Jump to content
Sign in to follow this  
Dezy

[Ban] loudy

Recommended Posts

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: [/b] loudy
[b]2. Steam ID: [/b] STEAM_0:0:79915161
[b]3. Administrator, który nałożył karę: [/b] AnalWake
[b]4. Link do bana na Sourcebans: [/b] http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A0%3A79915161&Submit=Search
[b]5. Opis sytuacji: [/b] Zdarzyło mi się przy wyjściu z serwera obrazić gracza.
[b]6. Coś od siebie: [/b] Żałuję tego co zrobiłem, minęło prawie 10 miesięcy i myślę, że przez ten czas zdążyłem się już uspokoić i czegoś nauczyć.

"minęło prawie 10 miesięcy i myślę, że przez ten czas zdążyłem się już uspokoić i czegoś nauczyć"

A ja myślę że jednak nie zdążyłeś się czegoś nauczyć, skoro jest to Twój 4 ban za to samo przewinienie, nie mówiąc już o innych banach. Ja bym zostawił bana tak jak jest.

2 minuty temu, Gerard aka Max Payne napisał:

"minęło prawie 10 miesięcy i myślę, że przez ten czas zdążyłem się już uspokoić i czegoś nauczyć"

A ja myślę że jednak nie zdążyłeś się czegoś nauczyć, skoro jest to Twój 4 ban za to samo przewinienie, nie mówiąc już o innych banach. Ja bym zostawił bana tak jak jest.

A ja myślę, że chyba to ja sam lepiej wiem czego zdążyłem się nauczyć i co przemyśleć przez tak długi okres czasu. Jeśli otrzymam szansę, to można się będzie samemu o tym przekonać.

Posted (edited)

ja z racji recydywy proponuje następujące rozwiazanie- Z racji tego że zachowywałeś się jak zwierze to teraz je wspomożesz- 12 zł, czyli tyle ile kosztuje jeden kebs albo McZestaw na mieście na dowolne schronisko z potwierdzeniem przelewu i można ci zdjąć bana. Jak raz sobie odmówisz kebaba na mieście i nakarmisz przy tym psiaka to nic ci się nie stanie, a przy okazji zrobisz dobry uczynek. Co ty na to? I co na to administracja?

Edited by Laki

Mogę dać unbana pod warunkiem, że jak kolega kogoś obrazi (nawet w emocjach) albo coś odwali to leci perm bez możliwości odwołania.

10 miesięcy to kawał czasu, mam nadzieję, że zdążyłeś się "nauczyć i przemyśleć" jak sam wspomniałeś. Również mam nadzieję, że nie zmarnujesz tej szansy. Ban zostaje zdjęty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this