Jump to content
Sign in to follow this  
Doritos

[ban] Doritos

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick, na który została nałożona kara: Doritos
2. Steam ID:  STEAM_0:0:95424961
3. Link do bana na Sourcebans: link
4. Opis sytuacji: Ta sytuacja wydarzyła się 2-3 lata temu. Dostałem Perm bana na serwerze i w 100% się z tym zgodzę i szczerze żałuję. Tak, przyznaję się do tych błędów.
5. Coś od siebie:  Myślę że tak długi ban powinien mi wystarczyć,proszę o unbana. Szczerze żałuje co wtedy zrobiłem,lecz wiem że nie popełnię drugiego tego błędu,proszę o wybaczenie

serwer [#3](usunięty)

Edited by Łebski

Posted (edited)

Dwa-trzy lata to straszne wyolbrzymienie, jak nie minęło jeszcze nawet półtora roku od bana. Takie tylko drobne doczepienie się,

Edited by Wizio

Posted (edited)

Witam,

Postanowiłem, że wypowiem się pod tym odwołaniem bo gracza Doritos znam jeszcze za czasów Breacha #3.

Hmmm, aż 11 banów, liczę tylko te z gmoda oczywiście. Za co dostałeś permanentnego to nie wiem niestety, mimo, iż jest napisane to nie znam całej sytuacji.

Co do odwołania hmm, nie ma co się tu rozpisywać, ale odniosę się tutaj do paru kwestii:

W dniu 13.05.2019 o 13:35, Doritos napisał:

Ta sytuacja wydarzyła się 2-3 lata temu. Dostałem Perm bana na serwerze i w 100% się z tym zgodzę i szczerze żałuję. Tak, przyznaję się do tych błędów.

Nie wydaje Ci się, że tych dni sobie tutaj troszkę dołożyłeś do tego odwołania? W 100% się z tym zgodzisz? Chciałbym tutaj napisać ciąg "haha", aczkolwiek wiem, że jesteś administratorem na Breachu konkurencyjnym czy jak ten serwer się nazywa. I podczas rozmowy ze mną pisałeś, że ban jest zupełnie wymyślony, że to co napisała tam Vera z przekupstwem administracji jest zupełnym kłamstwem i teraz nagle przyznajesz się do tego w 100%, śmieszne.

W dniu 13.05.2019 o 13:35, Doritos napisał:

Myślę że tak długi ban powinien mi wystarczyć,proszę o unbana. Szczerze żałuje co wtedy zrobiłem,lecz wiem że nie popełnię drugiego tego błędu,proszę o wybaczenie

Żałujesz? Hmm...a przypadkiem podczas naszej rozmowy nie napisałeś mi, że masz już wyjebane na Strefę? Że nie zamierzasz tam wracać? To faktycznie żałujesz z tego co widzę.

Zapewne odwołanie napisałeś tylko z jednego powodu, z jakiego? Otóż, serwer Breach konkurencyjny  nie ma pieniędzy na utrzymanie maszyny, przez co musiał być zamknięty i nasz gracz piszący to odwołanie, nie ma gdzie grać i najpewniej chciałby pograć sobie u nas, podczas gdy ich serwer zbiera pieniądze na utrzymanie maszyny.

Dużo osób przybyło z tego serwera i wyzywa Strefę, że ten serwer Breach jest taki (pominę może te wulgarne odzywki jakiś dwunastolatków).

Nie należy Ci się unban pod żadnym pozorem.

Pozdrawiam!

~NeCkeR

Edited by Limbo
Zmiana nazwy serwera na konkurencyjny