Jump to content
Sign in to follow this  
Zuczysław

[Perm Ban] Żuczysław

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Żuczysław
2. Steam ID: STEAM_0:0:137063746
3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist
4. Opis sytuacji: Wchodzę na waszą wspaniałą sieć serwerów i nagle ni stąd ni z owąd wyskakuje komunikat że zostałem permanętnie zbanowany za jakieś zabronione pliki https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/808871072458132726/29D11263958106EDB5755B198D0B24B59EC010EC/
5. Coś od siebie: Chce rozwinązać to raz na zawsze bo, niektórzy to takie kaleki, że nawet wszystkiego przeczytać nie potrafią, na następnie wyławiają słówka, i robią własne historie...

Otóż, Na początku się wypowiedziałem. Nie, nic w ciągu ostatnich tygodni nic nie pobierałem, bo to prawda, ale zapomniałem że w 2017 pobrałem te czity. Chciałem wykorzystać je na serwerze, gdzie co drugi miał czity, no przecież nie będę gorszy prawda? Pobrałem je i skonfigurowałem, następnie okazało się, że był to zwykły CRAP, przez co zostawiłem to gówno i zapomniałem na następne dwa lata... Wszedłem na serwer TTT Strefy gier i następnie dostałem banicje za ten plik na wszystkie wasze serwery, Na początku myślałem, że było to zwykłe nie porozumienie, ale poczytałem trochę na ten temat i okazało się być to właśnie przez to... Druga sprawa, to że chciałem czitować na tamtym serwerze (2017 dayz mod, nie chodzi o TTT), nie znaczy że chciałem na każdym..., a jeżeli czity mi nie działały to odechciało mi się czitów... I tak NIGDY NIE CZITOWAŁEM... Więc czego ludzie nie rozumiecie? Tak ciężko przeczytać całą historię, a nie sobie zlepić parę zadań i zrobić z tego chuj wi co. Więc prosze o administracje o dokładne zapozanie się ze sprawą.

I jeszcze jedno, dlaczego nie usunąłem tego na początku? Gdyż myślałem, że banicje dostaje się za cheatowanie, a nie samo posiadanie plików, poźniej zagrałem na paru innych serwerach i nic nie było i tak o tym kompletnie zapimniałem...

10 godzin temu, Zuczysław napisał:

Otóż, Na początku się wypowiedziałem. Nie, nic w ciągu ostatnich tygodni nic nie pobierałem, bo to prawda, ale zapomniałem że w 2017 pobrałem te czity. Chciałem wykorzystać je na serwerze, gdzie co drugi miał czity, no przecież nie będę gorszy prawda? 

"Jeżeli dokonam napadu na bank ale nic nie zdołam ukraść to mogę w sądzie powiedzieć że to nie był napad bo nic nie ukradłem?"

Kolego, nieudolnie chciałeś "poczuć się lepszym" to teraz poczuj się lepszy od nas i ciesz się nagrodą w postaci bana (Tylko nieliczni są tego godni, teraz to TY jesteś lepszy). Miałeś haki i tyle, tobie się wydaję że jeżeli chciałeś czitować na innych serwerowniach lub innych grach to teraz możesz pisać marnej jakości odwołanie i pisać że teraz jesteś na 100 procent czysty? W obu odwołaniach nie widziałem żadnej skruchy, to się nie dziw że każdy ci wypomina pojedyńcze zdania jeżeli twoja historia nic nie wnosi...

Nadal na Nie.

Posted (edited)
16 godzin temu, Zuczysław napisał:

Chce rozwinązać to raz na zawsze bo, niektórzy to takie kaleki, że nawet wszystkiego przeczytać nie potrafią, na następnie wyławiają słówka, i robią własne

Niektórzy to takie kaleki, że muszą się dowartościować i pokazać jakimi są samcami alpha w środowisku zdominowanym przez 12-latków, pobierając sobie haki do gry, która od gracza wymaga znajomości przycisków W i mouse1. Dobra reakcja na z deka prowokacyjne posty (pogu), jednakże pokazuje tylko, że będą z tobą na serwerze problemy ( i z tego co czytałem, już nawet były na breachu).  Ban sobie może zostać.

Edited by Sir. Danken Lore

Posted (edited)
On 5/19/2019 at 10:52 AM, edzio72 said:

"Jeżeli dokonam napadu na bank ale nic nie zdołam ukraść to mogę w sądzie powiedzieć że to nie był napad bo nic nie ukradłem?"

