie skupiam się na grze (bo po co), provena dla Szjediego przeoczyłem, bo Cię w ogóle nie słyszałem. Zabiłem go z podstawami, ale niestety złymi, bo był provenem i zabił traitora, zgadza się. To nie oznacza, że od razu próbuję się zemścić za sprawę, która i tak została wyjasniona przez sama poszkodowaną. I jako administrator mógłbyś nie prowokować i obrażać, zwłaszcza na forum? Bardzo byłbym wdzięczny.

Jak sprawiłem przyjemność komuś to aż mi się serduszko cieszy

Edited by Zuris
się źle wyraziłem
Link to post
Share on other sites

Będę szczery i powiem, że nie lubię ani Ciebie ani Twojej grupy prawiczków. 

§ 2.2 Zabronione jest umieszczania treści które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo.
 

Link to post
Share on other sites

Najmocniej przepraszam. Postaram się powściągnąć swój niewyparzony język.

Edit:

3 minuty temu, Zuris napisał:

@Wizio

Wybaczam, ale postaraj się zdobyć argumenty jakieś oprócz bo tak sądzę i nie spamić w temacie, dziękuję.


Dlatego uprzejmie poprosiłem o wypowiedzi graczy i administratorów na Twój temat. 

Edited by Wizio
Poprawka literówki + odpowiedź do poszkodowanego
Link to post
Share on other sites

@Wizio

Wybaczam, ale postaraj się zdobyć argumenty jakieś oprócz bo tak sądzę i nie spamić w temacie, dziękuję.

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Wizio napisał:

Najmocniej przepraszam. Postaram się powściągnąć swój niewyparzony język.

Rozumiem, emocje czasami wkradają się tam gdzie nie powinno ich być. Trzymaj się, mój ulubiony administratorze.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie ban może zostać nawet przedłużony i może podciągnięty pod bana na forum, to samo dla kolegów. Scrubsy jedyne w czym są dobre to granie innym na nerwach i wypominanie regulaminu, którego sami nie przestrzegają. Ani nic ciekawego nie wnoszą na serwer, ani nie pomagają przy jego rozwoju, po prostu sobie żyją i próbują być cool kidami na podwórku, tylko coś im to nie wychodzi, gdzie reszcie społeczności nie podoba się ich zachowanie i ciągłe problemy jakie sprawiają. Przypominam nie tak dawną sytuacje z mateło, gdzie laki musiał się bawić w wycinanie narośli jaką był mateło z ciała pacjenta, którym jest serwer TTT. Jedną z przyczyn czemu musiał to robić, był brak podjęcia wcześniejszych środków zapobiegających, przez co ta narośl miała wolną rękę do rozpanoszenia się po organizmie pacjenta. Nie chciałbym, żeby sytuacja się powtórzyła, ale widzę admini nie dają sobie dwa razy w kaszę dmuchać i poleciał banik (dodam, że na szczęście społeczności). A i jeszcze, zuris zapomniałeś kropki w drugim poście. 

Edited by Sir. Danken Lore
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz to dawaj skargę czy coś, bo przez 4 lata bana za trolling nie dostałem, a nagle każdy z tym wyjeżdża. Dostałem bana nieuzasadnionego za revenge rdm, którego tam nie było z powodu widzimisię admina. Argumenty tak potężne, że ich aż brak. Wiem, że należysz do grupy osób myślących inaczej, ale ukazywać tego otwarcie nie musisz, eh

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...