Jump to content
marin

[skarga] nex oraz rak wiec nie patrz

Recommended Posts

1.Nick osoby oskarżonej: Nex oraz Rak wiec nie patrz (łącze jedną skarge w całość)

2.Steam ID osób oskarżonych : STEAM_0:0:135176798

: STEAM_0:0:238764832

3.Steam ID osoby zgłaszajacej: STEAM_0:1:49012760

4.Przyblizona data zajscia:27.04 21:40

5.Nazwa mapy: jb_arcade_b4

6.Opis sytuacji: Po przetrwaniu jako ostatni terrorysta otrzymałem życzenie, które wykorzystałem jako darmowy dzien do konca rundy.Czasu było dosc sporo, koło 6 minut, natomiast gdzies do połowy bartix00 przypadkowo popełnił samobójstwo, a sam rak wiec nie patrz  pod presją graczy zabił mnie, ponieważ nie chciało się reszcie czekac.

7.Coś od siebie: Pomijajac fakt, iż freekille sie dzieją non-stop tak nie zabija sie osoby z zyczeniem pod koniec rundy.Natomiast najwiekszą zmorą dla mnie jest zachowania admina Nexa,który zaleca CT zabicia mnie, będac adminem.Moim zdaniem osoba nie na miejscu admina.

Niech sam oskarżony się wypowie i wyjaśni zaistniałą sytuację.

W dniu 1.05.2019 o 20:52, supp napisał:

Powiem krótko.  Nex nie zasługuje na rangę admina...

Ja też powiem krótko, albo konkrety, albo posty będą ukrywane.

I dawane warny za takie idiotyczne posty. 

Nonejm.

Posted (edited)

To nie było zalecenie, dodałem tam, iż był to jedynie żart. Zakazałem mu tego robić, a następnie przestałem zwracać uwagę co się działo na serwerze, gdyż szykowałem się na wyjazd, który był powodem tak późnej odpowiedzi. Niestety nie mam również demka z tej mapy i oto jest prośba, aby ktoś, kto pobrał nagranie z owej sytuacji udostępnił mi je w wiadomości prywatnej lub innej formie przekazu. 

Edited by Nex17

W dniu 6.05.2019 o 23:44, Nex17 napisał:

To nie było zalecenie, dodałem tam, iż był to jedynie żart. Zakazałem mu tego robić, a następnie przestałem zwracać uwagę co się działo na serwerze, gdyż szykowałem się na wyjazd, który był powodem tak późnej odpowiedzi. Niestety nie mam również demka z tej mapy i oto jest prośba, aby ktoś, kto pobrał nagranie z owej sytuacji udostępnił mi je w wiadomości prywatnej lub innej formie przekazu. 

Hehe, żart a to wybronione co nie? Nie przypominam sobie. Podaj e-mail to podesle demko bo jestem lewy w tych sprawach i nie mam jak wysłac :) 

Otóż obejrzałem demko i stwierdzam, iż rak więc nie patrz złamał regulamin poprzez zabicie gracza z tzw. "free day'em" za co zostanie w najbliższym czasie ukarany banem na CT w wysokości 30 minut.

W dniu 27.04.2019 o 22:04, marin napisał:

Natomiast najwiekszą zmorą dla mnie jest zachowania admina Nexa,który zaleca CT zabicia mnie, będac adminem.Moim zdaniem osoba nie na miejscu admina.

Z mojej strony wina była taka, iż żartowałem sobie z opcji popełnienia samobójstwa przez ct co oczywiście było nie na miejscu. O zabijaniu Cię przez antyterrorystów nie było tam nic z mojej strony, nakłaniali  go do tego inne osoby takie jak np.: @Don Al Bercikone, @Mr.horse.Przepraszam, więc Ciebie Marin w szczególności, a za razem wszystkich graczy Placu Zabaw. Taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Przepraszam również za to, że sprawa ta zostaje rozstrzygnięta tak późno, niestety nie miałem możliwości sprawdzenia, a nawet pobrania demka.

Guest
This topic is now closed to further replies.