Jump to content
Sign in to follow this  
Angel1234

[skarga] Laki

Recommended Posts

Posted (edited)
[b]1. Nick osoby oskarżonej: [/b] Laki
[b]2. Steam ID osoby oskarżonej: [/b] STEAM_0:1:9509832
[b]3. Przybliżona data zajścia: [/b] 07.04.2019 godzina: około 14
[b]4. Nazwa mapy: [/b] ttt_dolls
[b]5. Opis sytuacji: [/b] Po tym jak Laki dał kosa na gracza, który okazał się innocentem, postanowiłem go zabić co też zrobiłem.
 Zabójstwo było zgodne z regulaminem "Rozgrywka - Punkt 5". Tłumaczenie Lakiemu, aby sprawdził regulamin, nie pomogło. Na swoją obronę powiedział,
 że skonsultował się z trzema adminami i uznali niby, że zasługuję na slaya. Laki dał mi slaya dopiero wtedy, gdy mapa się zmieniła i dlatego też straciłem
 dostęp do logów z tej sytuacji. Slay nie miał podanego powodu. Zacząłem dalej się bronić regulaminem i wysłałem mu w cytacie punkt 5 regulaminu i gdy
 dostrzegł, że nie ma racji zostałem zgagowany oraz zmutowany.
[b]6. Coś od siebie: [/b] Gram w ttt od 6 latu i nigdy nie spotkałem się z takim administratorem. 
Jeżeli nie chcecie się trzymać regulaminu to po co go ktokolwiek napisał? 

Zasady, które złamał wasz administrator:
Administrator powinien dawać przykład dobrego zachowania.
Administrator ma zakaz nadużywania władzy.
Administrator to obowiązek, a nie przywilej.+ 
W momencie zabójstwa niewinnego z powodu fałszywego kosa wina spoczywa na osobie, która go wydała. 

Edited by Arczi
Poprawa tytułu

Posted (edited)

Sytuacja wyglądała tak:

Graliśmy dollsy, bylem afk chwile bo konczylem mecz w heartstonie, ale caly czas mialem pod kątem oka monitor.

jakiś gracz X zaczął do mnie (innocenta) strzelać z tec9 , wiec odlozylem szybko telefon na bok, dalem na niego kosa, zabilem, sprawdzilem cialo, upewniłem się że nikogo nie ma wkoło mnie- co by ktoś potwierdził moją wersję, po czym wyjaśnilem na mikrofonie że dałem kosa na typa który był inno, bo próbował mnie zabić na afku, mam 30 hp, i ogólnie niefajnie.

po około minucie roamowania mapy podchodzi do mnie w/w gracz, i mnie zabija.

Napisalem na niego reporta żeby wyjaśnił mi dlaczego mnie zabił- napisał mniej więcej DALES FEJK KOSA WIĘC MIALEM PRAWO.

No spoko, podtrzymałem reporta bo nadal czułem że coś mi tu nie gra, ale go nie sprawdzałem przez resztę mapy.

W/w gracz widząc że report nie został wybaczony przez reszte rund dollsów podniecał się że mial prawo mnie zabić, że 5 punkt regulaminu więc elo, i ze administrator nie zna regulaminu. Szczególnie to ostatnie powtarzał notorycznie i wręcz upierdliwie, przez co dostał ode mnie pierwsze ostrzeżenie, że jak nie przestanie jęczeć na serwerze to zostanie wyciszony. Serwer to nie miejsce na robienie gównoburzy i psucie zabawy innym.

Oczywiście gracz nie wzial sobie ani troszkę do siebie moich ostrzeżeń i dalej notorycznie jęczał o to że nie wybaczyłem mu (nadal niesprawdzonego) reporta.

Następna mapa ciągnęła się tym samym- dalej gadal o piątym punkcie regulaminu, i podniecał się faktem że nic mu nie mogę zrobić.

