Jump to content
Sign in to follow this  
damianko_

Skarga sup / J⻓ Don Al Bercikone / Fridej / Deadpool / January乡Pykpyk / whereareyou_^ ツ

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: sup / J⻓ Don Al Bercikone / Fridej / Deadpool / January乡Pykpyk / whereareyou_^ ツ

2. Steam ID osoby oskarżonej: nie wiem, nie chce mi się sprawdzać, za dużo ich. poza tym grają tu codziennie więc namierzyć ich to błaha sprawa. a jednak ztryhardowałem - jest parę: 

# 99 2 "Deadpool" STEAM_1:1:155795216 21:05 98 0 active 196608

# 100 4 "Fridej" STEAM_1:0:149994171 21:03 90 0 active 786432
# 103 5 "January乡Pykpyk" STEAM_1:0:178235969 20:59 71 0 active 786432

# 101 7 "J⻓ Don Al Bercikone" STEAM_1:0:73736229 21:03 66 0 active 512000

# 106 12 "我 KOLOS 前" STEAM_1:0:140994245 19:21 84 0 active 200000 <ON BYŁ VOTEBANOWANY TEŻ Z TEGO CO PAMIĘTAM, ale odpuścili.

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_1:1:39071092

4. Przybliżona data zajścia: 2019-05-10 ~ 18:30.

5. Nazwa mapy: Mg_Zetzui_Multigames_v5

6. Opis sytuacji: wszedłem na server około 18:30, akurat na początek nowej mapy. chwilę pograliśmy i zaczęły schodzić się osoby takie jak: sup / J⻓ Don Al Bercikone / Fridej / Deadpool / January乡Pykpyk / whereareyou_^ ツ, z racji tego, że nie było admina na serverze zaczęli się bawić komendą 'voteban'. voteowali "nonameów serverowych", jak to sami określili, zostawiając głosowanie na np. 2/3, 4/5. po chwili wszedł admin Nex, ostrzegł ich, żeby się nie bawili. oni oczywiście nie posłuchali i dalej to robili. Nex zbanował whereareyou_^ na 20min jako pokazówke - też nic. mapaa dalej grana, wszyscy się nawzajem wyzywają, zakładam, że ironicznie, bo w końcu kumple, ale still leciały  bluzgi na osoby nieobecne na serverze. pod koniec mapy Nexa wyrzuciło, i Ci sami gracze postanowili znowu votebanować. w tej chwili wszedł Deadpool, i wpasował się w tłum, bo przecież tak trzeba, i dostałem 20min bana. votebanowali wszystko co się rusza, nawet samych siebie X D

czaicie - beka - niepełny voteban xD!!

7. Coś od siebie: nie, żebym płakał po tym banie, bo mam wyjebane w te 20min, server głównie mi słuzy do zrelaksowania się na luźnych mapkach - stąd ta skarga. z góry sory za ortografię i chronologie zdarzeń, ale nie mam ochoty pisać rozprawki. 

ciekwostka: Bercikone na voicechacie ~19:10: złoże podanie na admina.

(XDDDD)

Posted (edited)

20:20~ Bercikone na voicechacie: co za śmiec nawet nie chce się odezwać

20:23~ January: https://imgur.com/a/FMFVKIR

20:31~ January: a Bemzyla nie zgłosil, a tam był Bemzyl tez. EDIT: dodajemy Bemzyla do skargi?

20:35~ Bercikone: https://imgur.com/a/jSDOI0A

--:--~ January z rachunkiem sumienia: https://imgur.com/a/IfEeNdM

Edited by damianko_

Co ja poradzę że nie cierpię takich płaczków i konfidentów :/ Bawi mnie trochę, że miałeś odwagę napisać skargę na forum ale wejść z nami w może i mało kulturalną rozmowę to już nie.

