Jump to content
Lizcon

[Ban] Lizcon

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Lizcon

2. Steam ID: STEAM_0:1:48833266

3. Administrator, który nałożył karę: Gerard

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:48833266&advType=steamid&Submit

5. Opis sytuacji: No generalnie napisałem dwa razy na [email protected] "sram ci do ryja" za pierwszego dostałem kicka, no ale za drugiego nie powinienem dostać perma ;_;

6. Coś od siebie: Hello! Unban yes.

Admin nie jest wcale powiązany do @Lizcon. Ale dla mnie, kara słuszna, tylko odrobinę za długa :) 

a co za drugim razem miał paluszkiem pogrozić czy co bo nie rozumiem. Wiedziałeś co piszesz i wiedziałeś że za to jest kara co do długości bana to zależy jak się poczuł Gerard i jeśli stwierdził że zasługujesz na perma to ci go dał. Jak dla mnie ban słuszny

Przezwać 2 razy admina. Naprawde ?

co do odwołania nie ma nawet kawałka skruch. Jak nie perm to kilka lat, albo rok,

Edited by LupoFajnie
Szczerze nic nie zmieniłem :D

Bana dostałeś za całokształt zachowania. Pierwsza sytuacja, dostałeś muta za baitowanie coś w stylu "quit skinshop w konsoli = sklep ze skinami" - może i głupie i nie powinien się nikt na to nabrać, no ale jednak jest dużo nowych, młodych, i nieświadomych pewnych rzeczy graczy na naszym serwerze. Zaraz po tym jak dostałeś muta, postanowiłeś napisać na admin chacie "sram ci do ryja" więc dostałeś kicka abyś się ogarnął. Przy całej sytuacji był drugi administrator - @Szisz który zaraz po całej tej sytuacji poinformował mnie że to nie pierwszy twój raz kiedy pokazujesz swoje głupie zachowanie. Wróciłeś, chwile było spokojnie więc stwierdziłem że się ogarnąłeś. Jednak myliłem się, w kolejnej rundzie dostałeś kosa od Szisza za to że zabiłeś innocenta po czym znowu napisałeś na admin czacie "sram ci do ryja" tym razem skierowane do Szisza. Po tej sytuacji postanowiłem dać ci perma i na ten moment, po tym odwołaniu, nie mam zamiaru tego zmieniać.

13 godzin temu, Lizcon napisał:

6. Coś od siebie: Hello! Unban yes.

Goodbye! Unban no.

Edited by Gerard aka Max Payne

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...