W akcie zwątpienia całą sytuacją skonsultowałem się z czterema administratorami- Arczim, Analem, Gerardem i Krecikiem, oraz jednym byłym administratorem.

Czwórka z piątki wyżej wymienionych administratorów stwiedziła, że zabijającemu slay się należy.

W związku z tym faktem, drugim że zaraz druga mapa się kończy, trzecim że gracz był wyjątkowo upierdliwy i notorycznie robił kwas na serwerze, oraz czwartym- że nie było żadnego innego administratora który mógłby zadecydować o karze- po konsultacji z administratorami wymierzyłem jednego slaya.

Po tej sytuacji smęty i jęki nasiliły się kilkukrotnie.

Gracz został znowu KILKUKROTNIE poinformowany o tym że jeżeli nie zaprzestanie robienia awantury na serwerze zostanie wyciszony.

Jak też łatwo jest się domyślić- nie zaprzestał.

image.png.836dee416a823cd08d15d146b3448cca.png

Zastosowałem więc kare w postaci GAGA. To z kolei nie przyniosło żadnego efektu gdyż takowa kara tylko nasiliła spam na czacie.

W związku z powyższym zdecydowalem sie zastosować też MUTE.

Od tamtego momentu zaczął się spam na psayu w moją stronę, znowu z tym samym.

Resztkami cierpliwości starałem się wyjaśnić graczowi że decyzja zostala podjęta po konsultacji z czterema osobami postawionymi wyżej ode mnie.

To też nie przyniosło żadnego skutku.

Gracz stwierdził że został wyciszony bo nie potrafie z nim wygrać argumentami:

image.png.fd28e332835363821309b5874b9fb380.png

Następnie w akcie irytacji zlałem go tekstem "pisz odwołanie na forum"

-kazał mi spierdalać  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejny krok to domaganie się ode mnie unmute i ungaga. Stwierdziłem że mogę go odmutować, jeśli zapewni mnie, że nie będzie tej sprawy roztrząsał więcej na serwerze:

image.png.ae696d100e55fc08e4dfddff79808730.png

W międzyczasie oczywiście leciały w moją strone wyzwiska, prowokacje, i cala masa zbędnych tekstów które ignorowałem.

Taki człowiek wypowiada się o dawaniu przykładu dobrego zachowania ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

Edited by Laki
zmiana słowa z ban na slay

To, że był innocentem i mówiłeś, że on cię zaatakował nie znaczy, że nie mogłeś być traitorem, więc moje zabójstwo na tobie było zgodne z regulaminem a twój slay niesłuszny. To, że cię zwyzywałem nie ma dla mnie znaczenia. Chciałem pokazać to jak ty adminujesz i przestrzegasz regulaminu. To, że ja cię zwyzywałem nie umniejsza twojej winy. To ty byłeś punktem zapalnym w tej sytuacji, chociaż dokładnie znasz regulamin jako admin no chyba, że nie znasz to nie wiem dlaczego cię przyjęli. Jestem człowiekiem nerwowym i gdy wiem, że ktoś nie ma racji przy czym jeszcze wykorzystuje swoją rangę powiem mu co o nim myślę. Jeżeli ty zgrywasz głupa i niewidomego wtedy, gdy są przedstawiane tobie porządne argumenty to zostaje tylko mi zwyzywać ciebie. Slay był za to, że cię zabiłem w twojej opinii niesłusznie a nie za to co działo się potem, czyli z powodu zwyzywania ciebie. 

Nie masz chyba świadomości że za podejście i wyzwiska jakie zaprezentowałeś podczas twojej wizyty na serwerze każdy inny administrator pożegnałby sie z ładnym banikiem na dłuuuuuuuugo.

Podziwiam jednak że pomimo wiochy jaką zaprezentowałeś masz na tyle śmiałości żeby jeszcze lecieć ze skargą na forum.

