Jump to content
Sign in to follow this  
Meme

[ban] DimeeN

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: DimeeN
2. Steam ID:     STEAM_0:0:140940240
3. Administrator, który nałożył karę:     Szejdi
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:140940240&advType=steamid&Submit 
5. Opis sytuacji: Grając na serwerze TTT strefa gier zostałem zbanowany za: "Podszywanie się pod innych graczy". Kara została nałożona przez operatora o nicku: Szejdi. Nie dostałem ani jednego upomnienia od żadnego Operatora/Admina mimo iż na tym nicku gram od Poniedziałku. Osoba o nicku DimooN (pod którą się podszywałem) nie miała nic przeciwko temu. Nie wyrządziłem też nikomu krzywdy. Zaznaczę iż jeżeli bym otrzymał upomnienie w postaci Kicka/bana na np. 1 dzień, od razu zmienił bym nick, owego niestety nie otrzymałem. 
6. Coś od siebie: Jeżeli chodzi o bana nie spodziewam się UB (chociaż było by miło), natomiast proszę o Skrócenie bana do np. 2 tyg.

Posted (edited)

Witam.

Główny problem podszywania się pod czyiś nick jest taki, że w przypadku dawania kosa na czacie głosowym, śmierć może ponieść przez przypadek niewinna osoba, a co za tym idzie tworzy się niepotrzebne zamieszanie.

To, że dimon nie miała nic przeciwko, nie ma tutaj też zbyt wiele znaczenia- każdy ma własny rozum i odpowiada za siebie samego. 

Niemniej jednak szkodliwość twojego czynu pozostaje na znikomym poziomie. W oparciu o to, historie twoich banów oraz brak sprawiania znaczących problemów na serwerze powoduje, że przed nałożeniem permbana, powinieneś kilkukrotnie zostać wezwany słownie do zachowania zgodnego z regulaminem.

Podejrzewam że w tej sytuacji po prostu wkradła się rutyna, i może trochę złości albo zepsutego dnia.

W związku z powyższym ban zostaje zdjęty. Proszę jednak o unikanie takich zabaw w przyszłości.

Sprawa z Szejdim została wyjaśniona.

Edited by Laki
Skrócenie tasiemca

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this