Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick, na który została nałożona kara: Xave

2. Steam ID: STEAM_0:0:101398455

3. Administrator, który nałożył karę: Gerard123

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Xave&Submit=Search

5. Opis sytuacji: Pewnego cudownego wieczoru postanowiłem pograć sobie na Strefowym TTT. Atmosfera była całkiem luźna, a więc rozluźnienie wkradło się również w moją wartościową rozgrywkę. Od tamtej chwili poczęłem zabijać ludzi ciężkimi przedmiotami. Dostałem za tę zabójstwa 3/4 reporty, na które odpowiedziałem nie według mojego toku rozumowania. Chwilę później, na wiadomości prywatnej, zostałem poinformowany, że to nie spodobało się aktualnie przesiadującym na serwerze, administratorem Gerardem. Chwilę potem, na ekranie, wygenerowana została wiadomość, że zostałem permanentnie zbanowany na serwerowni.

6. Coś od siebie: Osobiście według mnie sytuacja opisana powyżej jest całkiem zabawna, jeśli chodzi o perspektywę osób trzecich. Gracz o nicku Xave, który starał się o odwołanie poprzedniego bana, został znowu zbanowany permanentnie za taką błahostkę jak zpropkillowanie kilku graczy, a odstęp między dwoma banicjami wynosi niecały tydzień! Rozumiem, że postąpiłem źle, żałuję powyższych decyzji oraz obiecuję poprawę. Grając na innych serwerach nauczyłem się być wartościowym graczem TTT, który jest już potocznie nazywany tryhardem. Obecnie obrzydło mi trollowanie, i niestety zauważyłem, że zaczęłem mścić się na takich graczach, jakim sam byłem. Chciałbym przeprosić za swoje negatywne zachowanie i wyrażając skruchę, prosić o to, abyście popatrzyli na wyżej napisane odwołanie z zaufaniem dziecka, i pozwolili jeszcze raz ujrzeć mój nick na liście aktualnie grających osób.

Przepraszam i pozdrawiam 

Xave the Dark Harvester

PS: Nowe konto na forum jest swoistym odcięciem się od błędów przeszłości.

Edited by Xave
Przychodzę zaoferować swoje usługi

Posted (edited)

Witam,

mówiąc krótki i zwięźle... jestem rzecz jasna na NIE. Miałeś już jednego unbana od perma i dostałeś go poraz kolejny, wiedząc, iż każde kolejne takie przewinienie się nim skończy. Wleciał donos, ban wrócił. Dlaczego miałbyś dostać kolejną szansę? Nie widzę absolutnie powodu. 

PS: Słyszałem, że bardzo pozytywnie wypowiadasz się na innych serwerach odnośnie serwera TTT strefy gier oraz administracji. Oby tak dalej!

Werdykt zostawiam Gerardowi.

Nie pozdrawiam,

Wizio

Edit:

24 minuty temu, Xave napisał:

Rozumiem, że popełniłem błąd, ale proszę, abyś na niego nie patrzył, i spróbował dać mi szansę. Niczym nie ryzykujesz, bo gdybym znów zaczął trollować, zobaczyłbyś to praktycznie od razu.

Już jedną szansę dostałeś i bardzo szybko ją zmarnowałeś. Jak dla mnie i tak było to już nadto. Zdania nie zmienie. Rzuty na speech były słabe.

24 minuty temu, Xave napisał:

Wręcz przeciwnie. Zachęcałem innych graczy, aby przetestowali serwer. Zastanawia mnie od kogo wyciągnałeś takie informacje.

Wydaje mi się, że promocja naszego serwera działa na  jego korzyść.

Ah tak? Ja natomiast z pewnych źródeł słyszałem zupełnie odwrotne rzeczy :)

Edited by Wizio
Odpowiedź

Zakładając, że postscriptum jest wyrażone sarkastycznie, ze względu na twoją niechęć do mojej osoby, od razu chce Ci odpowiedzieć. Ani razu nie wypowiedziałem się na temat SG negatywnie. Wręcz przeciwnie. Zachęcałem innych graczy, aby przetestowali serwer. Zastanawia mnie od kogo wyciągnałeś takie informacje.

