Jump to content
Lajter

[TTT] Podanie o Operatora - Lighter

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). 18
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. https://steamcommunity.com/id/ziqqoo 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Byłem operatorem na serwerze StrefaGierComPL TTT przez jakieś parę miesięcy, lecz niestety straciłem ową rangę przez nieaktywność spowodowaną sprawami prywatnymi. Znam wszystkie komendy i gram na tym serwerze od 5 lat.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Chciałem złożyć te podanie już od dłuższego czasu, lecz nigdy nie miałem wystarczająco czasu do poświęcenia by pomóc strzec serwera przed ludźmi, którzy łamią zasady. Teraz ten czas posiadam i moim zdaniem jestem gotowy na operatorowanie. Ostatnimi czasy, gdy zacząłem grać na serwerze zobaczyłem czasami też brak aktywności administracji bądź operatorów. Możliwe, że był to przypadek ale na serwerach chwilami panował chaos, którego nikt nie mógł ogarnąć. Obiecuję wzmocnić ochronę przed trollami i podwyższenie poziomu słowa "administrator" na tym serwerze. Dziękuje za uwagę.
6. (patrz Zasady).

pozdrawiam, bartek :)

Link to post
Share on other sites

Witam, gram na serwerze stredy od mniej więcej 10 miesięcy. Gracz Lighter pokazał mi serwer ze strony, której nigdy wcześniej nie widziałem. Dodam jeszcze, że podczas pierwszych miesięcy adminowania to ON mi pomógł opanować podstawowe komendy i zasady, co potwierdza, że jego miejsce jest właśnie w administracji.
zdecydowanie 

                                                                                    JESTEM NA TAK

 

Link to post
Share on other sites

Dziwne, że chciałbyś wzmocnić obronę przed graczami swojego pokroju. 

 

Szczerze trochę mi Ciebie szkoda. Te kilka lat temu, gdy jeszcze posiadałeś uprawnienia na serwerze, byłeś w porządku człowiekiem, który niczym nie przypominał tego co stało się z nim teraz. Nie nadajesz się na stanowisko operatora z takim zachowaniem. Na nie.

Edited by Wizio
Link to post
Share on other sites

Nie ukrywając, jest to mój dobry kolega. Może będę trochę nieobiektywny, ale co zrobić? W końcu jestem człowiekiem.

Lighter to mądry, zdrowy jak ryba człowiek, były operator/administrator. Zabawny, przystojny, nietuzinkowy, dobrze wychowany. Praktycznie nie słychać przeklinania z jego strony. Pomaga ludziom, objaśnia komendy, bezkonfliktowy. Myślę, że większe uprawnienia pomogą mu w walce z degeneratami (oprócz upominania ich będzie mógł coś zrobić!).

Na tak.

Link to post
Share on other sites

Niestety prawdą jest to, że Zuris przeszadza. Nie jestem aż tak świetną osobą. Przekleństwa nie kontrolowanie wkradają mi się między słowa a zachowanie zdecydowanie mógłbym poprawić. Lecz totalnie zgadzam się z określeniem "nietuznikowość" na mój temat.
Dziękuje za odpowiedź, kolego.

Link to post
Share on other sites

Lighter to stały gracz TTT, wydaje mi się że to bardzo dobry pomysł aby przyjąć go na operatora ponieważ zna zasady oraz jest naprawdę miły i pomocny.

Jednym z powodów dla których będzie dobrym opem to to że potrafi dobrze ocenić sytuację bo gra od dawna dlatego jest doświadczony  w trybie i wie jak postępować.

Link to post
Share on other sites

W tym momencie rozmawiam z moimi znajomymi na temat zaistniałej sytuacji. Jeśli ktoś z nich postanowił dać głos na "tak" w podaniu nie jest to rezultat mojego "namawiania" ich do zrobienia tego, a ich /może przez to że mnie lubią/ zdanie. Przepraszam jeśli sprawiam złe wrażenie ale zamierzam poważnie podejść do /mam nadzieje/ danej mi w przyszłości rangi.

 

pozdrawiam, ten zły

 

edit

CZYŻBY PRZYPADKIEM KAZALES SWOIM ZNAJOMYM DAC LAJKI NA SWOIM POSCIE? : O

TqYelI.jpg

Edited by Lajter
Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Kare said:

Jestem zaskoczony, jak bardzo przemyślane jest to podanie. Zgadzam się, że obecna administracja potrzebuje zmiany i odbudowy, aby była lepsza, uczciwsza i bardziej odpowiadała potrzebom graczy na serwerze.

Zgadzam się, potrzeba tutaj prawa, a nawet i sprawiedliwości, aby zarówno poszkodowane osoby, jak i kryminaliści zawsze mogli być uczciwie sądzone za swoje akcje przez niezależnych i dobrze wybranych administratorów.

 

Spoiler

Dla tych którzy o mnie nigdy nie słyszeli - tak, jestem tutaj przez przypadek, zgubiłem się skręcając w prawo w A11.

 

Link to post
Share on other sites

Zacznę może od tych najkrótszych rzeczy, stopniowo przechodząc w coraz ważniejsze kwestie.

>Pierwszy kwietnia, był od momentu napisania tego tematu cztery dni temu, trochę się z kolegami spóźniłeś jeśli chcieliście zrobić śmiecho drame na forum.
>Użytkownik nie spełnia drugiego przykazania podanym w "Wzór podania o administratora." A mianowicie

Cytat

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

No, chyba że definicja regularnego grania przez miesiąc się zmieniła na "Nie będę grał przez parę miesięcy, ale jak wejdę na serwer przez 2-3 dni w ciągu jednego miesiąca nikt nie zauważy.

