Jump to content
Rothen

[Plac Zabaw] Rothen

Recommended Posts

1. Wiek: 16 lat

2. Kontakt e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:198121884     https://steamcommunity.com/profiles/76561198356509497/

4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=198

5. Coś o sobie: Siemka! Jestem Kacper i pochodzę z województwa Górno Śląskiego. Interesuje się grami komputerowymi, jeżdżeniu na deskorolce, ale najbardziej muzyką. W wolnym czasie (którego jest dużo) mogę słuchać muzyki ciągle. Na placu gram już prawie dwa lata a zaglądam na niego codziennie po kilka godzin. Chcę zostać administratorem placu zabaw, ponieważ mam na to mnóstwo czasu co równa się ze strzeżeniem porządku na naszym kochanym serwerze. 

Na serwerze nie udziela się zbyt dużo a szczególnie na chacie głosowym, lecz grałem z nim parę matchmakingów i wiem że chłop jest ogarnięty i nie kieruję się z reguły emocjami. Jestem bardziej na TAK niż na NIE, lecz wstrzymam się póki co z decyzją i wrócę tu za kilka dni :) Najważniejsze jest abyś udzielał się na serwerze (voice chat) i na forum a wtedy nie będę miał wątpliwości co do ciebie :)

Znam @Rothen już prawie cztery lata i jestem w stanie stwierdzić, że jest on naprawdę ogarniętym typem. Nieraz gdy chciałem zrobić coś głupiego Kacper wybijał mi to z głowy.
Pomimo, iż zbytnio nie udziela się na czacie głosowym, to na tekstowym niejeden raz zwracał uwagę osobom łamiącym regulamin. Obiecał mi, że od dnia dzisiejszego będzie częściej udzielał się na czacie głosowym (Kacper nigdy nie łamie obietnic). Co do jego aktywności to widzę go na serwerze praktycznie codziennie :D

Podsumowując jestem na TAK  ;D

P.S
Rok temu, Rothen powiedział  mi, że chciałby zostać administratorem, ale jest jeszcze za młody. Po czym rzekł, że nie może doczekać się dnia w którym będzie miał już te 16 lat i zdarzy się okazja na zostanie adminem wspaniałego serwera, na którym spędza tak dużo czasu.

Ja tak samo jak @pomidor™ nie znam zbytnio twojego głosu. Jeśli zależy Ci na adminie to pokaz że chcesz go dostać. Zacznij się częściej odzywać, udzielać się. Na serwerze widuje Cię dość często więc raczej problemów z regulaminem nie masz, nie widziałem żebyś był agresywny w stosunku do kogoś co też jest na plus. Póki co niestety na NIE, bo nawet nie wiadomo czy masz te 16 lat, gdyż nie używasz chatu głosowego. Jeśli w najbliższym czasie będziesz aktywniejszy to zobaczymy co z moim głosem.

Pozdrawiam

Posted (edited)

Pare osób upomniało się o mój głos (nie znają głosu). W najbliższym czasie wszystko się poprawi i będę używał czatu głosowego.

Obiecuję 🙂

Edited by Rothen

9 hours ago, Rothen said:

Pare osób upomniało się o mój głos (nie znają głosu). W najbliższym czasie wszystko się poprawi i będę używał czatu głosowego.

Obiecuję 🙂

Znam go długo, nie tylko z Placu, ale też z innych gier. Dobry chłopak, opanowany. Jestem na tak 

Również jak @Jesus znam Kacperka długo i nie tylko z Placu Zabaw. Jest on aktywnym graczem, nigdy nie był karany banem, no i ogólnie jest miły i ogarnięty, ale jak zauwazyli to inni rzadko używa mikrofonu na serwerze. Jeśli będziesz używał mikro częscięj, albo tak jak na teamspeaku, gdzie buzia Ci się nie zamyka :D to nie widzę przeciw wskazań abyś został administratorem Placu Zabaw. Podsumowując jestem na Tak, ale zacznij używać mikrofonu.

Pozdrawiam, Rzuf.

@Rothen na razie w każdej z opinii widać powielający się schemat sugerujący że musisz na serwerze jeszcze trochę pogadać ;) 

Na chwile obecną odrzucam podanie, jak już po dogadujesz się z ludźmi z placyku to zachęcam do założenia następnego.

Guest
This topic is now closed to further replies.