Jump to content
Sign in to follow this  
supp

(skarga) Andy Garcia

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Andy Garcia

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:211317314

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:433711622

4. Przybliżona data zajścia:  11:30-12:00    09.04.19

5. Nazwa mapy: mg_hype2_v3

6. Opis sytuacji: Gracz bezpodstawnie votebanował i namawiał do votebana inne osoby. 

7. Coś od siebie: Cały voteban był skierowany w kierunku Belli ponieważ jak sam Andy Garcia przyznał "Bo jest debilem". Gdy na serwerze pojawiło się więcej osób, Andy Garcia aka Bogus zaczął notorycznie votebanować Belle i namawiał do tego inne obecne wtedy  osoby. Gdy Bella zwrócił się do Nexa o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, admin jedyne co powiedział to "przestań płakać". Takie zachowanie ze strony admina w sytuacji, gdy ktoś na jego oczach nagminnie łamie regulamin i przeszkadza w grze innej osobie jest po prostu żałosne i nieodpowiedzialne. Wracając do Pana Garcii. Ta sytuacja nie jest jedynym przypadkiem, gdy ten oto gracz łamie dokładnie te same punkty regulaminu (tj. 16. Zakazane jest głosowanie o zbanowanie, wyrzucenie lub wyciszenie gracza bez konkretnego powodu., 15. Za namawianie lub sugerowanie innym wyboru mapy, a także użycia komend - voteban, rtv itd., będą wymierzane surowe kary.). Już od dłuższego czasu Pan Andy Garcia czuje się zbyt swobodnie wokół tych dwóch punktów regulaminu i na pewno część osób grających regularnie na serwerze może potwierdzić moje słowa. Podsumowując. Gracz Andy Garcia moim zdaniem zasługuje na karę w postaci bana na określoną przez adminów długość za notorycznie łamanie regulaminu w ten sam sposób. Niestety ale Nex znowu pojawia się w skardze na forum, gdyż podczas całego zajścia jego zachowanie było niedopuszczalnie jak na rangę adminowską i w żaden sposób nie pomógł Belli w tej sytuacji i nawet nie upomniał gracza łamiącego regulamin. Za takie zachowanie wydaje mi się, że powinny zostać wyciągnięte konsekwencje.

sup

Tak Potwierdzam Andy Garcia zaczą namawiać do votebana innych, na mnie podawał fałszywe fakty że podpowiadałem i w dodtaku na mampie de_rats odrazu po wejściu na server dał mi votebana Bez podstawnie "Przepraszam za ortografie"

A więc tak, @supp po pierwsze przy owej sytuacji nie było Cię na serwerze, więc nie wiesz o co tak naprawdę chodziło, a sprawa toczyła się o podpowiadanie po śmierci. Po drugie napisałem to 

34 minuty temu, supp napisał:

Gdy Bella zwrócił się do Nexa o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, admin jedyne co powiedział to "przestań płakać".

, gdyż dostał informację, że obejrzę demko i zobaczę, czy voteban byl bezpodstawny, czy był prawidłowy, a on mimo to pisał mi na pv, żebym coś z nimi zrobił. Nie miałem możliwości sprawdzić, czy był poprawny na serwerze, gdyż nie mam permisji do czatu drużyny przeciwnej.

Po obejrzeniu demka stwierdzam, iż voteban był bezpodstawny, a @BoguS zostanie ukarany, za namawianie i bezpodstawne banowanie gracza @Bella.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this