Jump to content
Rothen

[Plac Zabaw] Rothen

Recommended Posts

1. Wiek: 16 lat

2. Kontakt e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:198121884     https://steamcommunity.com/profiles/76561198356509497/

4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=198

5. Coś o sobie: Witam ponownie Mam na imię Kacper i pochodzę z Zabrza. Postanowiłem napisać ponowną kandydaturę na administratora, ponieważ od tamtego czasu wiele się zmieniło. Pod moim poprzednim podaniem głównym zarzutem w stosunku do mnie był brak komunikacji z graczami na serwerze, a co za tym idzie brak nawiązania z nimi "więzi". Uważam, że w ciągu ostatniego miesiąca o dużo bardziej zżyłem się z graczami (co mam nadzieje, że potwierdzą to w komentarzach pod tym postem😉). Poza tym słucham zazwyczaj starszej muzyki niż mam lat, interesuję się jazdą na deskorolce i oczywiście grami komputerowymi. Na serwerze gram już od bardzo dawna (bodajże 2 lata) i doskonale orientuję się jakie zasady na nim obowiązują. Przesiaduję z wami co najmniej po parę godzin w tygodniu i można powiedzieć, że jestem na serwerze zawsze gdy mam wolny czas. Chciałbym zostać administratorem serwera, bo przecież ktoś musi pilnować "placu zabaw", aby dzieciaczki nie opuściły jego ogrodzenia i nie wpadły pod samochód. 😉

Miły, aktywny, pomocny. Jestem na tak.

Jestem na TAK

Poprawił swoją komunikację i używa już mikrofonu jak na przyszłego admina przystało. Do tego gra już dosyć długo, jest bardzo kulturalny i ogarnięty i nigdy nie zauważyłem aby łamał w jakikolwiek sposób regulamin :) Bierzcie go bez zastanowienia.

Jesteś miły, potrafisz się zachować i pod względem kultury osobistej nie można mieć do Ciebie zastrzeżeń. Aktywność na serwerze jest niezła, zacząłeś częściej używać mikrofonu i to też jest na plus. Dobrze się dogadujesz z innymi i chyba nie ma osób, które coś do Ciebie mają. Regulamin znasz. Mam tylko wrażenie, że czasami, np. jak prowadzisz jaila i ktoś źle wykona polecenie boisz się go zabić, ale to jest do wypracowania, po prostu więcej pewności siebie. Ogólnie na tak, powodzenia.

Posted (edited)

Znam Kacpra już kilka dobrych lat i jestem w stanie powiedzieć, że nikt nie nadaje się na posadę administratora tak bardzo jak on. Rothen jest miły i pomocny, zawsze wywiązuje się ze swoich obietnic, czego doskonałym przykładem jest to, że podanie temu pisał, że będzie częściej używać mikrofonu i jak każdy zauważył zrobił to co obiecał.

Kilka razy widziałem jak Kacper pomagał osobom, które wbiły na placyk pierwszy raz i nie do końca wiedziały o co chodzi.

Jeśli chodzi o prowadzenie jaili przez Rothena to nie mam żadnych zastrzeżeń, gdyż radzi on sobie doskonale.

Większość osób z placu go lubi i uważa go za przykład tego, jak powinni się zachowywać.

Jak sam napisał, na serwerze bywa bardzo często.
Co do znajomości regulaminu, Kacper zna go jak własną kieszeń, co już kilka razy udowodnił grając na serwerze.

Mam nadzieje, że tym razem szanowna administracja przyjmie owe podanie, i mój wspaniały przyjaciel otrzyma rangę administratora.

Edited by Maksimus

Jak powiedział, tak zrobił. Zacząłeś częściej korzystać z mikrofonu, prowadzić jaile i komunikować się z innymi - super.

Aktualnie nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Szansa się należy 😉

Oczwiście, że jestem na TAK. Miły, pomocny, ogarnięty gracz. Zawsze jak trzeba pomóc to pomaga, regulaminu też zbytnio nie łamie. Myślę ze się nada

Pozdrawiam Kuba