Jump to content
Sign in to follow this  
paciek09

Skarga

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Adaś

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:126037993

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_1:1:243471722

4. Przybliżona data zajścia:  14;25 - 14;30 11.04.2019

5. Nazwa mapy: mg_mario_course_v1_1

6. Opis sytuacji: Gracz nadużywa admina

Zajście na mapie course mario. Przechodze sobie mapke ,a  szanownemu "adminowi" coś nie pasuje. Mogę robić co chce jeśli jest to zgodne z regulaminem,a wiec moge stać sobie gdzie chce i z jakim modelem postaci chce :). Stojąc sobie tak kolega mnie slapnął po czym padłem. Nie chodzi juz a sam czyn, ze padłem itd, ale gość myśli ze jak ma admina to mu wszystko wolno i jak się kogoś nie lubi można mu robić co się zechce. Wtedy trochę mnie poniosło dostałem muty i większośc serwera mnie zaczęła wyzywac bo wyzwałem admina. I oczywiście bez konsekwencji, bo adminowi to było na ręke. Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje. Pozdrawiam

Mapy typu course chyba są po to, żeby je przechodzić, po co stałeś?

Myślałem, że skarga o 1 freekilla jest żałosna ale to jest jedno wielkie XD. Po 1 to może i Adaś nie powinien cię slapować, lecz sam dobrze wiesz że to było tylko i wyłącznie w celach humorystycznych więc nie miał na myśli tego aby cię zmusić do zmienienia modelu postaci na Rocketa  ( RocketClub<3) . Nie jest również prawdą, że Adaś wyprawia po tym jak dostał admina co tylko mu się zechce bo jeszcze ani razu nie zauważyłem że nadużywa admina (chyba że na mnie XD) Myślę, że ta skarga jest wynikiem czystej niechęci do oskarżonego a wnioskuję to po tym co powiedział po tym jak Adaś dostał admina a mianowicie było to coś w stylu" Ten serwer stacza się coraz bardziej skoro tacy ludzie dostają admina". Do tego dochodzi kwestia twojego późniejszego zachowania czyli namawiania i na chacie i na voice chacie do wpisywania RTV. 

Posted (edited)

Szczerze mówiąc nie sądziłem, że napiszesz na mnie skargę po takim czymś :D Ale jak już tak się stało to się wypowiem. Zacznijmy od tego, że moje zachowanie miało charakter humorystyczny i nie sądziłem, że Cię to w jakiś sposób urazi, ale jak już to przepraszam. Po drugie to stałeś tam już jakiś czas i wydaje mi się, że nie zależało Ci na przechodzeniu tej mapy, a po trzecie to miejsce w którym stałeś nie jest tak daleko od startu mapy, kwestia dojścia tam to 20 sekund, co innego byłoby gdybym "slapnal" Cię przed końcem mapki. Ja bym pogadał bardziej o twoim zachowaniu po całej sytuacji, ale to już inny temat🤐

Edited by Adas

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this