Jump to content
Sign in to follow this  
Meme

[ban] DimeeN

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: DimeeN
2. Steam ID:     STEAM_0:0:140940240
3. Administrator, który nałożył karę:     Szejdi
4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:140940240&advType=steamid&Submit 
5. Opis sytuacji: Grając na serwerze TTT strefa gier zostałem zbanowany za: "Podszywanie się pod innych graczy". Kara została nałożona przez operatora o nicku: Szejdi. Nie dostałem ani jednego upomnienia od żadnego Operatora/Admina mimo iż na tym nicku gram od Poniedziałku. Osoba o nicku DimooN (pod którą się podszywałem) nie miała nic przeciwko temu. Nie wyrządziłem też nikomu krzywdy. Zaznaczę iż jeżeli bym otrzymał upomnienie w postaci Kicka/bana na np. 1 dzień, od razu zmienił bym nick, owego niestety nie otrzymałem. 
6. Coś od siebie: Jeżeli chodzi o bana nie spodziewam się UB (chociaż było by miło), natomiast proszę o Skrócenie bana do np. 2 tyg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Główny problem podszywania się pod czyiś nick jest taki, że w przypadku dawania kosa na czacie głosowym, śmierć może ponieść przez przypadek niewinna osoba, a co za tym idzie tworzy się niepotrzebne zamieszanie.

To, że dimon nie miała nic przeciwko, nie ma tutaj też zbyt wiele znaczenia- każdy ma własny rozum i odpowiada za siebie samego. 

 

Niemniej jednak szkodliwość twojego czynu pozostaje na znikomym poziomie. W oparciu o to, historie twoich banów oraz brak sprawiania znaczących problemów na serwerze powoduje, że przed nałożeniem permbana, powinieneś kilkukrotnie zostać wezwany słownie do zachowania zgodnego z regulaminem.

Podejrzewam że w tej sytuacji po prostu wkradła się rutyna, i może trochę złości albo zepsutego dnia.

 

W związku z powyższym ban zostaje zdjęty. Proszę jednak o unikanie takich zabaw w przyszłości.

Sprawa z Szejdim została wyjaśniona.

 

Edited by Laki
Skrócenie tasiemca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...