Jump to content
NeCkeR

<BR> NeCkeR

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16): Mam 17 lat

2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:160713561 - STEAM  

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem administratorem na serwerach Minecraft oraz Counter:Strike 1.6, w Garry's Modzie byłem już moderatorem na breachu StrefyGier oraz aktualnie jestem administratorem SCP:RP również należącego do waszej serwerowni.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:

• Na początku tego punktu chciałbym tylko napisać, że to podanie to nie jest żaden "troll" tylko jest po prostu na serio. Uzgadniałem z Alucardem czy mogę napisać podanie, odpowiedział, że bez problemu. Okej takim pierwszym moim argumentem dlaczego powinienem zostać przyjęty jest mały skład administracji. W administracji na obecną chwilę jest 6 administratorów nie wliczając [email protected] oraz KidOpów, jeśli jednak ich wliczymy jest was 11 więc nadal malutko, ale to już inna kwestia, bo nie mam zamiaru tutaj każdemu zarzucać kto jest, kogo nie ma. Oczywiście rozumiem, że administrator to nie jest maszyna, że ma siedzieć 24/7 na serwerze, lecz jakby ktoś mnie źle zrozumiał piszę tutaj głównie o małym składzie administracji, a nie o poszczególnych osobach, które nie wchodzą na serwer.
  • Kolejnym argumentem będzie moja aktywność. Moim zdaniem jest ona dobra ,nie mogę rzec, że bardzo dobra. Zresztą, inni mogą powiedzieć, że jest niesamowicie słaba, a inni mogą powiedzieć, że jest ona celująca. No to już jest ich punkt widzenia i na to nic nie poradzę. No jest tam parę przerw w tym wykresie na gametrackerze, lecz jednak no sprawy prywatne jak i również inne własne pasje nie pozwalają czasami człowiekowi wejść na serwer. W niektórych dniach ta aktywność jest niska, bo niby byłem, ale mało grałem, było to głównie spowodowane tym, że były spore błędy na serwerze i odechciało mi się po prostu grać po paru minutach. Jeszcze postanowię dodać taką ciekawostkę, że w samym trybie mam jakieś 1000 godzin (taaa nie mam co z życiem robić kappa poszedłem drogą maxusa).
  • Następny powód to moje doświadczenie jako administrator. Wrócę może do poprzedniego argumentu, wspomniałem tam, że mam około 1000h w trybie Breach, akurat tak się składa, że jakieś 900h (tak szacuje) jest na stanowisku administratora, więc myślę, że "jakieś" to doświadczenie związane z tym trybem zarówno na stanowisku gracza jak i administratora posiadam.
  • No i na koniec dodam te już standardowe powody. Posiadam na serwerze rangę zaufany więc możliwe, że coś to już znaczy. Pomagam nowym graczom jeśli nie znają regulaminu tłumaczę im co i jak, nawet czasami nie sam regulamin, lecz sam tryb. Reporty zazwyczaj się na mnie zdarzają, mówię zazwyczaj, ponieważ zreportuje Cię taki świeżak za przykładowe: "Zabijanie Klasy D jako Szpieg CI" – jest to oczywiście błędny report, co oznacza, że gracz nie przeczytał dobrze regulaminu, a mimo to report na mnie jednak jest, więc dlatego nie chcę tutaj kłamać, że czasem nie ma reportów na mnie. Czy znam regulamin? No chyba na to pytanie możecie sobie sami odpowiedzieć. Z innymi graczami też się fajnie dogaduje na serwerze oraz myślę, że niektórzy gracze lubią moją osobę oraz fajnie im się ze mną gra.
  • Dobra dobra, bo tak w sumie sobie słodzę i tyle, ale też warto wspomnieć, że posiadam jednego bana, pewnie większość wie za co i chciałbym się tutaj też odnieść na jego temat. Jakby ktoś nie wiedział dostałem go za bycie toksycznym na serwerze wobec graczy, aktualnie swoją toksyczność na serwerze ograniczyłem do minimum. Wywnioskowałem, że wystarczyłoby wziąć jakąś miesięczną przerwę od Breacha i na spokojnie bym się utrzymał na tej randze administratora, lecz no głupota ludzka nie zna granic i skończyło się jak się skończyło, lecz teraz na serio jest dużo lepiej i potrafię opanować swój gniew w wielu przypadkach. Na serwerze zdarzy mi się użyć wulgaryzmów, ale to czasami i tylko głównie takie pojedyncze słowa, ale jesteśmy ludźmi denerwujemy się no i musimy niestety czasem wplątać w ten nasz piękny polski język jakieś wulgaryzmy. Więc mam taką nadzieję, że pomimo tego no chyba dość dużego błędu jaki uczyniłem nie zostanę skreślony od razu...
  • No i podsumowując, chyba wiadomo, że piszę to podanie, bo chcę pomóc administracji, wiem, że zaraz zacytujecie to i napiszecie, że mogę pomagać robiąc reporty na serwerze czy na discordzie, ale to nie to samo, jednak co bycie administratorem i pomaganie tak jak administrator. Napisanie reporta na serwerze podczas gdy nie ma administratora wiąże się z tym, że nikt go nie rozpatrzy, bo potem osoby reportującej i zreportowanego nie ma. Po takiej sytuacji przenosisz się na discorda i albo masz dowody, albo nie masz. Jeśli masz, no to taki proces jednak troszeczkę zajmuje bo administrator musi dać bana na Steam ID, a jeśli nie masz dowodów, no to typ bana nie dostanie, proste. Takie jest moje zdanie na ten temat, każdy może mieć inne, a podczas gdy posiadasz rangę administracyjną na serwerze i widzisz, że ktoś łamie regulamin to zaraz możesz podjąć odpowiednie kroki w tej sprawie i jest to dużo szybsze. Tak już tutaj odbiegając, bo ktoś może napisać, że "jeśli każdy by tak chciał", bo temu komuś by mu nie pasowało pisanie reportów na serwerze czy discordzie, "to dajmy każdemu najlepiej admina i tyle." Otóż nie, od tego jest podanie, które właśnie piszę, a tym co pisałem teraz wyżej staram się wyjaśnić często podawane powody w odpowiedziach typu właśnie "pomagać możesz równie jako gracz pisząc reporty na serwerze czy discordzie" i mam nadzieję, że choć troszkę to wyjaśniłem.