Moje doświadczenie w grze pozwala wywnioskować, że traitorzy potrafią manipulować faktami. Jak administratorzy przeczą swojemu regulaminowi to ich sprawa. Za zwyzywanie ciebie przepraszam, ale za to, że ty nie znasz regulaminu i próbujesz coś w mówić graczom to ty powinieneś przeprosić. Gdy takie sytuacje będą się powtarzać to tylko wskazówka dla twoich kolegów z administracji, że trzeba ci twoją rangę zabrać. Mam wyjebane jajca. Chcesz teraz wmówić, że to ja nie mam racji, ponieważ cię zwyzywałem i chcesz odwrócić uwagę od tego co ty zrobiłeś.

Zwyzywałem cię raz "zjebany jesteś", więc nie wyolbrzymiaj tego. Co mnie ban na serwerze ttt? Do czego ty dążysz? Możesz mi dać bana za zwyzywanie ciebie, ale mi to wisi. Chcę tylko, aby ludzie zobaczyli jak ty zabierasz się do twojego "obowiązku" adminowania. 

Posted (edited)

Skoro nie zamierzasz już grać na serwerze z taką administracją, to dlaczego marnujesz swój czas i zamiast szukać lepszego serwera to piszesz jakąś durną skargę? Jak już wyraziłem się wcześniej, płakanie o jednego slaya/RDM kiedy jesteś innocentem jest po prostu śmieszne. Dla mnie skarga do zamkniecia.

Edited by Tácõ

Piąty punkt regulaminu mowi jedynie że:

W momencie zabójstwa niewinnego z powodu fałszywego kosa wina spoczywa na osobie, która go wydała. Wydawanie kosów i celowe nie zabijanie takich osób uznawane jest za trollowanie.

Oznacza to jedynie, że w wypadku zostania zabitym przez fałszywego kosa slay idzie na osobe która go wydała, a nie na tą która go wykonała.

Mój kos na innocenta nie był fałszywy, gdyż strzelanie do afka jest jednym z najbardziej zasadnych powodów do rzucenia takowego na strzelającego.

Próbowałem ci to wytłumaczyć podczas gry, ale oczywiście buzia ci sie nie zamykała i nie dałeś sobie dojść do słowa.

Laki a ja mam dostęp do wizji na każdego innego gracza? Nie. Mogłem tylko kierować się twoim niesłusznym kosem i tym co mówisz. Skąd miałem mieć pewność, że tak było? Mogłem cię zabić i taką decyzję podjąłem. Jak wcześniej mówiłeś nie miałeś świadków, którzy mogliby to potwierdzić. Równie dobrze mogłeś być traitorem i mówić nam taką sytuacje. 

W takim wypadku to tylko zabójstwo za podejrzenia.

Posted (edited)

Taco to gdzie ja marnuje swój czas to mój wybór. Może to robię dla dobra ogółu, by tacy administratorzy nie występowali?

Gdzie miałem mieć podejrzenia jak to był fakt, że go zabiłeś? To wystarczający powód. 

Edited by Angel1234

Oh boi, another one of those kind of people. Zabijasz kogoś, bo mógł być traitorem, hmmmmm. To czemu nie zabijesz każdego na mapie? W końcu każdy gracz na serwerze, poza dete, jest potencjalnym traitorem i zagrożeniem dla Ciebie. Czemu oni sobie mogą łazić i żyć bezkarnie, ale gracz który jest po bliskim spotkaniu z retardem, o którym w dodatku poinformował wszystkich już nie? I wonder. Polecam także na przyszłość samemu przestrzegać regulaminu jeśli masz zamiar pokazać jaki to nie jesteś inteligentny i lepszy wypominając złej administracji pojedynczych punktów przez X ilość rund, bo masz (absolutny brak racji) jak to sam napisałeś jakieś problemy z nerwami. Jak też sam napisałeś, nie masz zamiaru grać na serwerze z taką okropną administracją, więc o co tyle zachodu skoro nie chcesz już tu grać?