Wydaje mi się, że promocja naszego serwera działa na  jego korzyść.

A co do powodów to jest kilka. Na przykład możliwość przetestowania mnie pod kątem zachowania oraz rozgrywki. Możliwość zyskania następnego wartościowego gracza, zwiększając tym sposobem poziom serwera. Możesz sam przekonać się, że zmieniłem zachowania i tym samym zwiększyć własne zaufanie do ludzi.

Rozumiem, że popełniłem błąd, ale proszę, abyś na niego nie patrzył, i spróbował dać mi szansę. Niczym nie ryzykujesz, bo gdybym znów zaczął trollować, zobaczyłbyś to praktycznie od razu.

Pozdrawiam znowu.

Wiesz i ja wiem, że jesteś jedną z osób, której aprobaty w sumie potrzebuje. Nie miałem na celu ,, przekabacenia " Cię na własną stronę, aczkolwiek mam prośbę, abyś dał mi choć cień szansy, i pozwolił również innym zadecydować o moim dalszym losie w społeczności SG.

Fool me once, shame on you. 

Fool me twice, shame on me. 

Zmarnowałeś swoją szansę, bardzo mi przykro. Następnym razem będziesz rozważniej się zachowywał. 

Swoją drogą, nie odnosiłbym się do serwera, z którego społeczności zostałeś wydalony jako "nasz".

Życzę powodzenia w przyszłości, jeśli nie otrzymasz przebaczenia. 

Szejdi the Cruelest. 

Posted (edited)
6 godzin temu, Xave napisał:

A co do powodów to jest kilka. Na przykład możliwość przetestowania mnie pod kątem zachowania oraz rozgrywki. Możliwość zyskania następnego wartościowego gracza, zwiększając tym sposobem poziom serwera. Możesz sam przekonać się, że zmieniłem zachowania i tym samym zwiększyć własne zaufanie do ludzi.

Wartościowy gracz dostaje 2 permy w krótkim czasie... Jak dobrze że takie osoby awanturnicze jak ty mogą podnieść poziom serwera, już myślałem że gdyby nie ty to sama patologia bez banów by grała... Uff.

Recydywista ma bardzo małe szanse na zmianę, recydywę zamyka się w więzieniach a nie wypuszcza do ludzi.

Jestem na nie.

Edit:

Zapomniałem o mojej opinii na twój temat, według mnie jesteś typowym trollem nie raz widziałem jak biegasz z beczkami, trollujesz, wywołujesz karma bana u innych. Miałeś często spiny z innymi graczami między innymi ze mną.

Edited by edzio72

Posted (edited)
2 godziny temu, edzio72 napisał:

Zapomniałem o mojej opinii na twój temat, według mnie jesteś typowym trollem nie raz widziałem jak biegasz z beczkami, trollujesz, wywołujesz karma bana u innych. Miałeś często spiny z innymi graczami między innymi ze mną.

Ciekawe dlaczego tak nie awanturniczy człowiek jak ty, miał kłótnie z tak sporą liczbą graczy. Przecież gdy chciałem dodać ciebie do znajomych, w celu wyjaśnienia sprawy, ty usunąłeś mój komentarz pod twoim profilem oraz mnie wyrzuciłeś. Idziemy w całkiem przyzwoitym kierunku. o.O

PS: Czemu shitpostujesz pod każdym z moich odwołań, skoro zawsze wiadomo co w twojej wypowiedzi będzie się znajdować? Wydaję mi się, że czerpiesz niezły fun w powielaniu zdania osób, i starasz się zabłysnąć aby w końcu Cię dostrzegli.

