Jump to content
Sign in to follow this  
Kub0n

[PGag] [Skarga] [Ban] Kłeben

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Kłeben
2. Steam ID(64): 76561198106993732
3. Opis sytuacji: Po wejściu na serwer wraz z moim kolegą zaczęliśmy mówić dziwnymi głosami (coś pokroju Pana Śmietanki czy Klocucha), bo po prostu byliśmy w takim dziwnym humorze jak czasami każdy z nas ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chodziłem po całej mapie i komentowałem dosłownie wszystko. Nie ukrywam, pod wpływem emocji, głosem klocucha, obraziłem 1 czy 2 osoby. Ale kto mógłby się poczuć dotknięty za coś takiego? Były to zwroty typu "o ty kurwo". Nie wprost, bo przecież w trybie murder prawdziwe nicki są zakryte. Nie mówiłem tego żeby kogoś obrazić. Po prostu zwykłe śmieszki. Po jednej zagranej rundzie dostałem permgaga, bez żadnego ostrzeżnia i możliwości odwołania się do kary. Wszedłem w dyskusję z adminem na czacie i prosiłem go żeby usunął nałożonego gaga - żadnego wyzywania prosta wymiana zdań. Nawet przeprosiłem urażone osoby (a wątpie, że jakieś były) za moje zachowanie. Świeżo po tym jak mój ziomek napisał na grupie klasowej "Kim ty kurwa myślisz, że jesteś powiedział Jaś do Marcysi." zacytowałem jego wiadomość w zamiarze wywołania jakiegoś uśmiechu lub parsknięcia, któregoś z graczy. Bana nie poprzedził żadnym kickiem.
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:73364002&advType=steamid&Submit
5. Coś od siebie: Uważam, że admin miał niewłaściwe podejście do mojej osoby i nie postąpił słusznie nakładając na mnie bana oraz permgaga, bez żadnego ostrzeżenia. Jedyne co zrobiłem to w sposób nieszkodliwy powiedziałem parę bluzgów nie skierowanych do żadnej z osób siedzących przed ekranami komputera. Podejrzewam, że admin chciał się dowartościować i po prostu wlepił mi soczystego bana... "bo może :)"

6. Nick osoby oskarżonej: Andermen

7. Steam ID oskarżonego: 76561198118553394

Ban 100% słuszny,to że ty uważasz,że nikogo nie obraziłeś to nie oznacza,że inni to tak odebrali. Zachowywałeś się toksycznie,więc Ander miał prawo dać ci permgaga bez żadnych ostrzeżeń,dodatkowo dziwię się,że ban jest na tak krótki okres czasu,ale to już zależy od admina.

Co do samego odwołania,no to w sumie żadnej skruchy nie ma,a sam ban jest na 3dni tylko.Nie wspominając o tym,że ta "skarga" jest bezpodstawna,ponieważ oskarżony pełnił funkcje administratora według twojego opisu wręcz wzorowo,skoro ukarał takie zachowanie.

Pozdrawiam Snajpur.

Niewłaściwe podejście? Nie widziałem Ciebie nigdy na serwerze, więc pewnie grałeś tu pierwszy raz, przez co Andermen nagrodził cię banikiem za twoje zachowanie tylko i wyłącznie za tę sytuację. Nagroda adekwatna do zachowania.

"Bo może" no może banować, przecież takie ma przywileje, ale w tej sytuacji jest to w 100% uzasadnione.

Ban powinien zostać,

Skarga... No bezpodstawna.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Jak już koledzy wyżej podsumowali, bana dostałeś zasłużenie i to tylko na 3 dni.

Skarga też jest bezpodstawna. Temat zamykam.

Zacznijmy od tego, że w regulaminie jest zakaz nadużywania wulgarnego języka wobec innych graczy, no i w sumie na tym można skończyć, ale żeby nie było za krótko, dodam, że umyślnie mnie prowokowałeś (tutaj mam na myśli ten cytat), po drugie nie dostałeś permgaga tylko zwykłego gaga na mapę.

Twojego koledze za to samo ban się należał, ale dałem mu szanse, bo może na twoim przykładzie zmieniłby stosunek do mnie i innych graczy.

Swoją drogą nie wygląda to, jak skarga, tylko nieumiejętne odwołanie od bana, ponieważ nie dotyczy mojego sposobu podejścia do roli admina, lecz do konkretnej sytuacji, w której dostałeś bana, co według ciebie jest złym werdyktem.

Kickiem nie poprzedziłem, bo dostałeś gaga, a i tak wcześniej zwracałem ci uwagę na słownictwo, a ty dałeś mi wyraźny znak, że nie zamierzasz się zmienić i postępować zgodnie z regulaminem. Przeprosiłeś to fakt, doceniam to, ale nie powstrzymałeś się przed dalszym łamaniem regulaminu.

Od kary możesz się odwołać właśnie na tym forum, ale dałem ci tylko 3 dni bana, po którym mam nadzieje zmienisz swoje zachowanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this