Jump to content
Sign in to follow this  
Moreno

Odwołanie bana przez Mateo

Recommended Posts

Uwaga Uwaga wiem że możecie myśleć że to pomyłka ale jasno i niezaprzeczalnie stwierdzam w tym momencie że jestem wykorzystywany jako kurier gracza który nie jest w stanie się wypowiedzieć na naszym skromnym forum gdyż posiada pbana. Jednakże nasz wszelako kochany przyjaciel okazał skruche i jest gotowy do powrotu do społeczeństwa w warunkach chwilowego zawieszenia pod stałym nadzorem. Zostałem zobowiązany do przekazania tych oto jego słów "Więc tak, na początku chce zaznaczyć że popełniłem błąd obrażając administracje SG, szczególnie chodzi o moderatorów.Popełniłem błąd do którego się przyznaje, robienie screenów, prowokacje jak i pisanie skargi to były błędy poniosło mnie i to za bardzo, przepraszam administarcje SG, głównie moderatorów za rzecz którą uczyniłem i proszę o unbana, jestem już spokojny staram nie robić z siebie ofiary a tym bardziej nie prowokować innych.Proszę o unbana na forum strefy gier, żałuje mojego zachowania i poprawiłem się przemyślałem wszystko przeanalizowałem i za bardzo użalałem się nad sobą - proszę o drugą szanse."  https://zapodaj.net/93994b53ddaf3.png.html a tu dowód jeżeli działa to git jeżeli nie prosze nie bić jestem niewinny nie chce perma. Błagam ja się poddam bez walki 

Powtórzę to samo co ostatnio pisałem. W tym temacie się nic nie zmieniło. 

W dniu 17.03.2019 o 20:11, nonejm napisał:

Niestety Twój całokształt działalności jest przeciw tej społeczności. W związku z tym opuścisz dom wielkiego brata.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this