6. Gametracker:

https://www.gametracker.com/player/NeCkeR/193.110.121.82:2302/

Dziękuje za poświęcenie czasu na przeczytanie tego podania, przepraszam ogólnie, że tak się rozpisałem, ale wolałem pokazać, że jednak zależy mi na powrocie do administracji więc nie chciałem pisać krótko tylko wolałem bardziej rozwinąć swe wypowiedzi. Cóż mogę powiedzieć "Niech się dzieje wola Nieba, Z nią się zawsze zgadzać trzeba!"

No i ogólnie to jeszcze wesołych świąt dla wszystkich, ponieważ jest to okres jeszcze Wielkanocny (jeśli jednak podanie zostanie do grudnia, to już macie życzenia na Boże Narodzenie kappa)

Pozdrawiam!

Edited by NeCkeR
Życzonka

Witam

Mimo tego że na #2 zacząłem grać tak z 2 mięsiące zanim straciłeś range, to i tak moge powiedzieć że byłeś dobrym administratorem, bardzo dobrze umiałeś zająć się serwerem tak jak i graczami którzy zasługiwali na kare, też jesteś pomocny kiedy gracze czegoś niewiedzą

lub mają z czymś problem. 

Jeśli chodzi o tą 'toksyczność' to zgodze się byłeś toksyczny w stosunku do graczy na serwerze, lecz kiedy znowu wróciłeś na serwer twoje zachowanie sie poprawiło i na serwerze zachowujesz sie o wiele lepiej niż kiedyś. 

Wiem jak bardzo chciałeś wrócić do administracji więc poprę twoją kandydature i będę na TAK

Pozdrawiam skate :3

Mojego imiennika bardziej znam od strony prywatnej niż wspólnego grania na breachu, gdyż zdarzyło się to tylko parę razy, jeszcze za czasów jego kadencji administracyjnej na #3. 

Jest ogarnięty, miły i zawsze przyjaźnie nastawiony. Nie jest typem człowieka, który lubi konflikty przez co ich nie zaczyna. Zdziwiła mnie wiadomość o wyrzuceniu NeCkeRa z administracji, gdyż aż takie zachowanie nie jest do niego raczej podobne i mam nadzieję, że już zawsze będzie w stanie się opanować, tak jak obiecuje.

Nadaje on się na stanowisko administratora, co udowadnia to dobre sprawowanie się podczas bycia adminem.

Jestem na Tak, powodzonka.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Jedna z nielicznych osób ze starej administracji bricza, która nie ma problemów psychicznych i obsesji na punkcie dojechania aktualnej administracji (nie jest to hipokryzja, ponieważ dla mnie sam tryb jest żartem, a aktualna partyzantka byłej administracji tylko to potwierdza). Na pewno Sherlockowi Tamrielowi przyda się pomocnik. Tak.

TL:DR

Neckuś jest spoko, dość toksyczny, ale ograniczył się w porównaniu do kiedyś. Dodatkowo to co @PutaMadre napisał(żeby nie powtarzać,to odsyłam do posta wyżej), skoro Alucard sam mu powiedział, że może i będzie uczciwie to rozpatrzone.... Well.... To czemu nie? 🤔

Oczywiście na TAK, nie pierwszy raz osoby z podobnym charakterem wracały do administracji i często wychodziło to na dobre 😉

Z czasów, gdy graliśmy na #3 jeszcze zanim Necku był administratorem granie z nim stwarzało dużo przyjemności, zresztą, tak samo jak za jego części gry jako administrator, nasz ukochany kidop.