2 minuty temu, Sir. Danken Lore napisał:

Jak też sam napisałeś, nie masz zamiaru grać na serwerze z taką okropną administracją, więc o co tyle zachodu skoro nie chcesz już tu grać?

Aby pokzać innym jaka ta administracja jest zła i niedobra. Przecie wiadomo, że każdy nowy gracz pierwsze co robi to wbija na forum i czyta skargi.

Idąc twoim tokiem myślenia to nie zabijajmy nikogo, bo przecież każdy mógł się pomylić i dać kosa na innocenta. KOS zawsze tak dział, dałeś na innocenta - można cię za to zabić. To, że akurat było tak a nie inaczej nie mówi o każdej sytuacji tego typu. Absolutny brak racji? xd. To, że mogłem go zabić jest pewne i akceptowalne przez zasady. Tak zabójstwo pod podstawą taką, że zabił innocenta jest poprawne i mogłem i każdy może tak robić. Zawsze tak było na każdym serwerze ttt na tym też. Wiele graczy zabija z tego powodu i jest to akceptowalne przez wszystkich, lecz teraz sytuacja dotyczy admina. Admin nigdy się nie myli przecież xd. 

Nie chcecie nic z tym zrobić to wasza sprawa administracjo. Ziomki przede wszystkim. Przecież nie zabierzecie rangi swojemu kumpelowi. 

Nie rozumiem czegoś. Wyskoczyłeś na serwer jak filip z konopii, nikt o tobie nie słyszał ani nikt cie nie zna, i ty nam narzucasz styl grania na serwerze, oraz to co można a czego nie? Nie ośmieszaj się proszę. Każdy serwer ma swoje podejście do różnych kwestii, oraz niepisany regulamin którym kieruje się w sprawach bardziej błachych- tak jak ta. Z pełnią szacunku ale większe prawo do mówienia co nam wolno a czego nie mają permbanowani stali gracze serwera, niż pierwszy losowy gracz ktory dopiero co się pojawił.

Jak wchodzisz komuś do domu to też zjebujesz go że klape od kibla się zamyka, a syf z przedpokoju zamiata?

Twoje zachowanie jest co najmniej nie na miejscu.

Jak ktoś daje kosa na innocenta i sam go wykona to on traci karmę. Wtedy powinieneś obserwować czy dalej daje KOSY i zabija, czy to był jeden KOS przypadkowy (Detektyw może zaznaczyć podejrzany).

Skoro jesteś tak doświadczonym graczem, to powinieneś wiedzieć,że bardzo często dochodzi do rdmów na osobach afczących, po wytłumaczeniu na voice od oskarżonego mogłeś ustawić sobie na TABie ów gracza jako unikaj i mieć na niego oko podczas tej rundy. Jego życie wynosiło zaledwie 30punktów,więc zabiłbyś go zapewne bez problemu skoro jesteś aż tak DOŚWIADCZONY.  Oskarżony wszystko Ci wyjaśnił podczas rundy, więc slay jak najbardziej słuszny moim zdaniem. Swoją drogą jeśli uważasz,że ranga zostałaby odebrana za jednego "niewłaściwego" slayia to masz do tego bardzo ciekawe podejście. 

Posted (edited)

Stwierdzam u Ciebie demencję. Pakujesz się tu ze swoimi brudnymi buciorami i mówisz gospodarzom, żeby posprzątali podłogę, bo jest brudno i żeby przy okazji wyczyścili Ci buty. Z tego co widzę, pacjent jest nastawiony na bycie troublemakerem i robienie burdelu, bo ma swoje małe delusions. Jak dla mnie, Laki powinien spędzić 5 minut w kąciku wstydu, zastanowić się na swoim zachowaniem i nie dawać już tak łagodnych kar takim trudnym przypadkom jak wcześniej wspomniany pacjent, bo to aż w oczy szczypie. (Oczywiście, no hard feelings laki).