57 minut temu, damianko_ napisał:

po chwili wszedł admin Nex, ostrzegł ich, żeby się nie bawili. oni oczywiście nie posłuchali i dalej to robili. Nex zbanował whereareyou_^ na 20min jako pokazówke - też nic.

Whereareyou dostał bana na 30 min za obraźliwy clantag tak w woli ścisłości.

58 minut temu, damianko_ napisał:

ale still leciały  bluzgi na osoby nieobecne na serverze.

Przypomnij mi w odpowiedzi na kogo bo serio nie pamiętam. A zresztą myślę że 90% stałych i mniej stałych graczy wie że wyzywam najczęściej ironicznie i powiedzmy "po koleżeńsku". No tylko takiego 1 delikwenta to wyzywam z calego serduszka bo dalej mnie dziwi czemu nie ma bana więc staram się go samemu pozbyć z tego serwera (żeby nie było że tylko ja mam z nim jakiś problem tak jak to kiedyś było z innym graczem, który obecnie siedzi z permem :) ) <--- lekki offtop sry admin.

Godzinę temu, damianko_ napisał:

ciekwostka: Bercikone na voicechacie ~19:10: złoże podanie na admina. 

No może złoże ale jak sam to mówiłem za co namniej pół roku kiedy to mam nadzieję przejdę mutację no bo w wieku 17 lat jej nie mieć to takie XD

votebanowali wszystko co się rusza, nawet samych siebie X D

No właśnie XD Nawet samych siebie. Reszta jednak miała trochę dystansu i wiedziała że jest to w celach humorystycznych. Mimo że w samym votebanie nie ma nic śmiesznego to atmosfera w jakiej się to odbywa jest już śmieszna(co nas śmieszy to już nasza sprawa)

nie, żebym płakał po tym banie, bo mam wyjebane w te 20min, server głównie mi słuzy do zrelaksowania się na luźnych mapkach - stąd ta skarga

Eeeee czyli skąd? XD I jeżeli nie płaczesz po banie na 20 minut to czemu właśnie czytam twoją skargę :D ? Jeżeli cię relaksuję samo granie na warsztatowych mapach to spoko ja jednak przychodze na Plac bo często panuje tam świetna atmosfera(teraz coraz rzadziej często przez takich ludzi jak ty). Wchodzę po to aby właśnie powyzywać się z kimś 4 fun (np z tym spoconym grubaskiem @pomidor™ <3 lub z Gritixem czyli moim dobrym csowym i nie tylko ziomkiem) A że ludzie z którymi da się pogadać i się pośmiać wbijają coraz rzadziej to poprawiam sobie humor w inny sposób z moja armią 12 latków banujących na ruch małego paluszka u lewej stópki XD

28 minut temu, damianko_ napisał:

20:20~ Bercikone na voicechacie: co za śmiec nawet nie chce się odezwać

20:31~ January: a Bemzyla nie zgłosil, a tam był Bemzyl tez. EDIT: dodajemy Bemzyla do skargi?

20:35~ Bercikone: https://imgur.com/a/jSDOI0A

Widzę że jak coś robisz to na już 200% :D

No ale podsumowując...

Tak, banowałem razem z moją małą posłuszną armią tak zwanych randomów w tym ciebie(nie chcę rzucać fałszywych oskarżeń ale wydaje mi się że jest to czyjeś multikonto). Czy żałuję? No tak średnio bo miałem przy tym dużo funu. Czy będe to robił dalej? Mam nadzieję, że nie ale jak to człowiek nie jestem idealny więc zawsze może się coś zdarzyć w przyszłości :D(No ale serio postaram się nic złego nie robić xd) 

Nie wiem po co pisze ta odpowiedź chyba z nudów bo i tak dostanę bana tak więc oddaje się w ręce administracji i liczę na sprawiedliwy wymiar kary(tylko nie myślcie że zacznę was szanować )

Pozdrawiam

Don (przywódca mafii votebanującej)

J⻓ (#kmwtw)

Posted (edited)

@damianko_

2 godziny temu, damianko_ napisał:

