Jump to content
Sign in to follow this  
MajoR

[Skarga] Maciek8181

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick osoby oskarżonej: Maciek8181

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:92833025

3. Przybliżona data zajścia: 2019-06-06 19:02-19:05

4. Nazwa mapy: ttt_cod_stalingrad

5. Opis sytuacji: W poprzedniej rundzie zabiłem dwóch innocentów i skończyłem z 669 karmy. Maciek postanowił, że wymusi na mnie KB atakując mnie jako teammate. Szczęśliwie go zabiłem, okazało się, że zostałem strollowany. Prosiłbym o podjęcie kroków, które miałyby na celu uniemożliwienie Maćkowi na powtórzenie tej akcji na kimkolwiek w przyszłości.

6. Coś od siebie:

Edited by MajoR

Kolega został poinformowany o tym aby nie trollował, mapę wcześniej chciał zrzucić z wysokości mnie oraz paru innych graczy, został za to przeze mnie zabity, po czym mnie zgłosił, w repocie odpisałem mu że jeżeli jeszcze raz zobaczę go jak trolluje innych graczy to będę zmuszony go ukarać... przez jakiś czas był spokój... ale jednak po moim wyjściu bawi się w najlepsze... 

Byłem na tej akcji. Zrobił on to specjalnie. Jak dostał Major KB się śmieli i przezywali go wraz z kamilem i chyba jeszcze kimś.

Tak jak opisane wyżej + zrdmował LupoFajnie który był provenem (+prawdopodobnie traitora też chociaż co do tego nie mam 100% pewności) unknown.png?width=456&height=469

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this