Edited by Sir. Danken Lore

Miałem wystarczająco dużo karmy, aby zabić Lakiego, więc zrobiłem to, aby się upewnić. Wyjaśnienie "afczyłem strzelał do mnie" nie jest jak dla mnie wystarczające i to tylko moja decyzja, że go zabiłem. Sir. Danken Lore ja obraziłem Lakiego pod wpływem emocji za co przeprosiłem, a teraz ty sam wtrącasz się, wyzywasz mnie chociaż nawet nie byłeś przy tej sytuacji. Grałem pod wieloma nickami na wielu serwerach, więc nie jest to pierwszy raz kiedy wszedłem na ten serwer. Nie narzucam nikomu swojego stylu gry, ale jeżeli jakieś zasady dotyczą graczy to tak samo admini powinni ich przestrzegać, gdy uczestniczą w rozgrywce. Demencję? Dlaczego piszesz jakby moje wyzwiska zaczęły się w czasie tej sytuacji. Zwyzywałem go dopiero wtedy kiedy nadużył swojej rangi przy czym nawet nie patrzył na to co napisałem. Chyba każdego gracza powinniście traktować tak samo, co nie? Wiem jak wygląda rozgrywka na tym serwerze i na innych. 

Posted (edited)
1 hour ago, Laki said:

Nie rozumiem czegoś. Wyskoczyłeś na serwer jak filip z konopii, nikt o tobie nie słyszał ani nikt cie nie zna, i ty nam narzucasz styl grania na serwerze, oraz to co można a czego nie? Nie ośmieszaj się proszę. Każdy serwer ma swoje podejście do różnych kwestii, oraz niepisany regulamin którym kieruje się w sprawach bardziej błachych- tak jak ta. Z pełnią szacunku ale większe prawo do mówienia co nam wolno a czego nie mają permbanowani stali gracze serwera, niż pierwszy losowy gracz ktory dopiero co się pojawił.

Jak wchodzisz komuś do domu to też zjebujesz go że klape od kibla się zamyka, a syf z przedpokoju zamiata?

Twoje zachowanie jest co najmniej nie na miejscu. 

Fuck off. Ja też kiedyś byłem randomem, ale na samym początku została wprowadzona zasada, że można zabijać za zabicie innocenta, a to było 2 lata temu. Może tego nie wiedział, ale pomijając ten fakt, zabijanie innocentów jest czysto z zasad gry wskazujące na fakt, iż morderca jest T. Więc JEDNYM twoim argumentem jest fakt, że koleś jest nowy. Więc może powstrzymaj swój język i użyj kiedyś mózgu?

1 hour ago, kreciq198 said:

Skoro jesteś tak doświadczonym graczem, to powinieneś wiedzieć,że bardzo często dochodzi do rdmów na osobach afczących, po wytłumaczeniu na voice od oskarżonego mogłeś ustawić sobie na TABie ów gracza jako unikaj i mieć na niego oko podczas tej rundy. Jego życie wynosiło zaledwie 30punktów,więc zabiłbyś go zapewne bez problemu skoro jesteś aż tak DOŚWIADCZONY.  Oskarżony wszystko Ci wyjaśnił podczas rundy, więc slay jak najbardziej słuszny moim zdaniem. Swoją drogą jeśli uważasz,że ranga zostałaby odebrana za jednego "niewłaściwego" slayia to masz do tego bardzo ciekawe podejście.  

Wina jest po stronie gościa który strzelał do afk-a, nie Angel1234, który zabił kogoś kto ZABIŁ innocenta. Nigdy nie słyszałem, że zabicie innocenta może zostać wytłumaczone jeśli nie jesteś detektywem, ty zapewne też nie, ale musisz bronić swoich kolegów. I know.

