Jump to content
bartosz.korz

Pompiarze vs Anty-Pompiarze - Krótka fabuła.

Recommended Posts

Od niepamiętnych czasów anty-pompiarze byli gnębieni przez pompiarzy, przez co ci pierwsi musieli żyć w ukryciu. Ci drudzy natomiast siali strach i spustoszenie wśród swoich wrogów, szczególnie na długi dystans, dzięki broni, która nie wymagała ani trochę umiejętności-pompie. Tak naprawdę cała historia świata opiera się właśnie na tej odwiecznej wojnie. Pompiarze, po licznych wygranych z anty-pompiarzami postanowili założyć państwo, które nazwali Rzymem. Na cześć pompy nazwali nawet jedno miasto ,,Pompeje". Nikt nie mógł się im przeciwstawić. Byli coraz silniejsi. Wieki mijały, a pompiarze niszczyli przeciwników jednego po drugim. Postanowili odłączyć się od Rzymu(475 r. n.e., rok później Starożytny Rzym upadł) i zacząć podróżować po świecie, aby znaleźć nowych przeciwników. Po kilkunastu wiekach wędrówki postanowili osiedlić się w Polsce, gdzie stoczyli jedną z najważniejszych bitew z anty-pompiarzami, czyli Bitwę pod Grunwaldem(1410 r.), w której po raz pierwszy od dawna udało się wygrać anty-pompiarzom. Po tej porażce pompiarze postanowili przyłączyć się do Strefy Gier, ponieważ mieli tam silnego sprzymierzeńca, który poprzysiągł, że za wszelką cenę zrobi pompy jeszcze silniejsze(Wachu). Był on wybitnym naukowcem(technikiem TTT) strefy i ciągle uszkadzał bronie, które mogły zagrozić pompie(pamiętny nerf deagle 2018r. oraz inne pomniejsze nerfy). Aczkolwiek  anty-pompiarze nie poddali się. Zaszyli się w Polsce i obserwowali pompiarzy z ukrycia, natomiast ci powoli niszczyli społeczność Strefy Gier, przez co coraz mniej osób widzi jakąkolwiek szansę na wygranie tej walki. Anty-pompiarze nie mogli dłużej czekać. Postanowili wyjść z ukrycia i raz na zawsze rozprawić się z pompiarzami. Ta walka trwa do dziś.

Historia prawdziwa w 100%. Jeżeli chcesz pomóc rozprawić się z pompiarzami to dołącz tutaj:  https://steamcommunity.com/groups/jebacpompiarzy

 

Proszę aby, pompiarze nie edytowali posta.

 

Ps. Post napisany w celach humorystycznych, nie ma na celu nikogo obrazić..

Ps.2.Post dotyczy tego, co aktualnie dzieje się na serwerze, czyli ,,walki" dwóch grup.

Edited by bartosz.korz
Link to post
Share on other sites

Idealnie opisałeś trwające wieki kroniki walk Anty-Pompiarzy z … Pompiarzami. Zabrakło mi jednak wielu aktów sprzeciwu i sabotaży Anty-Pompiarzy w kierunku Pompiarzy między innymi : Rok 1773, 16 grudnia i ,,Pompa Serwerowa'' , gdy Anty-Pompiarze w akcie sprzeciwu wyrzucili za mapę tysiące sztuk auto-pomp które dopiero zostały dostarczone by zasilić siły bojowe Pompiarzy.

 

Edited by POTĘŻNY Diego
Link to post
Share on other sites

Nie jestem największym historykiem SG, ale stwierdzam całkowicie twierdząco, że wyżej podane historie są prawdziwe i mogą służyć do celów edukacyjnych.

Od siebie wspomnę młodszą, równie ważną.

 

Manufaktura broni Win (jap. atari) wypuściła w roku 1982 tajemniczą broń o nazwie N.T., znaną też jako aNTi-pomp. Kolekcjonerzy, weterani byli mocno zniesmaczeni faktem wypuszczenia broni lepszej od strzelby i całość okazała się klapą. Dość powiedzieć, że projekt był wykonywany marne 5,5 tygodnia w pośpiechu na Black Fri- to znaczy Święto Dziękczynienia z powodu kłopotów prawnych z zastrzeżeniem tak obrazotwórczego wytworu. Ponad milion egzemplarzy broni N.T. zostało zakopanych w jakiejś opuszczonej kopalni amunicji. 5 lat temu, w okresie koniec 2013-kwiecień 2014 roku, otwarto ww. kopalnię ponownie przez tajemnicze organizacje w celu przeniesienia konfliktu do sieci, wraz z czym potem ładunek został odkopany podczas wydobywania surowców, co spowodowało swoisty renesans w konflikcie pompiarze vs. anty-pompiarze. W ciągu tych kilkudziesięciu lat zakopane pod skałami N.T. przeszły liczne transformacje i w celu wolniejszego zużycia ich zapasu postanowiono je sprzedawać za walutę zła specjalnie wysegregowanym grupom terrorystów.

Ale to już inna historia, którą zresztą znamy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...