Jump to content
Fluttershy

(M) Fluttershy

Recommended Posts

1.Wiek: 18lat

2. Adres e-mail: [email protected]  [email protected]wp.pl

3. Steam ID: STEAM_0:1:54152888 Kontakt: ts3, skype(hotcake234), gg(podane), discord

4. Nwm czy jest sens tutaj się rozpisywać. Każdy mnie dobrze zna, ale dla nowych napisze: tak, byłem już administratorem i to w dodatku tego serwera (ze 3 razy), oraz oczywiście ZS'a.

5. Postanowiłem oderwać się troche od xboxa i powrócić na starego pc'ta. Z tego co zaobserwowałem, brakuje adminów w porach wieczornych, więc... hej, jestem tu. Każdy wie jakim byłem adminem, jakie były próby oczernienia mnie. Raz troszkę też przesadziłem, ale zawsze pełniłem swoje obowiązki dobrze. Serwer przeszedł przy moim adminowaniu, przez szereg osób, a z każdym mam dobry kontakt.

6. Angielski nie problem.

Pozdrawiam,

Fluttershy ;) 

Podanie okej ale aktywność 0 w przeciągu długiego czasu przegraj jakiś miesiąc aktywnie na serwie i potem pomyśl o byciu adminem.
Jestem Neutralny.

Pozdrawiam Szuma.

Posted (edited)

Ale chyba miało być miesiąc a nie 3 dni aktywności
Jak dla mnie spróbuj za miesiąc.

Edited by Troloyuro

2 minuty temu, Szuma napisał:

Podanie okej ale aktywność 0 w przeciągu długiego czasu przegraj jakiś miesiąc aktywnie na serwie i potem pomyśl o byciu adminem.
Jestem Neutralny.

Pozdrawiam Szuma.

Aktywność teraz mała, bo miałem rok przerwy. Granie miesiąc na serwerze, jest raczej dla ludzi którzy pierwszy raz starują do posady administratora. Ja staż mam ogromny, przeżyłem nie jednego [email protected], więc dla mnie ten serwer nie ma żadnej tajemnicy. Dziękuje za komentarz

2 minuty temu, Troloyuro napisał:

Ale chyba miało być miesiąc a nie 3 dni aktywności
Jak dla mnie spróbuj za miesiąc.

Tak jak pisałem, na tym serwerze gram od 4-5 lat. Dzięki za komentarz

Myślę że Fluttershy mimo długiej przerwy nadaje się na admina. Jest miły, pomocny i był już kilka razy administratorem więc ma doświadczenie. 

Jestem na TAK.

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.
I nie ma znaczenia czy grałaś kiedyś ale liczy się czy grasz teraz bo każdy kto grał 5 lat temu mógł by pisać podania że kiedyś grał chociaż aktualnie ma 0 aktywności.

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

No to że grasz 4-5 lat z przerwą nie jest regularne.

Niestety w związku z negatywnym odzewem graczy jak i krótkim czasem aktywności jestem zmuszony zamknąć podanie. Powodzenia za miesiąc ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.