Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick osoby oskarżonej: nex

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:238764832

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_1:0:16553578

4. Przybliżona data zajścia: 20:30

5. Nazwa mapy: surf_japan_classic_csgo

6. Opis sytuacji: Nex pyta czy gra ktoś MM a ziomek zrozumiał czy cwiczy ktos mma a ziomek mowi ze ćwiczy boks a ja mowie ze kunta kinte ja mu z łokcia a on o pinte i dostałem muta na 14dni XD

7. Coś od siebie: Nie wiem o co chodzi XD

[SourceComms++] ADMIN: Issued an extended mute on szalony for 20160 minutes (reason: obrazanie, niepoprawne słownictwo).

Edited by Szalony39

Mało gram ostatnio na placyku, więc Cię nie kojarzę zbyt dobrze, ale po tym jak się dzisiaj zachowywałeś w stosunku do mnie i innych graczy, i patrząc po twojej historii mutów na sourcebans (10mutów w 5dni XD)

Spoiler

71ED429CC2897D212C1ECD494981E286D4303C10

Jestem w stanie stwierdzić, że ten mute na 2 tygodnie jest jak najbardziej słuszny, może przez te 2 tygodnie bez mikro się ogarniesz.

3 minuty temu, Rzuf napisał:

Mało gram ostatnio na placyku, więc Cię nie kojarzę zbyt dobrze, ale po tym jak się dzisiaj zachowywałeś w stosunku do mnie i innych graczy, i patrząc po twojej historii mutów na sourcebans (10mutów w 5dni XD)

Pokaż ukrytą zawartość

71ED429CC2897D212C1ECD494981E286D4303C10

Jestem w stanie stwierdzić, że ten mute na 2 tygodnie jest jak najbardziej słuszny, może przez te 2 tygodnie bez mikro się ogarniesz.

Te muty były nie słuszne jak przeważnie admin wie bo dostawalem unmute po 5 minutach. Po drugie wracajac do ciebie to nic ci nie powiedziałem tylko myslalem ze jestes nowy na SERWERZE po czym zobaczylem ze masz globala i jednak nie nowy. Nawet cie nie obrazilem ;)

8 minut temu, Szalony39 napisał:

Te muty były nie słuszne jak przeważnie admin wie bo dostawalem unmute po 5 minutach

Kłamstwo. 

Spoiler

9E526748606A082280FB9C48CE5C7149BC5E0CDB

9 minut temu, Szalony39 napisał:

Po drugie wracajac do ciebie to nic ci nie powiedziałem tylko myslalem ze jestes nowy na SERWERZE po czym zobaczylem ze masz globala i jednak nie nowy. Nawet cie nie obrazilem

Chodzi mi o Twoje zachowanie, a nie o to czy mnie obraziłeś, czy nie.

Posted (edited)
3 minuty temu, sokowirowka napisał:

no toksyczny jestes dlatego pewnie taki długi mute ;=)

jak mogę być toksyczny mówiąc ze ćwicze kunta kinte? XD

Edited by Szalony39

odnosze sie do calokszałtu, nie do pojedynczej sytuacji gdzie rzeczywiscie nie jestes toksyczny

1 minutę temu, Nex17 napisał:

Ja to tylko tutaj zostawie :szalony.png.561a749cb5d9ad8cba326c2c9d69d1f1.png

aha to przepraszam bardzo tylko ty byles tam adminem myslalem ze to ty XD

Dlatego przed napisaniem skargi powinno się sprawdzić na kogo się ją pisze.

1 minutę temu, Nex17 napisał:

Dlatego przed napisaniem skargi powinno się sprawdzić na kogo się ją pisze.

Następnym razem będe wiedział. Przepraszam ;)

Posted (edited)

@Szalony39 olewasz regulamin, pomimo muta uzywasz multikonta... Jestem za tym, aby mute pozostał i wnioskuje o kilkudniowego bana dla tego gracza, ponieważ ma on po dziurki w nosie wszelkie zasady panujące na serwerze, może przez tego mute'a i bana nie będzie tak olewał regulaminu serwera.

Edited by Rzuf

@Szalony39 Mam wrażenie, że wchodzisz na placyk tylko po to, aby wydurniać się z twoimi znajomymi, albo wyzywać innych graczy.

Moim zdaniem mute na dwa tygodnie jest dobrym rozwiązaniem, bo z tego co wiem to działasz na nerwy połowie serwera.

Mam nadzieje, że po tych dwóch tygodniach poprawisz swoje zachowanie i zaczniesz szanować regulamin i graczy.

Pozdrawiam,

Maksimus 🐧

Guest
This topic is now closed to further replies.