Na trójcie toksyczności zbyt nie wykazywał, ale trójeczka nam umarła :c i Neckuś przeszedł na #2 gdzie, powiedzmy szczerze, był n i e c o toksyczny, ale nawet wtedy jakoś to opanowywał, no, coś mu nie wyszło i został wyrzucony, jednak starał się powrócić, ładnie pioseneczke zaśpiewał, i teraz gdy mu na to zezwolono, pragnie wrócić, od czasu wyrzucenia go z administracji breacha opanował swoją toksycznosc i zmienił sie w potulnego pokemonka, komendy wiadomka zna, bo troche tam sobie kidopował, miły chłopak, ładnie sie spisywał, to dlaczego by go nie przyjąć.

Oczywiście, jestem na T a K

Edited by Zukamedozu
KC OJCZE, KC NATSU, KC SKATE

No dobra co tu dużo mówić zacznę od omówienia podania od samego początku.
1. Wiek się zgadza
4. Masz dość duże doświadczenie jeśli chodzi o komendy i sprawy administracyjne itp.
5. Argumentacja na moje napisana 10/10 nie mogę się do niczego przyczepić.
6. Aktywność twoja jest dobra choć jak napisałeś wyżej są luki w niej i rozumiem że czasami nie ma się czasu żeby wbić.
Co tu dużo mówić brakowało mi ciebie w administracji i tylko czekałem aż napiszesz podanie żeby wrócić.
Jestem na TAK
Zelazko :)

Edited by ZelazkoGaming12

Nie znam twojej dokładnej toksyczności jaką prezentowałeś wcześniej na serwerze, ale jak na razie nie widziałem żadnej osoby, która by żaliła się na temat twojej toksyczności na serwerze. Twoja aktywność jest bardzo dobra i mam nadzieję, że jej nie zrobiłeś jedynie pod podanie. 
Mam nadzieję, że ogarnąłeś się na tyle, aby godnie reprezentować znowu administracje breacha i nie zawiedziesz znowu.

Mój głos jest na tak.

Hejka!
Podanie jest bardzo dobrze napisane! Widać, że spędziłeś przy nim więcej niż 10minut, więc na moje starasz się powrócić do administracji breacha. 
Zachowanie NeCkeRa bardzo się poprawiło i nie jest już toksyczny jak kiedyś. Na serwerze jak i na discordzie pomaga innym. Aktywność masz dobrą i mam nadzieje, że taka pozostanie.
Oczywiście jestem na TAK
Pozdrawiam,
Natsuki!

Witam 

Podanie napisałeś dosyć treściwe co jest jak najbardziej na + na serwerze poprawiłeś swoje zachowanie co prawda zdarzy ci się czasem jeszcze "wybuchnąć" ale jest to o wiele rzadziej i na o wiele mniejszą skalę niż kiedyś jedyne o co mógł bym się przyczepić to czasami zachowanie na discordzie ale bywam tam dosyć rzadko to sprawę przemilczę ...

Generalnie moim zdaniem popracowałeś nad sobą i efekty tej pracy teraz można widzieć więc jestem na TAK

Podanie napisane zwięźle i na temat może jesteś  trochę tokstyczny ale na pewno jest o wiele lepiej niż przedtem.
Moim zdaniem fajnie znowu było by cie zobaczyć jako admina breacha więc oznacza to że jestem na TAK.

Pozdrawiam Szuma.

Podanie dobrze napisane w porównaniu do mojego :). Necker na serwerze jest pomocny, deportuje graczy łamiących regulamin. Kandydat na doświadczenie z bycia administratorem więc nie będzie miał problemów z komendami. Uważam że powinien on zostać jednym z nas.

Jestem na TAK, ponieważ masz wielkie doświadczenie jako administrator, a przykładem może być to, że podczas moich pierwszych rozpraw, mówiłeś mi jakie kary powinienem dać oskarżonemu i moim zdaniem prawdą jest, iż twoja toksyczność znacznie się zmniejszyła. Sądzę, iż spełniasz wymagania więc, mam nadzieję, że zaniedługo będziesz w administracji. 

TamrielH 

Witam!

Nie znam Twojej przeszłości w administracji i nie wiem dokładnie, za co straciłeś posadę. Mogę za to stwierdzić, że przez ostatni miesiąc zachowywałeś się na serwerze dość spokojnie i w miarę możliwości pomagałeś graczom jak również administracji. Miałem momentami wrażenie, jakbyś narzucał mi co mam robić w niektórych sprawach na serwerze, ale to pewnie wynika z Twojego doświadczenia jako administrator. Jak to mówią "old habits die hard". Podanie napisane schludnie i prawdopodobnie poświęciłeś na nie sporo czasu. Jeżeli Twoje obecne zachowanie na serwerze i aktywność nie są jedynie chwilowe to jestem za przyjęciem Twojej osoby do grona administracji Breach.

Pozdrawiam, Miniorek

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...