--:--~ January z rachunkiem sumienia: https://imgur.com/a/IfEeNdM

Każdy może napisać Ci pod steam'owym profilem co chcę i nie ma to nic wspólnego z tym co się dzieje na serwerze  ;)

Cytat

2. Steam ID osoby oskarżonej: nie wiem, nie chce mi się sprawdzać, za dużo ich. poza tym grają tu codziennie więc namierzyć ich to błaha sprawa. a jednak ztryhardowałem - jest parę: 

Jeśli już piszesz skargę to wypadałoby napisać ją sumiennie i do końca.

Mam nadzieję, że szanowna administracja zrozumie, że wszystko było w celach humorystycznych i każdy kto został zvotebanowany to zrozumiał i świetnie się przy tym bawił. No może nie każdy, bo jak widać znalazł się jeden, którego wyraźnie to nie rozbawiło. Oczywiście rozumiem go i dlatego nie twierdzę, że skarga jest bezsensu. Bardziej chodzi mi o to, że oskarżeni nie powinni zostać bardzo surowo ukarani.

Pozdrawiam,

Maksimus 🐧

Edited by Maksimus

# 106 12 "我 KOLOS 前" STEAM_1:0:140994245 19:21 84 0 active 200000 <ON BYŁ VOTEBANOWANY TEŻ Z TEGO CO PAMIĘTAM, ale odpuścili.

Zapomniałem jeszcze odnieść się do tego. Otóż "NIE ODPUŚCILIŚMY"(XD) a kolos wbił po 20 minutach na serwer i się z nami z tego śmiał :)

Godzinę temu, Maksimus napisał:

Mam nadzieję, że szanowna administracja zrozumie, że wszystko było w celach humorystycznych

2 godziny temu, Don Al Bercikone napisał:

No właśnie XD Nawet samych siebie. Reszta jednak miała trochę dystansu i wiedziała że jest to w celach humorystycznych

To może w celach humorystyczbych adminstracja da wam wszystkim bana na 3 miesiace na serwerze , ja dam bana na forum tez na 3 miesiace byscie nie mogli się odwolac? Ja i admini z PZ bedziemy boki z tego zrywac robic memy i sobie zartowac:D

To, że dla Was to bylo zabawne to nie znaczy że dla kogoś innego też. Jak na prawde nie umiecie sie bawic na serwerze tylko poprzez votebanowanie to pokazujecie ze pozatym jestescie . . .ekhm.

Jest duzo innych "zabaw" ktore nie ingeruja w graczy ani nie obrazaja a posmiac sie mozna.

Narzędzie voteban sluzy tylko i wyłączniedo usuwania graczy którzy lamia regulamin pod nieobecnosc admina.  Niedlugo dojdzie do tego ze komenda ta zosta ie wylaczona , bedzie placz i wielki lament bo nie ma admina i nie mozna nic zrobic z jakims graczem. 

Osobiscie uwazalem i dalej uwazam, ze naduzywanie tej komendy przez graczy jako bardzo surowe przewinienie. 

5 godzin temu, Don Al Bercikone napisał:

Co ja poradzę że nie cierpię takich płaczków i konfidentów :/ Bawi mnie trochę, że miałeś odwagę napisać skargę na forum ale wejść z nami w może i mało kulturalną rozmowę to już nie.

Dlaczego miałem wejść w dyskusję z kimś, komu domyślenie się kto napisał skargę zajęło dobre 10 minut? X D Nie wspomnę o tekstach prosto z patologicznych podwórek.

Whereareyou dostał bana na 30 min za obraźliwy clantag tak w woli ścisłości.

Nex, zanim zbanował go za jego obraźliwy clantag wielokrotnie mówił wam, że nadużywacie votebanowania, i to jest nieważne czy dla "beki", czy nie. Najwyraźniej obraźliwe tagi są wyżej w hierarchii banów. 