>Trzecia kwestia. (*cracks nuckles) Lighter jest tak bardzo poważną osobą, że naprawdę mam problem z powiedzeniem, czy to podanie jest na serio, czy tylko swoimi rytuałami głupoty próbuje jak to scrubsy (Nie obraza, tylko nazwa pseudo grupy, w której występuje UWAGA kolesiostwo tak tępione przez lightera) mają już w zwyczaju, napsuć innym krwi, bo hur dur czerpiemy z tego przyjemność i satysfakcję. Ego rośnie, fun z denerwowania innych także. Robicie sobie przerwę, wracacie na serwer, zuris dostaje bana, bezsporny gaga, lighter piszę śmiecho podanie. Obraz waszej grupy przedstawia się jak widać bardzo dobrze. Jak to wygląda dokładniej z mojej perspektywy? Prowokujecie całe mrowisko osób, które najzwyczajniej w świecie powoli ma dość waszego szczeniackiego zachowania i niepotrzebnych prowokacji. Przypomnę także nie tak dawny incydent z nagonką na mnie, gdzie przyczyniliście się de facto do podzielenia serwera na dwie części. Obgadywanko, obrzucanie innej osoby gównem (oczywiście nie w twarz, bo rozwiązanie sprawy od frontu byłoby jak na was zbyt dorosłe) i nakręcanie innych graczy by przyłączyli się do waszego smutnego ruchu oporu przeciw złemu tyranowi jakim przecież byłem ja. Na koniec pragnę tylko zauważyć, że osoby wypowiadające się w ostatnich dniach na forum na wasz temat to:

-Scrubsy

-ludzie którzy mają was dość

-randomy, których na serwerze nie widziałem już od paru dobrych miesięcy (no hard feelings bruhs). 

 

Podsumowanko, yay!

Lighter to w filmach ta postać, która śmierdzi shady biznesem i pochodzi z jakiejś szajki freelancerów, działających nielegalnie pod ziemią. Osoba pochodząca z grupy, która znana jest jako zbiorowisko najzwyczajniej w świecie trolli internetowych, nie powinna mieć wstępu na serwer, a co dopiero permisji. Jak dla mnie mogliście zostać w tej krainie rdzy i tam psuć innym zabawę z rozgrywki. Mocne NIE.

 

Pamiętacie Mateło? Mateło x 3=Zuris, lighter, bezsporny. Quick maths

 

To tyle

Mam nadzieję, że widzimy się ostatni raz

Serwerowa tyrania

 

 

Edited by Sir. Danken Lore
Zmiana treści
Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie fakt, dlaczego wypowiadają się gracze nieaktywni, nie mówię oczywiście o każdym ale jednak paru graczy już z parę lat nie widziałem i nie wiem dlaczego wypowiadają się o dzisiejszej administracji negatywie.

 

Ciekawe jest także że w ciągu 2 godzin aż tyle osób się wypowiedziało pozytywnie, namawianie?? nieee.... 

 

Zobaczyłem też twoje ostanie obecności na gametrackerze (nikt "lighter"), okazuje się że wciągu miesiąca zagrałeś tylko 5 razy, ja myślałem że podania można pisać po np 30 dniach aktywności a nie pograsz 5 dni i już.

"2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora."

 

 

Oczywiste NIE

 

 

 

 

Edited by edzio72
Link to post
Share on other sites

Oczywiście że na NIE. Typowy troll internetowy który wbije raz na jakiś czas na serwer powyzywać się z ludźmi a jak on i jego przyjaciele dostaną po gagu to wyzywają administracje że przecież nic nie zrobili i to jest niesprawiedliwe po czym wychodzą z serwera.

Link to post
Share on other sites

Poważny, wykształcony i z wieloletnim doświadczeniem gracz Strefy, Miły, pomocny, dobro ludzi grających na serwerze jest dla niego ważniejsze niż egoistyczne wybryki niektórych trollujących graczy. Widać, że budował swoją reputację na serwerze wytrwale i nigdy nikomu nie zawinił, a gdy już zdarzały mu się gorsze dni z pokorą przepraszał i zawsze, ale to zawsze poprawiał się w oczach nawet najbardziej zagorzałych wrogów. Bardziej perfekcyjnej istoty na stanowisko administratora trzeba ze świecą szukać, a gdyby kiedyś postanowił spróbować swoich sił w polskiej polityce, a być może nawet międzynarodowej, stałbym za nim i wspierał w najczarniejszych momentach kampanii. To, że nie jest prezydentem Polski, jest spowodowane jedynie jego dobrodusznością i pokorą, on sam postanowił poprawić sytuację na tej serwerowni i jeżeli dacie mu szansę, być może wzniesie was na szeregi najlepszych serwerów w Polsce, a być może nawet w Ukrainie. Osoba o której pisze jest oczywiście Dnciak i proszę go jak najszybciej znowu przyjąć w szeregi administracji. Jeśli chodzi o Bartka, to X D.

Link to post
Share on other sites

Jestem na NIE jak większość osób wspominała troll, rzadko wbija na serwer. Pomimo wieku i doświadczenia nie potrzebny jest w administracji troll.

Edited by Ślepy Kruk
Link to post
Share on other sites

Dzień dobry.

Decyzją administracji podanie zostało odrzucone.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...