Jump to content
Sign in to follow this  
Im ProRock

[Perm Ban] [Perm Gag] Im ProRock

Recommended Posts

Posted (edited)

BAN

Nick , na który została nałożona kara : Im ProRock

Steam ID: STEAM_0:0:124770760

Link do bana na Sourcebans http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Im+ProRock&Submit=Search

Opis sytuacji : Dostałem pgaga , ominąłem go za pomocą multikonta. Pogadałem sobie trochę , pośmieszkowałem z innymi (tylko playboya zwyzywałem) , przyszedł alucard i dostałem bana na mk i na głównym.

Coś od siebie : No cóż mogę napisać... Nie opłacało się omijać pgaga. Minęło trochę czasu , przemyślałem co zrobiłem źle. Żałuje że tego pgaga ominąłem. Tyle mogę zrobić. Na przyszłość będę wiedział :^)

PGAG

Nick , na który została nałożona kara : Im ProRock

Steam ID: STEAM_0:0:124770760

Opis sytuacji : Dobra... opisze to najkrócej jak mogę.

Grałem bardzo często na breach , wyzywałem się z znajomymi i z innymi (w celach humorystycznych oczywiście) , jajcowałem non stop. Administracji sie to nie podobało. Dostałem pgaga (z tego co wiem) to za :

Toksyczność - Nie byłem toksyczny , jak ktoś toksyczny może mieć znajomych? Jakbym był taki toksyczny jak mnie opisują , to bym nie miał raczej życia na serwerze.

Wyzywanie - Głównie najgorsze wyzwiska leciały w stronę playboya , nikogo nie wyzywałem na poważnie. Nikt nie napisał na mnie skargi za to że go zwyzywałem. (prócz anielicy ,ale to się już wyjaśniło i do tej pory jej nie zwyzywałem).

Ogólne zachowanie - Starałem się nie łamać regulamin. Nie RDMowałem , grałem zgodnie z zasadami i nikomu krzywdy nie robiłem.

Na tych trzech głównych zarzutach skończę.

Oczywiście było też głosowanie wśród administracji czy mam dostać pgaga czy nie.

Coś od siebie :Patrząc na to wszystko co robiłem to mogę się przyznać że moje zachowanie było… inne. Ogromnych zmian w moim zachowaniu nie widzę , lecz teraz wiem jak się zachowywać aby administracja nie została “urażona” za mój brak kultury. Rozumiem że administracja jest po to aby pilnować porządku , ale ja aż takiego chaosu nie robiłem. Bardziej rozbawiałem graczy niż ich odstraszałem. Z tego co pamiętam to jak grałem na multikoncie (za co przepraszam) to nie zostałem wygnany z serwera , tylko zostałem normalnie przyjęty i jakby nigdy nic żartowaliśmy sobie.

Oczywiście piszę te oba odwołania najkrócej jak mogę.

Nie wszystko tu opisałem , zaczekam na odpowiedzi innych i wtedy rozwinę temat.

Edited by Łebski

Witam,

Z prorockiem grałem długo i wiem jak gracz ten się zachowywał. Na serwerze Breach nie łamał regulaminu (przynajmniej wtedy kiedy byłem na serwerze), poza tymi wyzwiskami skierowanymi w stronę gracza Playboy. Prorock nie wyzywał innych graczy poważnie i dlatego nie widziałem żeby ktoś go reportował za toxic. Na serwerze discord który założył specjalnie do tego by móc się z nami porozumiewać i zauważyłem poprawę w jego zachowaniu, ale tutaj kończy się dobra strona kolegi. Prorock gdy dostał pgaga próbował go omijać poprzez multikonto przez co dostał perma co już jest napisane wyżej. Teraz nawet nie wiadomo czy jest on na serwerze w tym momencie na jednym ze swoich multikont. 

Ogólnie nie mam więcej pomysłów co tu dopisać, ale chciałem powiedzieć że jestem za odbanowaniem Prorocka lub skróceniem bana (co do usunięcia pgaga nie jestem pewien) :).

Przypomne Ci też że wtedy wbiłem jako gracz to sprawdzić jak również fakt że celowo prowokowałeś.
Lecz wyjątkowo jako że kilka osób postanowiło dać Ci szansę więc postanowiłem dać Ci UB. Jednak Perm GAG zostaje - Nie licząc tego powtórzę przy okazji jeszcze jedną rzecz - nie ważne z kim na serwerze nie ma czegoś takiego "Bo go znam" - nie obrażamy innych użytkowników. A jeśli już chcesz to najlepiej prywatnie. Dodatkowo jeśli będziesz prowokował na serwerze również wrócisz na banicje.
Temat zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this