Jump to content
Sign in to follow this  
Skorkowy

[ban] skórkowy

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: skórkowy
2. Steam ID: STEAM_0:0:176158275
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:176158275&advType=steamid&Submit4
4. Opis sytuacji: Używałem skryptów na bh, oraz posiadałem wiedzę na temat tego kto jest mordercą.
5. Coś od siebie: Byłem wtedy głupi i moje zachowanie było niestosowne, lecz z czasem człowiek mądrzeje (Zależy w jakim przypadku kek) i myślę że przez te 2 lata nauczyłem się już że nie należy robić rzeczy w stylu: "A se wejde na serwerek hehe, no co tam odpale skrypcika i wyje**ne).

Posted (edited)

Witam.

Pewnego razu miałem przyjemność adminować Jaila, jakoś niedługo po jego odrodzeniu. Wbił "Azus", a raczej Skórkowy na jego koncie. Zaczął rozdawać punkty z pointshopu, które sobie dodał za pomocą komend innym (świadek twierdzi, że tylko Tako dostał punkty, ale podejrzewam, że Puta również, może nawet ktoś jeszcze). Podobno miało to być po to, żeby go nie sprzedali, ale jakoś mnie doszły i tak wieści.

Omijanie bana na koncie administratora, który ma permisje do wielu serwerów naszej sieci i wykorzystywanie komend to zdecydowanie nie jest stosowne zachowanie, to samo się tyczy co prawda Azusa, który Ci swoje konto udostępnił, ale cóż.

Zaśmieję się na głos z tego, który tego bana zdejmie.

Pozdrawiam,

Szejdi, the Cruelest.

Edited by Szjdss

Popieram @Szjdss
Podobne wejścia na koncie Azusa miały miejsce również na breachu i również nic dobrego z tego nie wyszło. Chociaż to nie mój dział to myślę że skoro w ciągu tych 2 lat (ile jakoś pół roku temu nawet?) potrafiłeś nadal wbić na konto Azusa a następnie na serwer, to myśle iż jeszcze tak z 4 lata i może rzeczywiście uwierzę. Jestem przeciwny zdjęciu tego bana.

Witam

Jak wiadomo, wszystkim należy się druga szansa. Ale żeby mieć 3 permy i jeszcze wbijać na koncie admina, gdzie nadużywasz komend oraz omijasz bana i prosić o unbana? Serio?

2 razy zostałeś odbanowany, 3 razu nie będzie. 

Ban zostaje ale na razie odwoła nie zamykam gdyby ktoś miał jeszcze coś do powiedzenia.

19 godzin temu, Szjdss napisał:

Witam.

Pewnego razu miałem przyjemność adminować Jaila, jakoś niedługo po jego odrodzeniu. Wbił "Azus", a raczej Skórkowy na jego koncie. Zaczął rozdawać punkty z pointshopu, które sobie dodał za pomocą komend innym (świadek twierdzi, że tylko Tako dostał punkty, ale podejrzewam, że Puta również, może nawet ktoś jeszcze). Podobno miało to być po to, żeby go nie sprzedali, ale jakoś mnie doszły i tak wieści.

Omijanie bana na koncie administratora, który ma permisje do wielu serwerów naszej sieci i wykorzystywanie komend to zdecydowanie nie jest stosowne zachowanie, to samo się tyczy co prawda Azusa, który Ci swoje konto udostępnił, ale cóż.

Zaśmieję się na głos z tego, który tego bana zdejmie.

Pozdrawiam,

Szejdi, the Cruelest.

Jedyna osoba, która dostała punkty od skóry to tako, które zresztą dałby mu pewnie sam azus, gdyby tako go tylko o to zapytał. Na jb skórkowy nie używał uprawnień administratora, a same punkty zostały już wcześniej dodane na konto azusa. Grał on na jb tyle, co nic, a serwer nie był wtedy nawet podpięty pod sb, ponieważ dzień wcześniej zaprosiłem na serwer an!mala, który również posiadał bana. Więcej szkody dla serwera od skórkowego wniósł sam [email protected] jb. Piszę tu to samo, co napisałem ci w prywatnej wiadomości szejdi i następnym razem nie podpinaj mnie pod żebranie punktów na jb.

6 godzin temu, Pr!d3 napisał:

Witam

Jak wiadomo, wszystkim należy się druga szansa. Ale żeby mieć 3 permy i jeszcze wbijać na koncie admina, gdzie nadużywasz komend oraz omijasz bana i prosić o unbana? Serio?

2 razy zostałeś odbanowany, 3 razu nie będzie. 

Ban zostaje ale na razie odwoła nie zamykam gdyby ktoś miał jeszcze coś do powiedzenia.

Jedyne nadużycia miały miejsce na briczu, tak jak już wspomniał wyżej alucard. 

Dla mnie skórkowy może dostać tego ub i sobie egzystować na tym scp rp, nic do niego nie mam. 

Witam.

Panowie się przypadkiem nie zagalopowali?, podanie o unbana pochodzi z serwera Murder (Z roku 2017)

A nie z Breach #1, #2 czy innego serwera.