Przypomnij mi w odpowiedzi na kogo bo serio nie pamiętam. A zresztą myślę że 90% stałych i mniej stałych graczy wie że wyzywam najczęściej ironicznie i powiedzmy "po koleżeńsku". No tylko takiego 1 delikwenta to wyzywam z calego serduszka bo dalej mnie dziwi czemu nie ma bana więc staram się go samemu pozbyć z tego serwera (żeby nie było że tylko ja mam z nim jakiś problem tak jak to kiedyś było z innym graczem, który obecnie siedzi z permem :) ) <--- lekki offtop sry admin.

Pierwszy lepszy nick: krix, czy jak mu tam. Sam się przyznałeś, że votebanujecie go do "pełna" zanim do końca załaduję się na server. Może i freekilluje, ale to nie upoważnia Cię do samosądu.

No może złoże ale jak sam to mówiłem za co namniej pół roku kiedy to mam nadzieję przejdę mutację no bo w wieku 17 lat jej nie mieć to takie XD

Pół roku dobrego studiowania regulaminu przed Tobą.

No właśnie XD Nawet samych siebie. Reszta jednak miała trochę dystansu i wiedziała że jest to w celach humorystycznych. Mimo że w samym votebanie nie ma nic śmiesznego to atmosfera w jakiej się to odbywa jest już śmieszna(co nas śmieszy to już nasza sprawa)

Nie jesteście większością servera, żeby dyktować ludziom w jakiej formie mają odbierać votebana. Aż taka frajdę sprawia Ci spamowanie binda z votebanem? Wow.

Eeeee czyli skąd? XD I jeżeli nie płaczesz po banie na 20 minut to czemu właśnie czytam twoją skargę :D ? Jeżeli cię relaksuję samo granie na warsztatowych mapach to spoko ja jednak przychodze na Plac bo często panuje tam świetna atmosfera(teraz coraz rzadziej często przez takich ludzi jak ty). Wchodzę po to aby właśnie powyzywać się z kimś 4 fun (np z tym spoconym grubaskiem @pomidor™ <3 lub z Gritixem czyli moim dobrym csowym i nie tylko ziomkiem) A że ludzie z którymi da się pogadać i się pośmiać wbijają coraz rzadziej to poprawiam sobie humor w inny sposób z moja armią 12 latków banujących na ruch małego paluszka u lewej stópki XD

Nie płaczę, bo nie rusza mnie 20min poza serverem. Czytasz ją, bo działasz na szkodę servera. Świetna atmosfera była za czasów Jezusa, który sponsorował tokeny, a nie teraz gdy głównym zajęciem graczy jest IRONICZNE VOTEBANOWANIE. Nie mówie, że nie stosuję friendly banterów w stronę swoich kumpli, ale szanujmy się.

Mógłbym zmutować was wszystkich, ale to zabija cały sens grania na serwerach społeczności.

>poprawiam sobie humor w inny sposób

typie, strzelasz sobie w stopę XDD

Widzę że jak coś robisz to na już 200% :D

No ale podsumowując...

Tak, banowałem razem z moją małą posłuszną armią tak zwanych randomów w tym ciebie(nie chcę rzucać fałszywych oskarżeń ale wydaje mi się że jest to czyjeś multikonto). Czy żałuję? No tak średnio bo miałem przy tym dużo funu. Czy będe to robił dalej? Mam nadzieję, że nie ale jak to człowiek nie jestem idealny więc zawsze może się coś zdarzyć w przyszłości :D(No ale serio postaram się nic złego nie robić xd) 

Nie wiem po co pisze ta odpowiedź chyba z nudów bo i tak dostanę bana tak więc oddaje się w ręce administracji i liczę na sprawiedliwy wymiar kary(tylko nie myślcie że zacznę was szanować )

Pozdrawiam

Don (przywódca mafii votebanującej)

J⻓ (#kmwtw)

Gdyby nie wyzwiska na serverze to nawet przemyślałbym usunięcie skargi, bo była na wyrost, ale cóż. ;]

3 godziny temu, Maksimus napisał:

@damianko_

Każdy może napisać Ci pod steam'owym profilem co chcę i nie ma to nic wspólnego z tym co się dzieje na serwerze  ;)

Jeśli już piszesz skargę to wypadałoby napisać ją sumiennie i do końca.

