Jump to content

Recommended Posts

1.Wiek (preferowany >= 16).   11

2.Adres e-mail.  > [email protected]

3.Steam ID oraz namiary.   STEAM_0:0:128541194

4.Nie, nigdy nie byłem administratorem ale znam większość komend.

5.Myślę że sporo graczy mnie zna, ponieważ często gram na serwerze, a że są sytuacje gdy nie ma admina/operatora a ktoś wejdzie i rdmuj, Staram się być

miłym i pomocnym graczem, Myśle że się przydam.

Posted (edited)

11 lat ? No jednak trochę za mało.  Do tego argument "jak nie ma admina to bede slayował" już dawno przestał być skuteczny bo slayowanie to nie tylko jedyny obowiązek administracji. W samym podaniu i tak zresztą się nie rozpisałeś a to że grasz na serwerze i inni cie kojarzą nic nie znaczy , musisz angażować się w życie serwera. POTĘŻNNIE

Edited by Don Al Bercikone
Jednak żadnego bana nie było, mój błąd sorry

Wiesz co, normalnie po przeczytaniu twojego wieku byłbym odrazu na nie, ale kojarze cie z serwera, i z tego co pamiętam to potrafisz się zachowywać bardzo dobrze. Nie mialem z tobą nigdy problemow, a i nie pamiętam żeby byly na ciebie jakieś reporty. W takiej sytuacji mogę zrobić wyjątek od swoich przekonań, i w akcie ciekawości być na TAK z zastrzeżeniem rozszerzenia twojego okresu testowego o opiekuna, który rozwiązywałby z tobą reporty, żeby sprawdzić czy jesteś w tej kwestii "kumaty" i czy pomimo młodego wieku masz już rozwinięty kręgosłup moralny i potrafisz rozróżniać zachowania oraz dostosowywać do nich karę.

2 minuty temu, Don Al Bercikone napisał:

11 lat ? No jednak trochę za mało. Z tego co pamiętam to jeszcze nie dawno czytałem twoje odwołanie od bana. Do tego argument "jak nie ma admina to bede slayował" już dawno przestał być skuteczny bo slayowanie to nie tylko jedyny obowiązek administracji. W samym podaniu i tak zresztą się nie rozpisałeś a to że grasz na serwerze i inni cie kojarzą nic nie znaczy , musisz angażować się w życie serwera. POTĘŻNNIE

Yyyy ja nigdy nie miałem bana więc nie wiem o co chodzi

Posted (edited)

O dziwo jestem na Tak.

Pomimo swojego młodego wieku potrafi zachować się lepiej od większości serwera (w tym odemnie... znaczy odemnie gorszy jest tylko Mateo).

Spoiler

MR.Edzio72: LupoFajnie sprawdź reporty.

Edited by edzio72

Witam, przejdę od razu do rzeczy - Nie rozpisałeś się zbytnio, wiek ostro poniżej preferowanego, co jest dużym minusem, ale za to twoje konto nie było banowane, oraz raczej jesteś graczem, który dobrze zna regulamin. Teoretycznie mając 11 lat masz więcej czasu, który możesz poświęcić na serwer, co na pewno jest plusem. Jesteś również dosyć rozpoznawalny. Mimo wszystko niestety jestem na NIE.  Poczekaj jeszcze te chociaż te dwa lata, a wtedy prawdopodobnie zmienię zdanie.

Oczywiście życzę powodzenia.

Posted (edited)

Z tego, co pamiętam to połowa administracji na briczu, w momencie przyjęcia na stanowisko miała 12 lat czy to mentalnie, czy jednak taki był ich faktyczny wiek, więc rok w tę czy w drugą stronę nic nie zmieni. Imo można dać mu szansę, pod warunkiem, który napisał @Laki. Może jeden z nowych kandydatów będzie chciał mu pomóc @Szjdss, @DnCiak?

Edited by PutaMadre

Posted (edited)

Jeżeli ktoś nadzorowałby sposób w jaki Lupo sprawdza reporty i sprawuje porządek na serwerze to jak najbardziej byłbym na Tak. (Popieram pomysł Lakiego)
Minusem jest wiek, lecz jeżeli Lupo rozumie większość spraw odbywających się na serwerze to czemu nie? Można dać mu szansę.

Edited by Snajpero28
Poprawka

Jestem na NIE. Uważam,że 11 lat to zdecydowanie za mało jeżeli preferowany wiek to 16. Po drugie sam punkt 5 jest napisany jakby od niechcenia. Doskonale wiesz,że nie spełniasz wymagania wiekowego, zamiast postarać się pisząc jakiś sensowny powód to Ty piszesz jakieś bzdury. Może nie stwarzasz problemu na serwerze, ale nie uważam by póki co była to funkcja dla Ciebie. 

Witam.

Dziękuję za nominację na to zacne stanowisko niani, @PutaMadre. Jako szczęśliwe małżeństwo, razem z @DnCiak zastanawialiśmy się właśnie nad adopcją.

Jednakże, nie wydaje mi się, aby kandydat był na tyle dojrzały, aby sprawować funkcję operatora (administratora, który ma dostęp do komend z zakładki fun tym bardziej). Nie przyglądałem mu się zbyt blisko, aczkolwiek osoba, która zmieniła o mnie swoje zdanie tylko przez to, że dostała dwa razy granatem wybuchowym wydaje mi się mało wiarygodna. Dochodzi również kwestia tego, że gracze mogą nie traktować poważnie kogoś, kto jest od nich młodszy, szczególnie jeśli różnicą może być nawet dziesięć lat. Aczkolwiek doceniam determinację, która nim kieruje skoro podanie składa już drugi raz.

Niestety muszę być na nie, a szkoda, bo lubię dzieci.

Miłego wieczoru!