Jump to content

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Lizcon

2. Steam ID: STEAM_0:1:48833266

3. Administrator, który nałożył karę: Gerard

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:48833266&advType=steamid&Submit

5. Opis sytuacji: No generalnie napisałem dwa razy na [email protected] "sram ci do ryja" za pierwszego dostałem kicka, no ale za drugiego nie powinienem dostać perma ;_;

6. Coś od siebie: Hello! Unban yes.

Wybaczcie, że nie mogłem uczestniczyć w tamtej konwersacji, ale no nie mogłem popsuty komputer etc.
Czas wyjaśnić całą sytuację. Zacznijmy od wypowiedzi Gerarda.

@Gerard aka Max Payne

Ban za całokształt zachowania hmmm. Dostałem muta za baitowanie i zostałem ukarany. Napisałem "sram ci do ryja" i zostałem ukarany. Więc już kolejna kara nie mogła być za to, ponieważ już zostałem ukarany za przedstawione tutaj powody. Rozumiem, mogłem dostać bana za to, że się nie ogarnąłem, ale mimo wszystko nie perma, tydzień/dwa by wystarczyło. Chcesz wiedzieć czemu? Od razu się odniosę do dalszej części twojej wypowiedzi a mianowicie:

"Przy całej sytuacji był drugi administrator - @Szisz który zaraz po całej tej sytuacji poinformował mnie że to nie pierwszy twój raz kiedy pokazujesz swoje głupie zachowanie."

Nie dostawałem wcześniej, żadnych banów, a kicki tylko dwa dostałem. Pierwszy za namawianie do pisania RTV, i tu ciebie może zaskoczę, ale po kicku admina już nie namawiałem, bo się dowiedziałem, że tak nie mogę (nie ukrywam nie czytałem regulaminu). Drugi za mówienie, że TS jest lepszy (tutaj kick dla beki). A tak to tylko slay'e, ale to za np. specjalne zabicie, przypadkowe itd. itd. no wiecie za co slay'e się daje. Więc nawet nie wiedziałem, że mam się ogarnąć wcześniej bo nikt mi nie puścił tak zwanego "oczka". Nigdy to nikomu nie przeszkadzało, nigdy nie byłem za to karany.
I jeszcze raz się odniosę do tego samego zdania.

Tak więc mam rozumieć, że zamiast zareagować od razu na to co robię, to czekaliście, aż mi się tego nazbiera. No to niezła administracja. Jako administratorzy powinniście od razu reagować na złe zachowanie. Poza tym jak teraz przeczytałem regulamin, nie znalazłem nic o pisaniu takich rzeczy jak z tym "quit skinshop". I tak widziałem te punkty "Sytuacje nieopisane w regulaminie oraz wysokość kary zostawia się ocenie administracji.", "4.  Administrator może ustalić dodatkowe zasady, nieujęte w regulaminie.". Ale i tak raczej trzeba jakoś powiadomić gracza. Wiem, ten mute był powiadomieniem, ale jeśli dostałem za ogólne zachowanie (z wcześniej również), to już dawno powinienem dostać takiego muta i podać powód, a tak się nie stało.

"Jednak myliłem się, w kolejnej rundzie dostałeś kosa od Szisza za to że zabiłeś innocenta po czym znowu napisałeś na admin czacie "sram ci do ryja" tym razem skierowane do Szisza."

Bo typo mi z beczki wtedy wysunął, i to za ponad 50hp. To co miałem zrobić pogłaskać go? Tutaj emocje przejęły kontrolę i nie powinienem tego napisać. I też pewnie bym dał kosa.

Chyba odpowiedziałem na wszystko od Gerarda, czas na resztę.

@FeoF

"Admin nie jest wcale powiązany do @Lizcon. Ale dla mnie, kara słuszna, tylko odrobinę za długa :) "

Admin jest powiązany

Banned by Admin Gerard123

Zgadzam się, za długi. Do miesiąca maksymalnie powinien być. Bez gadania bym zaakceptował.

@Batumen

"a co za drugim razem miał paluszkiem pogrozić czy co bo nie rozumiem. Wiedziałeś co piszesz i wiedziałeś że za to jest kara co do długości bana to zależy jak się poczuł Gerard i jeśli stwierdził że zasługujesz na perma to ci go dał. Jak dla mnie ban słuszny"

Nikt nigdy nie powiedział, że miał pogrozić paluszkiem, ale nie miał dawać (z mojej perspektywy) od razu perma. Bo jeśli przeczytasz moją wypowiedź wyżej, w tym odwołaniu. To ten ban również był za to, że dużo wcześniej coś tam "odpie*dalałem". Nie wiem, tydzień, miesiąc temu, nie wiem. A, że dużo wcześniej nikt mi nie pogroził palcem, to ban ewidentnie za długi...

@LupoFajnie

"Przezwać 2 razy admina. Naprawde ?

co do odwołania nie ma nawet kawałka skruch. Jak nie perm to kilka lat, albo rok,"

Obrażenie Gerarda było "dla beki". No niestety nie załapał żartu, a obrażenie Szisza było pod wpływem emocji. Byłem naćpany chwilami.