Mam nadzieję, że szanowna administracja zrozumie, że wszystko było w celach humorystycznych i każdy kto został zvotebanowany to zrozumiał i świetnie się przy tym bawił. No może nie każdy, bo jak widać znalazł się jeden, którego wyraźnie to nie rozbawiło. Oczywiście rozumiem go i dlatego nie twierdzę, że skarga jest bezsensu. Bardziej chodzi mi o to, że oskarżeni nie powinni zostać bardzo surowo ukarani.

Pozdrawiam,

Maksimus 🐧

Co do steamprofilu to się zgodzę. Nie karałbym January'ego za to, ale chciałem pokazać nastawienie graczy. Co do reszty, racja, ban nie powinien być długi, ale dalej uważam, że server spada na psy, a szkoda. : )

3 godziny temu, Don Al Bercikone napisał:

Zapomniałem jeszcze odnieść się do tego. Otóż "NIE ODPUŚCILIŚMY"(XD) a kolos wbił po 20 minutach na serwer i się z nami z tego śmiał :)

Jeden się śmieje, drugi piszę skargę, trzeci czuję się odrzucony atmosferą i na server nie wróci. Kiedyś ludzie się bili o miejsce na jailu, dziś trzeba wołać po steamfriendliście.

Może i nie mam przegranych miliona godzin, ale na server loguję się raz na jakiś czas od roku, na róznych nickach, na różnych kontach. : )

Posted (edited)
10 hours ago, nonejm said:

ja dam bana na forum tez na 3 miesiace byscie nie mogli się odwolac? Ja i admini z PZ bedziemy boki z tego zrywac robic memy i sobie zartowac

Ehehehehehehe

7 hours ago, damianko_ said:

Świetna atmosfera była za czasów Jezusa

😍 Az mi dygnął z rana. Dziękuję.

PS to prawda

Co do tematu - ja wiem, że dla pewnych graczy voteban, votekick to było główne źródło beki i zabawy, aczkolwiek mało kto zdaje sobie sprawę, jak bardzo to szkodzi ogółowi serwera. Ludzie się zrażają, a niektóre śmieszki wręcz specjalnie do tego dążą, bo wiedzą, że to jest ze szkoda dla serwera. 

Do banicji z takimi, bo wywalanie komend to nie rozwiązanie. 

Edit: albo jeszcze lepiej, dać gaga na parę tygodni - bez dostępu do czatu nie mają dostępu do komend. Gracze pozostaną na serwerze, ale nikogo nie będą mogli wywalić. Wilk syty, owce całe.

Edited by Jesus

7 godzin temu, damianko_ napisał:

Nex, zanim zbanował go za jego obraźliwy clantag wielokrotnie mówił wam, że nadużywacie votebanowania, i to jest nieważne czy dla "beki", czy nie. Najwyraźniej obraźliwe tagi są wyżej w hierarchii banów. 

Whereareyou był już wiele razy upominiany za clantag jak cała ich grupka, a ban 30 min to tylko kolejne ostrzeżenie, następnym razem będą dłuższe. Co do votebanów chcę mieć pewność, że są one niesłuszne. Najpewniej dzisiaj po południu obejrzę demko i zobaczę jak bardzo przesadzili z tą komendą. 

10 godzin temu, nonejm napisał:

To może w celach humorystyczbych adminstracja da wam wszystkim bana na 3 miesiace na serwerze , ja dam bana na forum tez na 3 miesiace byscie nie mogli się odwolac? Ja i admini z PZ bedziemy boki z tego zrywac robic memy i sobie zartowac:D

Wtedy nie będziecie wcale lepsi od nas.

