Jump to content
Sign in to follow this  
xStrike!

Odwołanie (str|ke! :3)

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: strike

2. Steam ID: STEAM_0:0:61134854

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=strike&Submit=Search

4. Opis Sytuacji: Zdenerwowany wszedłem na serwer zwyzywałem [email protected] i niszczyłem atmosferę na PZ.

5. Coś od siebie: Mimo że moje szanse są nikłe warto spróbować, chciałbym jeszcze pograć na serwerze bo nie ukrywam trochę mi się za nim tęskni mimo to czasu nie cofnę postąpiłem źle i zdaję sobie z tego sprawę niestety dopiero teraz. Nie chce być nachalny i prosić od razu o UB z wejścia a chociaż o skrócenie bana. Chciałbym pokazać że się zmieniłem po 3/4 miesiącach doszło do mnie że na serwerze grałem dużo i nie ma takiego drugiego na społeczności.

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie skargi

To co zrobiłeś było wyjątkowo słabe zresztą sam o tym wiesz... aleee mimo to uważam że powinieneś dostać 2 szansę bo widzę że się zmieniłeś i nie jesteś już toxiciem, który tak uprzykrzał życie ludziom na placu. Jestem na TAK lecz ostateczna decyzja należy do @Remzo bo to jego najbardziej dotyczy na sprawa :) 

Ja bym szkodnika odbanował w sumie 🙂

W jego prawdomówność mógłbym wątpić, ale może trochę się ogarnął i chyba szansa się należy 😁

Godzinę temu, IceTea napisał:
Spoiler
remzo chuj 0d 00:00:00h 2019-04-13 20:21:34

Serio? Piszesz podanie a raptem 3 dni temu próbowałeś wejść z takim nickiem? Nie wiem co o tym myśleć. . .  jest to żałosne i raczej pokazuje, że nic się nie zmieniłeś .

Niedługo 1 czerwiec , być może będzie znów otwarty temat amnestii, spróbuj swoich sił tam .  .  .   

W żadną twoją skruchę nie wierzę, co widać na przykładzie przytoczonym przez @IceTea, dlatego też oczywiście unbana nie będzie. Podtrzymuję słowa @nonejm, aczkolwiek z jednym ale - daruj sobie pisania odwołania 1. czerwca kiedy to prawdopodobnie zostanie otwarty temat amnestii, bo skoro prawie 3 miesiące banicji cię nic nie nauczyły, to nie sądzę, że zrobi to kolejne półtorej.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this