A co do tej skruchy, to nigdy jej nie wyrażałem bo jeśli raz wykażę skruchę, to będę musiał ją wykazywać ciągle. Do miesiąca max powinien być. Bo to nie jest jakieś wielkie przewinienie.

@Szisz

"Witam, zdaję sobie sprawę z tego, że na świecie jest wiele dziwnych i niesmacznych fetyszy, ale nasz serwer to nie miejsce na dzielenie się Twoimi upodobaniami. Ban zostaje."

Tutaj widzę, że odnosisz się do "sram ci do ryja". No cóż, dla mnie by to była pochwała, że ktoś chce chociaż nasrać na mnie. Zawsze byłem ignorowany; w szkole, w domu, wszędzie ;(
A myślałem, że bana dostałem za obrazę, a nie za dzielenie się swoimi fetyszami. Ban za długi.

I tak dodam, że z tego co widzę. To ludzie dostają bany na +/- 3 tygodnie za trolling. Ale ja nie dostałem ni bana, ni kicka. Także sądzę, że nie robiłem nic złego wcześniej.

Pozdrawiam,

Lizcon - Zbanowany za fetysze ;( <-- To też taki żarcik jakby ktoś nie skumał.

Posted (edited)
1 godzinę temu, Lizcon napisał:

5. Opis sytuacji: No generalnie napisałem dwa razy na [email protected] "sram ci do ryja" za pierwszego dostałem kicka, no ale za drugiego nie powinienem dostać perma ;_;

11. Na serwerze obowiązują zasady netykiety. Zabronione jest umieszczanie treści obraźliwych, rasistowskich, erotycznych, łamiących prawa autorskie oraz godzących w dobre imię drugiej osoby. Ponadto zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji. Obrażanie innych graczy lub nadmierne przeklinanie będzie wiązało się ze stosowną karaną.

Jestem za permem. :v

Pozdrawiam

Cezary

Edited by Cezary_PL
Brak jednej spacji :v

Posted (edited)
8 godzin temu, Lizcon napisał:

Bo typo mi z beczki wtedy wysunął, i to za ponad 50hp. To co miałem zrobić pogłaskać go?

Ten tryb polega też w dużym stopniu na kłamaniu. To że niby zabrał ci ponad 50hp beczką wziąłem za kłamstwo i słaby pretekst by nie ścigali cię za zabicie innocenta i dostałeś kosa. To nie powód do pisania "sram ci do ryja" na adminczacie.

Dostałem muta za baitowanie i zostałem ukarany. Napisałem "sram ci do ryja" i zostałem ukarany. Więc już kolejna kara nie mogła być za to, ponieważ już zostałem ukarany za przedstawione tutaj powody.

Idąc twoim tokiem myślenia jeżeli dostaniesz już bana np. za mass rdm na 2 miesiące to po tych 2 miesiącach możesz wrócić na serwer i zabijać graczy bez powodu póki karma jest większa niż 665 i nikt nie może cię za to karać bo przecież już dostałeś kiedyś bana za mass rdm i masz immunitet?

Wiem, ten mute był powiadomieniem, ale jeśli dostałem za ogólne zachowanie (z wcześniej również), to już dawno powinienem dostać takiego muta i podać powód, a tak się nie stało. 

Mute dostałeś za napisanie jakiejś gównowiadomości że rzekomo po wpisaniu w konsoli "quit skinshop" jest sklep ze skinami, po czym napisałeś na adminczacie znaną już wszystkim wiadomość "sram ci do ryja". (imgur.com/a/r9Eg7Us) Za to drugie dostałeś kicka. Wybrana zostaje następna mapa, dostajesz ode mnie kosa, po czym piszesz na adminczacie to samo co wcześniej. Piszesz jeszcze w tym odwołaniu, że powinieneś dostawać ostrzeżenia w formie kicków czy banów, ale jak widać nic nie zmieniają w twoim zachowaniu. Popełniłeś 2 razy ten sam głupi błąd i skończyłeś z permem.

Nie widzę powodu by jakkolwiek edytować bana. Pozdrawiam.

P.S.
Możesz pozdrowić twojego kolegę SCP-682, razem z którym uwzięliście się na @DimooN
, a gdy dostał bana za obrażanie jej na psayu (bo inaczej już nie mógł jak miał pmute i pgaga) byłeś jego adwokatem i przekazywałeś jak bardzo obojętny mu jest ten ban.

Edited by Szisz

Posted (edited)

Nadal moja wypowiedzi jest dobra skrucha jest niczym innym niż ŻAL ZA GRZECHY W SPOWIEDZI. Tylko to ŻAL ZA OBRAŻANIE, w twoim przypadku, Ty jej nawet nie chcesz wyznać więc nie żałujesz tego. Nie tylko admina źle obrazić nawet ZWYKŁEGO GRACZA STAREGO I NOWEGO jest źle 

NADAL ZA BANEM.

//Usunąłem zbędną tęczę i sformatowałem tekst

//Arczi

Edited by Arczi
Poprawka

Ban zostaje. Napisz odwołanie za jakiś czas

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.