PPS: Dobrze, że potrafisz dostrzec coś, czego nawet ja nie jestem w stanie dostrzec. Mianowicie wymuszanie na innych kb.

Edited by Xave
Nie mam zamiaru wszczynania żadnych kłótni.

9 godzin temu, Xave napisał:

Ciekawe dlaczego tak nie awanturniczy człowiek jak ty, miał kłótnie z tak sporą liczbą graczy. Przecież gdy chciałem dodać ciebie do znajomych, w celu wyjaśnienia sprawy, ty usunąłeś mój komentarz pod twoim profilem oraz mnie wyrzuciłeś. Idziemy w całkiem przyzwoitym kierunku. o.O

Kolego, to że kasuje twoje posty pod SWOIM profilem albo nie chcę przyjąć cię do SWOICH znajomych na steam nie oznacza że atakuje twoją "osobę". Nie rozumiem dlaczego nadal traktujesz mnie jako tego "złego" który nie zgadza się z twoją polityką w sprawię "dobrej" zabawy utrudniającej grę innym niewinnym graczom poprzez prop-killowanie, bieganie z beczkami itd.

PS: Czemu shitpostujesz pod każdym z moich odwołań, skoro zawsze wiadomo co w twojej wypowiedzi będzie się znajdować? Wydaję mi się, że czerpiesz niezły fun w powielaniu zdania osób, i starasz się zabłysnąć aby w końcu Cię dostrzegli.

To że mam identyczne zdanie wobec TROLLA jak inni nie znaczy że chcę "zabłysnąć", zabłysnąć to można otrzymując 2 perm-bany w krótkim czacie... 

A co do "powielania", po to chyba jest forum żeby podać własną opinie na temat w której inni mogą się "przypadkowo" zgadzać.

PPS: Dobrze, że potrafisz dostrzec coś, czego nawet ja nie jestem w stanie dostrzec. Mianowicie wymuszanie na innych kb.

Dla mnie bieganie z wybuchowymi beczkami i wywalanie je w grupę osób to dobry powód do zabicia, ale osoba zabijająca ciebie traci karmę i przynajmniej raz widziałem taką sytuacje że ktoś dostał przez ciebie Karmabana.

Jesteś trollem, w ostatnim czacie opuściła nas grupa trolli, i nie widzę sensu zapełnianie tej luki podobnymi osobami.

Nadal na Nie.

Tak bardzo jak mogłeś się zmienić na lepsze, zmienić imię na Jezus Chrystus, adoptować miliony wygłodniałych sebiksów, córek itd. twoja odpowiedź kierowana do edzia pokazuje, że w porównaniu do starego Ciebie, na pewno zyskałeś powszechny już na strefie syndrom Drama Queen. Temat w którym piszemy jest o tobie, więc po co cały ten syf na edzia? Po co go atakujesz? Po co robisz post, w którym ani trochę się nie bronisz, tylko zbierasz błoto na kogoś innego?

22 godziny temu, Xave napisał:

Grając na innych serwerach nauczyłem się być wartościowym graczem TTT, który jest już potocznie nazywany tryhardem.

THERE CAN BE ONLY ONE.

22 godziny temu, Xave napisał:

Xave the Dark Harvester

Zaciąłem sobie oczy przy czytaniu.

BTW na NIE.

Posted (edited)

Ja po trzech permach się nie zmieniłem, ale wierzę w zmianę innych. Imo xave może dostać ub, jak przestanie się podpisywać jak jakiś tard, szejdi ciebie też się to tyczy. 
Pozdrawiam, 
Dałk Hałvest 

Edited by PutaMadre

Ja tam jestem za ub, aktualnie na serwerze i tak przesiadują tryhardy albo dzieci, więc 1 więcej nie wywoła znaczącej różnicy. Szkoda tylko, że odwołanie jest tak cringe i każde zdanie przyprawia mnie o skręty kręgosłupa, a o wypowiedzi Dankena to nawet nie wspomnę.

Guest
This topic is now closed to further replies.