Nie będę nikogo atakował bo zdaje sobie sprawę że to pogorszy moją szansę o unbana na Strefie lecz wypomnę parę kwestii:

@Szjdss Tak, dałem punkty Tako z konta Azusa (z tego co pamiętam to było 10 lub 15k punktów - lecz już zapomniałem o tym incydencie, ponieważ minęło już parę miesięcy a z tego co wiem serwer został wyłączony).
Nie nie dałem Tako punktów żeby uniknąć wykrycia ponieważ każdy wie że siedzę czasami na koncie Azusa (P.S - @azuspl odebrał mi dostęp do gry "Garry's Mod" z jego konta, więc nie musicie się już przejmować incydentami jakie mogłyby zajść z mojej strony) - Tak samo jak napisałem w podaniu od którego kompletnie zeszliście z tematu, z czasem człowiek się zmienia i nie należy traktować wszystkiego na poważnie, ponieważ tak jak napisał @Alucardd ("Podobne wejścia na koncie Azusa miały miejsce również na breachu i również nic dobrego z tego nie wyszło.") - Niby co wyszło na źle?, czasami nawet na jego koncie potrafiłem sprawdzić kilka jak nie kilkanaście osób kiedy administracji nie było na serwerze - w tym czasie kiedy siedziałem na jego koncie nie dostałem żadnej informacji o: 

-Zepsutej rozgrywce przez moją osobę,

-Atakiem w jakikolwiek sposób na serwer

Więc nie wiem do czego zmierzasz.

Następnie, @Pr!d3 dokładnie to 2 Permy, z czego ten 3 był dla "żartów" (Chociaż w sumie sam nie wiem, wtedy Kanade miał jakieś dziwne zachowania jeżeli chodzi o Administrację i wywalał a następnie nadawał mi rangę, lecz wiem że Odbanował mnie i zapomnieliśmy o całej sprawie).

A, i nie pamiętam abym dawał punkty @PutaMadre

(Ani nikomu innemu po za Tako)

Pozdrawiam Skórkowy.

Jesteś oceniany za całokształt twojego zachowania i nie interesuję tu nikogo, że akurat był ban na serwerze murder. Osoby wypowiadają się, bo widzą przeciwwskazania do odbanowania twojej osoby.

Nie chcę źle dla jednej osoby ze strefy, ale twoje argumenty same cię podkopują. Mimo posiadania bana wchodziłeś na drugim koncie, co wszyscy dostali by bana za multikonto.
Napisałeś, że nadużyłeś uprawnień, których w sumie nie można powiedzieć, że nadużyłeś, a szybciej nie powinieneś posiadać tych uprawnień.

Osobiście zdziwię się jak ktoś po przeczytaniu tego stwierdzi, że dana osoba powinna dostać unbana.

Ja tylko napomnę o tych wszystkich 'usuniętych banach których już nie ma na SB' (niektórzy jeszcze pamiętają jaka afera z tego była). Swoją drogą czy mógłbyś wyjaśnić mi jedno? Grasz na koncie Azusa (to nie jest udostępnianie biblioteki) po czym piszesz 'zabrał mi dostęp do tej gry'.... na jego koncie... w sensie - usunął sobie GMod'a z Steam czy jak to mam rozumieć? 

Co do samego bana.... ciężko mi cokolwiek powiedzieć konkretnego gdyż nie spotkałem się z jakimś niemiłym zachowaniem będąc na serwerze choć jeszcze jakoś miesiąc lub dwa przez moim zawieszeniem słyszałem (najczęściej od innych administratorów) jak to 'Azus wchodzi na serwer i bawi się komendami'. Biorąc pod uwagę wszystkie przewinienia, zachowanie oraz te nieszczęsne zabawy byłbym zdecydowanie na NIE lecz moje 'dane' ostatnio były aktualizowane 1,5 roku temu co niekoniecznie musi być aktualne. Dodam jeszcze że czasem słyszało się jak pomagasz Azusowi w sprawach technicznych (jak tworzenie map, poprawianie czegoś w plikach, testowanie 'zabezpieczeń' [choć nie wiem czy to była tylko wymówka czy naprawdę były planowane jakieś dodatkowe zabezpieczenia przeciw skryptom] czy nawet proste sprawdzanie 'czy działa'). Ciężko wszystko ogarnąć do jednej całości i zrobić balans na szali 'tak lub nie' dlatego w tej sprawie pozostanę Neutralny

Posted (edited)
23 minuty temu, NavySealPL napisał:

Grasz na koncie Azusa (to nie jest udostępnianie biblioteki) po czym piszesz 'zabrał mi dostęp do tej gry'.... na jego koncie... w sensie - usunął sobie GMod'a z Steam czy jak to mam rozumieć? 

W opcjach family-sharingu można ustawić jakie gry współdzielisz z innym kontem steam. Family sharing może być na całą bibliotekę, a może być na pojedyncze gry.

W przypadku przekazania całego konta steam nie ma takiej możliwości. 

Edited by Laki

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this