Jump to content
edzio72

[TTT] MR.Edzio72

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany> = 16): 18
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0: 0: 121404848

4. Czy byłeś adminem, doświadczenie jako administrator: Doświadczenia jako administrator jeszcze nie zdobyłem.

5. Czy chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym zostać operatorem serwera TTT aby móc wspomóc serwer na którym spędziłem parę ładnych lat, pierwszy raz pojawiłem się na serwerze w lipcu 2015 roku na nicku "edzio72", od samego początku mojej przygody do dnia dzisiejszego przegrałem ponad 1000h (na nicku "MR.Edzio72" ponad 900) z mniejszymi oraz większymi przerwami. Przez większość gry starałem się być miły dla innych graczy oraz kontrolować emocję. Przez większość graczy jestem kojarzony pozytywnie, poprzez długą grę zostałem poznany przez wielu graczy z dobrej jak i gorszej strony. Znam regulamin i staram się pomagać nowym graczom (chyba że ktoś się pyta jak zmienić skina). Nie używam mikrofonu, co według dla większości będzie negatywne. Dla niektórych moge być "szarym graczem" jednym z wielu, może znanych ale nie wyróżniających się. Chciałbym aby gracze uczciwie się wypowiadali nawet jeżeli jest to mój znajomy czy "wróg".

Grasz na tym serwerze już bardzo długo i jesteś znany przez praktycznie wszystkich. Nie przypominam sobie toksycznych zachowań w Twoim wykonaniu, na serwerze widuję Cię często. Przyjemnie się z Tobą gra, mimo że nie mówisz nic na voice (no poza jednym wyjątkiem ^_^). Nie używasz voice to prawda, ale uważam,że przez Twój sam staż na serwerze zasługujesz na szansę. To jest przykład stałego i znanego przez społeczność gracza, a nie tak jak poprzednik. Jak najbardziej jestem za daniem mu szansy. TAK

No myślę że większość graczy kojarzy edzia jest miłym i pomocnym graczem często jest na serwerze

Jestem na TAK

Posted (edited)

Na NIE bo w ostatni weekend na atlas arenie zapłaciłem 30zł za gupi bilet i Skra Bełchatów przegrała 3:0 z jakimiś waflami z Włoch.

Nawet półtorej godziny sie tam nie bawiłem.

Edit- Edzio oddał mi 30 zł i przeprosił za kłopot. 

Edzio ogarnia i nie ma z nim problemów. Brak mikrofonu nie jest problemem jak juz udowodnilo pare osób. Jestem na TAK

Spoiler

Ps. Jakby ktoś nie wiedział to górnicza dolina w Gothicu została stworzona w oparciu o osiedle w bełchatowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znalezione obrazy dla zapytania gothic kopacz

Edited by Laki
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gra od kiedy pamiętam, nie sprawia większych problemów. Bardziej na tak niż na nie.

Edzio jest weteranem, większość osob go zna często go widze dla mnie może być  + dołączył do oficjalnej grupy anty pompowej w g modzie a więc na TAK tylko ostatnio zagrał z pompą 

Edzio jest Weteranem tego serwera (moim zdaniem) często go widze na serwie ,Jestem na TAK

Po bliższej analizie twojego zachowania na forum/serwerze, odsłuchaniu opinii od kilku osób jestem na NIE. Za łatwo reagujesz na zaczepki i wdajesz się w niepotrzebne kłótnie z kategorią ludzi przypisanych do "internetowy troll". 

Guest
This topic is now closed to further replies.