11 godzin temu, nonejm napisał:

Jest duzo innych "zabaw" ktore nie ingeruja w graczy ani nie obrazaja a posmiac sie mozna.

Na przykład? Chętnie się dowiem może mi się spodoba któraś z tych zabaw :)

8 godzin temu, damianko_ napisał:

Dlaczego miałem wejść w dyskusję z kimś, komu domyślenie się kto napisał skargę zajęło dobre 10 minut? X D

Nick na forum - damianko a nick na serwerze D'm-/. No ciekawe czemu zajęło mi to aż tak długo bo aż 10 minut do tego dochodzi sprawa że widziałem cię na serwerze może 2 czy 3 razy do tego nie odezwałeś się ani razu na moich oczach ani nie pamiętałem abym cię banowal.

Pierwszy lepszy nick: krix, czy jak mu tam. Sam się przyznałeś, że votebanujecie go do "pełna" zanim do końca załaduję się na server. Może i freekilluje, ale to nie upoważnia Cię do samosądu

Oj gdyby to było jedyne przewinienie Krixa. Do tego typ wyzywa mnie za plecami a gdy jestem na serwerze nic nie powie :/ Nie lubię go i nie mam zamiaru tego ukrywać :)

>poprawiam sobie humor w inny sposób

typie, strzelasz sobie w stopę XDD

Ja tu się nawet nie bronię bo wiem że jestem winny XD Po prostu tłumacze co mną kierowało.

spada na psy, a szkoda. : )

Ekhm ekhmmm 

53 minuty temu, Jesus napisał:

niektóre śmieszki wręcz specjalnie do tego dążą, bo wiedzą, że to jest ze szkoda dla serwera. 

Nie miałem tego na myśli żeby nie było że chce zaszkodzić w jakiś sposób serwerowi umyślnie bo pewnie takie głosy też się pojawią.

55 minut temu, Jesus napisał:

Do banicji z takimi, bo wywalanie komend to nie rozwiązanie

+1 banujcie takich 

55 minut temu, Jesus napisał:

Edit: albo jeszcze lepiej, dać gaga na parę tygodni - bez dostępu do czatu nie mają dostępu do komend. Gracze pozostaną na serwerze, ale nikogo nie będą mogli wywalić. Wilk syty, owce całe.

Voteban działa również z ! co serwer widocznie odczytuje jakoś inaczej niż wiadomość pisemną więc to tak nie działa (wiem bo sprawdzałem)

41 minut temu, Nex17 napisał:

Najpewniej dzisiaj po południu obejrzę demko i zobaczę jak bardzo przesadzili z tą komendą. 

Nie oglądaj bo wszystkie chyba były bezpodstawne.

31 minutes ago, Don Al Bercikone said:

Nie miałem tego na myśli żeby nie było że chce zaszkodzić w jakiś sposób serwerowi umyślnie bo pewnie takie głosy też się pojawią

Wywalanie nikomu nie szkodzących graczy z serwera w imię żartu tylko poprawia skądinąd słabą reputację serwera, faktycznie. 

Posted (edited)
3 minuty temu, Jesus napisał:

Wywalanie nikomu nie szkodzących graczy z serwera w imię żartu tylko poprawia skądinąd słabą reputację serwera, faktycznie. 

Ehhh ja nie powiedziałem że nie zrobiłem nic złego tylko powiedziałem że nie zrobiłem tego aby w jakikolwiek sposób -->UMYŚLNIE<-- zaszkodzić serwerowi.

Edited by Don Al Bercikone
Estetyka

Posted (edited)

W celach humorystycznych zostały nałożone odpowiednie bany, uśmiałem się po pachy, jak to robiłem NZEPy3g.png.

Teraz tak na serio, polecam zakończyć te idiotyczne zabawy, kary z każdym razem będą coraz dłuższe.

Edited by pomidor™

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this