1 hour ago, Sir. Danken Lore said:

Stwierdzam u Ciebie demencję. Pakujesz się tu ze swoimi brudnymi buciorami i mówisz gospodarzą, żeby posprzątali podłogę, bo jest brudno i żeby przy okazji wyczyścili Ci buty. Z tego co widzę, pacjent jest nastawiony na bycie troublemakerem i robienie burdelu, bo ma swoje małe delusions. Jak dla mnie, Laki powinien spędzić 5 minut w kąciku wstydu, zastanowić się na swoim zachowaniem i nie dawać już tak łagodnych kar takim trudnym przypadkom jak wcześniej wspomniany pacjent, bo to aż w oczy szczypie. (Oczywiście, no hard feelings laki).

I ma, cholibka, rację, bo cały ten slay, gag i cała reszta jest bezpodstawna - jedyna podstawa to fakt, że moderator poczuł się urażony bo ktoś go zabił - najs.

EDIT: gag może faktycznie się należał :)

Edited by wad321

Ja wiem, że można sobie śmieszkować o poziomie serwera, ale że nie można zabijać ludzi za to, że zastrzelili niewinnego to dla mnie nowość. Od początku istnienia tego trybu bazował on na kłamaniu, a tutaj grupa osób wykłóca się, że powinno się w ciemno uwierzyć komuś na słowo. Gorące oklaski dla tej grupy osób, które naprawdę w to wierzą - to wy jesteście elitą tego serwera. Wychodzi na to, że można bezkarnie kogoś zabić, powiedzieć, że do ciebie strzelał i nikt nie ma prawa cię ruszyć - inaczej slay. Jestem ciekaw, czy w praktyce tak to teraz wygląda, szczególnie jak administracja sprawdza reporty na siebie nawzajem.

Facet nigdy nie zasłużył sobie na slay'a, jego późniejsza reakcja była przesadzona i tutaj nie można się już kłócić z gagiem/mutem. Nawet ban by mnie nie zaskoczył przy tej reakcji. Cała sytuacja wyszła jednak z pojedynczego slay'a za całkowicie uzasadnienie zastrzelenie innego gracza, który akurat okazał się administratorem.

PS: Czytajcie swoje posty zanim je wrzucacie, bo skończycie jak @Sir. Danken LoresRqBNJU.png

Tak jak wspomniał @Kare i @wad321- ten slay nie powinien mieć miejsca. W trybie, który ma opierać się na kłamaniu można nie uwierzyć drugiej osobie, a nawet wręcz jest zalecana ostrożność wobec dosłownie każdego. Bez znaczenia czy ktoś jest graczem czy administratorem. Administracja nie powinna również sprawdzać swoich zgłoszeń lub zgłoszeń na siebie. Tym razem obejdzie się bez żadnych kar dla Lakiego- został źle nakierowany przez @AnalWake, @Gerard aka Max Paynei @kreciq198. Proszę tę ostatnią trójkę o napisanie mi w prywatnej wiadomości waszego toku myślenia w tej sprawie. Temat zamykam.

Po przedyskutowaniu tej sprawy z paroma osobami widocznie bardziej świadomymi ode mnie też udało mi się dość do kilku konkluzji. Muszę przyznać się do błędu i przeprosić za niesłusznie wymierzonego slaya. Nie wiem co było tego powodem- Gorszy dzień, może jakaś nagromadzona irytacja czy po prostu zaćmienie logiki myślenia. Trudno określić.

Mimo wszystko biję sie w pierś i mam nadzieję, że ta sytuacja nauczy mnie wystarczająco, żeby podobny incydent nie miał więcej miejsca z mojej strony.

Nadal jednak wyznaję wiare w zasadność mute i gaga. Robienie burzy na serwerze nie służy nikomu, podburzanie gracze i psucie im rozgrywki nie ma racji bytu na serwerze. Od rozwiązywania sporów jest forum. Mam nadzieję że to zrozumiałeś- w takim wypadku oboje wyciągneliśmy cenną lekcję z tego przedstawienia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this