Co ty porównujesz czitowanie do napadu na bank? to są zupełnie dwie rózne rzeczy. Napad na bank to kradzież czyichś pieniędzy, a czitowanie to tylko wspomagania w grze...

On 5/19/2019 at 10:52 AM, edzio72 said:

Kolego, nieudolnie chciałeś "poczuć się lepszym" to teraz poczuj się lepszy od nas i ciesz się nagrodą w postaci bana (Tylko nieliczni są tego godni, teraz to TY jesteś lepszy). Miałeś haki i tyle, tobie się wydaję że jeżeli chciałeś czitować na innych serwerowniach lub innych grach to teraz możesz pisać marnej jakości odwołanie i pisać że teraz jesteś na 100 procent czysty? W obu odwołaniach nie widziałem żadnej skruchy, to się nie dziw że każdy ci wypomina pojedyńcze zdania jeżeli twoja historia nic nie wnosi...

Nadal na Nie.

1. Czy jest jakiś kurczę świadek, który widział że czituje? grałem na tym serwerze przez parę tygodni i jakoś w więkoszści przypadków dawałem sobie radę bez czitów.

2. Nie chciałem poczuć się lepszy tylko mieć równe szanse.

3. Mam wykazać skruchę za coś czego nie zrobiłem, samo pobranie czitów nie jest oznaką czitowania...

On 5/19/2019 at 3:27 PM, Sir. Danken Lore said:

Niektórzy to takie kaleki, że muszą się dowartościować i pokazać jakimi są samcami alpha w środowisku zdominowanym przez 12-latków, pobierając sobie haki do gry, która od gracza wymaga znajomości przycisków W i mouse1. Dobra reakcja na z deka prowokacyjne posty (pogu), jednakże pokazuje tylko, że będą z tobą na serwerze problemy ( i z tego co czytałem, już nawet były na breachu).  Ban sobie może zostać.

O tym mówiłem, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, skoro prawie każdy tam miał czity, to nie był bym lepszy tylko równy. Po drugie, problemy mają ze mną ludzie którzy mnie nie lubią, ale w czym jest kurka wodna problem mnie zmutować, jak ktoś nie lubi mojego gdakania? Chyba że to taki typ człowiek co lubi na siłę się denerwować...

Ludzie kurza stopa czytajcie to dokładnie, bo powoli nudzi mi się poprawianie was

//A mnie zaraz może znudzić poprawianie Ciebie i twojego niewyparzonego języka, więc proszę, abyś zachował kulturę i ograniczył wulgaryzmy w swoich wypowiedziach. ~Szejdi.

Edited by Szjdss

W dniu 19.05.2019 o 10:52, edzio72 napisał:

10 godzin temu, Zuczysław napisał:

Co ty porównujesz czitowanie do napadu na bank? to są zupełnie dwie rózne rzeczy. Napad na bank to kradzież czyichś pieniędzy, a czitowanie to tylko wspomagania w grze...

Aluzja (łac. allusio) – nawiązanie do czegoś, kogoś; przywołanie nie wprost danej sprawy, z reguły łatwe do rozszyfrowania przez odbiorcę wypowiedzi.

Chciałem nawiązać ciebie do tego złodzieja, jednak przez brak umiejętności w swojej branży zostaję złapany(otrzymuje bana) a w sądzie opowiada bajki o tym że nic nie zrobił(twoja odpowiedź na forum).

"grałem na tym serwerze przez parę tygodni i jakoś w więkoszści przypadków dawałem sobie radę bez czitów."

Nie wiem jak mam zrozumieć to zdanie... *Chciałem tu coś napisać ale stwierdziłem że może dam ci czas na przeczytanie swojej wypowiedzi*

Nadal na Nie.

Posted (edited)
16 godzin temu, Zuczysław napisał:

1. Czy jest jakiś kurczę świadek, który widział że czituje? grałem na tym serwerze przez parę tygodni i jakoś w więkoszści przypadków dawałem sobie radę bez czitów.

Światków nie ma ale się przyznałeś że w większości przypadków nie czitowałeś. 

Cytat

3. Mam wykazać skruchę za coś czego nie zrobiłem, samo pobranie czitów nie jest oznaką czitowania..

Czyli nas oszukałeś ? Sam siebie przeczysz pisałeś że w większości przypadków nie czitowałeś, czyli były takie przypadki. W 3. punkcie piszesz że nie wyrazisz za to skruchy bo nie czitowałeś.

Jestem za banem.

Edited by LupoFajnie
Pogrubienie

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this